HC Plzeň – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 5:7 (kon.) | Vsetín – Havířov 4:1 (kon.)
Opava – Poruba 2:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Letňany 4:3 (1:0 po s.n.) | Mountfield HK – Kometa Brno 3:4 (0:1 po s.n.)
Č. Budějovice – Kladno 2:3 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 8:3 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 4:5 (kon.)
Třinec – Olomouc 1:3 (kon.) | Zlín – Vítkovice 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 0:3 (kon.)
Liberec – Pardubice 3:6 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
AZ Havířov
Sobota 12.09.2015, 11:00 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu • 4. kolo

58:34
    Vsetín bude závěrečnému náporu odolávat ve čtyřech, za hákování je totiž potrestán Jiří Weintritt.

55:29
    Teď se ale hostům situace řádně zkomplikovala. Za podražení je totiž vyloučen Chujac.

53:15
    Koňařík je vyloučen podražení. Hosté si zahrají přesilovku.

44:35
    Teď naopak první formace Vsetína dlouho držela hosty v jejich pásmu a nakonec si svou aktivitou vykoledovala faul. Frojda je vyloučen za podražení.

37:56
    Raček, zřejmě ještě frustrován ze svého leteckého výletu z před pár minut se rozhodl oplatit stejnou mincí jednomu z domácích hráčů. Při souboji ale zvedl ruce hodně vysoko a za napadení po právu míří na trestnou lavici.

33:52
    Přesilovka hostů končí, Lenomár se totiž ihned po bully dopustil podražení.

32:11
    ... a už zase není. Klímek je dalším z mnoha potrestaných hráčů v této třetině.

29:40
    A výhoda přesilovky se vrací zpět na jejich stranu. Dvě minuty za pád pod nohy pronikajícího soka vyfasoval Nadymáček.

27:32
    ... a naopak si sám zahraje přesilovku. Dvouminutovým trestem je totiž obtěžkán Mrowiec.

25:20
    Je to ale právě Kovář, kdo znovu posílá VHk do čtyř. Prohřeškem je hákování.

20:00
    Současně se sirénou se domácí dopouštějí faulu a druhou třetinu tak začnou v oslabení. Vyloučeným je Kovář

09:29
    Domácí hráč unikal havířovské defenzívě a Chujacovi nezbylo než zatáhnout za záchrannou brzdu. Další šance pro VHK.

07:11
    Hosté si situaci sami komplikují. Podruhé v zápase jsou vyloučeni a podruhé za hru v šesti. Valaši si tak zahrají znovu v početní výhodě.

02:01
    Hosté hráli v šesti a Valaši si tak mohou vyzkoušet přesilovku.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 4. Koňařík (Kollár, Klímek), 9. Richter (Augustin, Kovář), 24. Weintritt J. (Weintritt M., Kovář), 60. Koňařík – 22. Peterka (Kristian)

VHK ROBE Vsetín: Sachr (Machač) – Krůžela, Nadymáček, Weintritt J., Kollár, Augustin, Richter – Paroušek, Juřiček, Dostál, Koňařík, Hrňa, Weintritt M., Čechmánek, Půček, Humplík, Kovář, Vilém, Klímek, Najvar
    AZ Havířov: Sonnek (Matoušek) – Aulehla, Chujac, Frojda, Piskoř, Hudeček, Szturc, Srníček, Mroweiec – Borowiak, Strakoš, Pecka, Kristian, Peterka, Piš, Lenomár, Raček, Pawliczek, Cihlář

Rozhodčí: Cik – Novotná, Doleček