Vsetín – Technika Brno 3:5 (kon.) | Písek – Klášterec nO 5:6 (0:1 po s.n.) | Jindř. Hradec – Jablonec n/N 0:4 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kolín 1:3 (kon.) | Klatovy – Sokolov 7:3 (kon.) | Trutnov – Žďár n/S 2:3 (kon.)
Bílina – Vrchlabí 7:4 (kon.) | Děčín – Kobra 2:5 (kon.) | Nymburk – Tábor 3:5 (kon.)
Nový Jičín – Břeclav 3:4 (po pr.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:6 (kon.) | Mor. Budějovice – Frýdek-M. 0:6 (kon.)
Opava – Poruba 2011 5:3 (kon.) | SHK Hodonín – SK Karviná 7:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
HC Technika Brno
Středa 16.09.2015, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 2. liga skupina Východ • 2. kolo

58:57
    A Vsetín znovu v šesti bez brankáře!

58:22
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Valaši ještě křesají kapku naděje! Kotouč za Jeklova záda propasíroval JAN KOLAŘÍK. Asistence: Daniel Vaněk, Nedbálek.

57:56
    Technika právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, kotouč do odkryté branky Vsetína poslal DAVID HAVÍŘ. Bez asistence.

57:44
    Vsetín se pouští do riskantní hry bez brankáře!

57:29
    Vsetín bude mít ještě kapku naděje, dvě + deset minut si půjde odpykat Habrovec za úder do oblasti hlavy a krku.

55:37
    Obranná hra se Technice vyplatila a jako blesk z čistého nebe přidává čtvrtý úder! Počínání Jurči stačil Hromada ještě zlikvidovat, ale na dorážku ONDŘEJE LÁTALA už vsetínský brankář nestačil. Bez asistence.

54:30
    Dnešní utkání sleduje 1169 platících diváků.

49:28
    Vsetínský nápor pozastavil Vítek, když se dopustil zákroku proti pravidlům a rozhodčí jej posílá na dvě minuty na trestnou lavici za faul loktem.

48:15
    Nyní byl Vsetín velmi blízko k vyrovnání, zdálo se, že Vaňkovu střelu zastavila tyč, následně měl prázdnou bránu Kolařík, ale kotouč pouze prosvištěl brankovištěm!

46:17
    Brněnská lavička znovu potrestána, tentokrát za příliš mnoho hráčů na ledě. Příležitost pro domácí, jak srovnat krok v zápase. Trest odsedí Boček.

41:07
    Brňané jdou poprvé v utkání do vedení! Střelu Filipa Vrby Hromada pouze vyrazil, načež bekhendovou koncovku poslal pod víko ONDŘEJ LÁTAL. Asistence: Filip Vrba.

40:00
    Druhá třetina je minulostí, v samotném závěru se však nedovoleného zákroku dopustil Tesařík a Technika Brno dostane na počátku závěrečné periody možnost dvojnásobné početní výhody.

39:04
    Navíc se Valaši budou v závěru druhé třetiny bránit, dvě minuty pro Řezáče za sekání.

36:26
    Technika možná tak trochu takticky zdržovala střídání, ale rozhodčímu došla trpělivost a hostující střídačce uděluje dvouminutový trest za zdržování hry. Vsetín bude hrát celkem jednu minutu a pětapadesát vteřin v pěti proti třem!

36:19
    Ve druhé třetině se s vyloučeními roztrhl pytel, dvě minuty za držení pro hostujícího Navrátila, dokáží si Vsetínští vzít vedení zpět?

33:01
    Hosté podruhé v dnešním utkání využívají přesilovou hru a znovu srovnávají stav! Zdálo se, že střelu Látala Hromada sklepl ve svých betonech, ale nebyla to pravda, kotouč mu propadl a nejrychleji si jej všiml JAN BOČEK a dokázal protlačit puk do vsetínské branky. Asistence: Petr Jurča.

32:30
    Pro změnu vyloučení na straně Vsetína, dvě minuty za hru vysokou holí obdržel Kubo.

30:09
    Celkem přísné vyloučení na straně brněnské Techniky, rozhodčí posílá za sekání posadit Čtvrtníčka a Vsetín si zahraje čtvrtou početní výhodu v dnešním utkání.

28:16
    Slibný protiútok Techniků, střela Bustina byla vyražena přímo na hokejku Čtvrtníčka a ten jen těsně minul Hromadovu svatyni!

27:00
    Vsetínská přesilovka je u konce, tak trochu zbytečně se nedovoleného zákroku dopustil David Jurík a pro hrubost si půjde na dvě minuty odpočinout.

26:13
    A Vsetín bude moct pokračovat v náporu, dvě minuty za sekání tak zní verdikt pro brněnského Stehlíka.

25:54
    Nakonec kýženou branku obstarává třetí útok valašského souboru! Vítkovi se podařilo zmást brněnské obránce, a tak mohl poslat přihrávku do volného prostoru Lukáši Vrbovi, ten vypálil a jeho ránu Jekl pouze vyrazil do prostoru před sebe, kde se nejrychleji orientoval Ondráček, ten posunul kotouč na MARTINA KUBO a Vsetín slaví. Asistence: Filip Ondráček.

17:05
    Vsetín nyní mimořádně aktivní, obrovský rozruch před Jeklem obstarala druhá útočná formace, největší příležitost měl Slováček, ale Jekl se senzačně přemístil a lapačkou vzal vsetínskému útočníkovi brankovou radost.

15:30
    Také Vsetín si zahraje druhou přesilovou hru, dvě minuty dostává za Brzobohatý za sevření puku.

13:16
    Jurča nyní připravil střeleckou pozici pro Látala, ten z mezikruží trefil tyč!

09:32
    Valaši nyní dokázali pořádně zatopit Brňanům ve vlastním oslabení, Dvořák dojel kotouč do útočného pásma a všiml si najíždějícího Vávry, ten zkoušel na Jekla bekhendovou kličku a jen těsně minul brněnskou klec!

08:52
    Vsetínský Kolařík byl tentokrát až příliš aktivní při napadání a dostává dvě minuty za sekání.

05:30
    A Brňané také bleskurychle odpovídají! Nahození Habrovce Hromada pouze vyrazil před sebe, kde se kotouče ujal JAN BOČEK a propasíroval kotouč za vsetínského brankáře, čímž zároveň odčinil svůj faul, díky kterému šel Vsetín původně do vedení. Asistence: Jan Habrovec.

05:21
    Hosté z Brna budou mít příležitost srovnat, dvě minuty za vražení na hrazení fasuje Kubo.

04:46
    Tak tohle byla nádhera, přesně takhle si asi každý hokejový trenér představuje ideálně sehranou přesilovku! Lukáš Vrba poslal kotouč před branku Dvořákovi, ten už mohl zkusit přehodit Jeklův beton, ale místo toho vyšperkoval pozici pro ONDŘEJE SLOVÁČKA a ten zametl kotouč do odkryté branky. Asistence: Petr Dvořák, Lukáš Vrba.

04:11
    Máme zde první vyloučení dnešního utkání, prohřešku proti pravidlům se dopustil hostující Boček a odsedí dvě minuty za hákování.

Kristýna Guricová

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 5. Slováček (Dvořák, Vrba L.), 26. Kubo (Ondráček), 59. Kolařík (Vaněk, Nedbálek) – 6. Boček (Habrovec), 34. Boček (Jurča), 42. Látal (Vrba F.), 56. Látal, 58. Havíř

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Hryciow, Tesařík, Nedbálek, L. Vrba, Žák, Řezáč, Báchor, Žabčík – Zúbek, Vaněk, Kolařík – Slováček, Dvořák, Vávra – Kubo, Ondráček, Vítek – Jurík, Daněk, Ambruz.
    HC Technika Brno: Jekel (Novák) – Habrovec, Vrba F., Navrátil, Boček, Šidák, Sedlák, Havíř – Látal, Jurča, Kadlec, Čtvrtníček, Stehlík, Benýšek, Heža, Bustin, Brzobohatý, Polesný.

Rozhodčí: Netopil – Blaha, Maloušek