Třinec – Zlín 1:2 (kon.) | Plzeň – Liberec 2:4 (kon.) | Chomutov – Pardubice 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 1:2 (0:1 po s.n.) | Mountfield HK – Litvínov 6:4 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 4:2 (kon.)

56:31
    Vyloučení na straně hostí. Za podražení dostává dvě minuty Martin Vyrůbalík (OLO). Využijí Bruslaři jednu z posledních šancí na vyrovnání, nebo si Kohouti dokráčí pro důležité tři body do tabulky?

55:05
    Jsme svědky dalšího vyloučení. Tomáš Voráček (MBL) dostal dvě minuty za vysokou hůl. Toto může být velmi značná kombinace pro Bruslaře, kteří potřebují pro zisk bodů vyrovnat.

48:48
    Na trestnou lavici odjíždí Marek Laš (OLO, který dostal dvě minuty za podražení. Podaří se Mladé Boleslavi konečně vstřelit branku, nebo i z této početní výhody vyjde s nulou?

45:22
    Za podražení si odpyká dvouminutový trest Jiří Řípa (OLO). Dokáží domácí vyrovnat?

40:25
    Je tady ale další vyloučení. Na trestné lavici je Michal Bárta (MBL), který dostal dvouminutový trest za hákování.

39:29
    Bude se vylučovat. Robin Staněk (OLO) poslal v obranném pásmu Olomouce nevybíravě k ledu Dominika Pacovského. Zaslouženě si tedy odpyká dvě minuty za podražení.

36:19
    Pozor! Boleslavští jdou do tří! Na trestné lavici sedí Jan Holub (MBL) – verdiktem sudího je vysoká hůl. Následují velmi krušné chvíle pro Bruslařský klub – 106 sekund pět na tři!

36:05
    Tomáš Hyka (MBL) byl vyloučen na dvě minuty. Odpyká si trest za hákování.

29:39
    Výborně se chopil puku exboleslavský Petr Kafka, který si najel až k brance, kde mohl mít snadnou práci, protože byl nikým nehlídaný. David Rittich jej však výtečně vychytal!

24:57
    Následuje první vyloučení Olomouce. Robin Staněk (OLO) byl vyloučen na dvě minuty za vystřelení puku mimo hrací plochu.

22:19
    Na trestnou lavici putuje Jiří Kučný (MBL) za držení protihráče. Využijí Hanáci druhou početní výhodu v zápase?

18:13
    Přeci jen se bude vylučovat. Lukáš Žejdl (MBL) si odsedí na trestné lavici dvě minuty za podražení.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 59. Žejdl (Hyka, Trončinský) – 45. Vyrůbalík (Knotek), rozh. náj. Mikúš