Okanagan Hockey Club – Znojmo 1:4 (kon.)
1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 12.09.2015, 19:55 • St. Pölten • Erste Bank Young Stars League • 3. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:55.

Ještě jednou přeji pěkný podvečer a vítám vás u dnešního onlajnu ze třetího kola mezinárodní Erste Bank Young Stars League. Tentokráte v trochu netradičním čase.

Fantastické. Slovo, které vystihuje poslední odehrané utkání znojemských juniorů. Orli se na domácím ledě utkali s hokejisty s Budapeště, kterým na cestu domů nadělili výsledek 14:2. Hlavním mužem utkání se stal Jindřich Abdul, který si připsal čtyři branky a na dalších čtyřech se podílel.

Podaří se úspěch Orlům zopakovat i na ledě svého dnešního soupeře? Napínavé utkání začneme sledovat již za několik málo okamžiků a budeme vám z něj přinášet důležité informace.

Okanagan Hockey Club Europe: Wehrhan (Krasny) – Zeldich, Steffler, Gleß, Singer, Wrumnig, Eyre, Andryuschenko – Galaguzov, Koudelka, Scherz, Rosenberger, Atamanchuk, Kuchynski, Kamyshev, Zumstein, Steyaert, Iskornev, Bretschneider, Tröthan

Orli Znojmo: Pacl (Svoboda) – Pucher, Švanda, Salát, Kruckovič, Porzer, Mandát – Lander, Svatuška, Tondl, Hačecký, Musil, Jeřábek, Fruhwirt, Toman, Koňařík.

00:01

8:58
    Orli si zahrají první přesilovou hru. Gleß (OHC) si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

13:47
    Orli právě vstřelili branku!
    Jako první se prosazují hosté. MICHAL MUSIL strhává vedení na stranu svého týmu, když přesnou střelou překonal domácího brankáře.
    Asistence: Tomáš Hačecký, Jiří Svatuška.

15:19
    Okanagan Hockey Club vstřelil branku! Znojemským ale gólová převaha nevydržela příliš dlouho. IVAN GALAGUZOV vyrovnává a jako první překonává hostujícího Pacla.
    Asistence: Kele Steffler.

17:21
    Radost z vyrovnávací branky domácím ale nevydržela příliš dlouho. JIŘÍ LANDER opět strhává vedení na stranu hostujícího týmu.
    Asistence: Peter Pucher, Filip Jeřábek.

19:35
    Vyloučen Mandát (ZNO) – 2 min. za podražení.

20:00

Orli si v úvodním dějství vytvořili těsný jednobrankový náskok. Domácí se ale jen tak nevzdají a budou se snažit získat své první body v letošní sezóně. Podaří se Orlům vedení udržet i ve druhé třetině?

20:01

22:19
    Andryuschenko (OHC) putuje na trestnou lavici a odpyká si dvě minuty za podražení.

24:12
    Jihomoravští hokejisté odskakují na dvoubrankový rozdíl zásluhou MICHALA MUSILA, který posílá přesnou střelou kotouč do Wehrhanovy sítě, a využívá tak přesilovou hru.
    Asistence: Matěj Porzer, Jiří Svatuška.

24:40
    Vyloučen Tondl (ZNO) – 2 minuty za podražení.

26:40
    Orli se ubránili a jsou kompletní.

29:06
    Rosenberger (OHC) si odpyká menší trest za faul loktem.

31:06
    Domácí ustáli tlak od hostujícího celku a jsou v plném počtu.

34:53
    Jan Toman (ZNO) obdržel od sudích dvě minuty za hákování.

36:53
    Orli jsou kompletní.

37:06
    Vyloučen Kuchynski (OHC) – 2 minuty za nedovolené bránění.

39:06
    Domácí se ubránili a jsou v plném počtu.

40:00

Ve druhém dějství Orli svůj náskok ještě navýšili a do závěrečné třetiny budou vstupovat s pohodlným dvoubrankovým náskokem. Domácí si sice vytvářeli situace, kterými pořádně prověřili Paclovu pozornost, druhý kotouč do hostující sítě se jim ale protlačit nepodařilo.

40:01

49:04
    Vyloučen Pozer (ZNO) – 2 minuty za hákování.

50:13
    Hra se nese v poměrně klidném duchu. Orli tráví většinu času v útočném pásmu domácích, ke střele se ale ještě nedostali.

51:04
    Znojmo je opět v pěti.

51:49
    Orlí pokus o překonání domácího gólmana končí posunutou bránou.

52:03
    Znojemští hokejisté si zahrají další přesilovou hru. Eyre (OHC) si odpyká menší trest za podražení.

54:03

55:07
    I domácí si nyní zahrají přesilovou hru. Porzer (ZNO) odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

57:07
    Orli jsou opět kompletní.

58:56
    Tröthan (OHC) si odpyká dvě minuty za faul kolenem.

59:37
    Další domácí hráč odjíždí na trestnou lavici. Steyaert (OHC) obdržel dvě minuty za napadení.

59:42
    MICHAL KRUCKOVIČ využívá posledních pár vteřin hry, aby znovu rozvlnil síť soupeřovy svatyně. Kotouč poslal za brankovou čáru přesnou střelou pod horní tyčku.
    Asistence: Jiří Lander.

59:54
    Vyloučen Toman (ZNO) – 2 minuty za krosček.

Poslední dvacetiminutovka přinesla jedinou branku, a to ze strany hostujícího celku. Domácí neměli proti rozjetým Orlům příliš velké šance a obdrželi porážku 1:4. Tři body tedy zaslouženě poputují na konto znojemského celku.
    Děkuji za pozornost a přeji příjmený zbytek večera. (22:38:03)

Marcela Procházková

Branky a nahrávky: 16. Galaguzov (Steffler) – 14. Musil (Hačecký, Švatuška), 18. Lander (Pucher, Jeřábek), 25. Musil (Porzer, Svatuška), 60. Kruckovič (Lander)

HC LERAM Orli Znojmo: Pacl (Svoboda) – Pucher, Švanda, Salát, Kruckovič, Porzer, Mandát – Lander, Svatuška, Tondl, Hačecký, Musil, Jeřábek, Fruhwirt, Toman, Koňařík