Trnava – Topoľčany 4:3 (2:1 po s.n.) | Spišská N. Ves – Nové Zámky 1:7 (kon.) | Humenné – Lipt. Mikuláš 3:4 (kon.)
Bardejov – Michalovce 4:3 (kon.) | Senica – Pov. Bystrica 2:0 (kon.) | Prešov – Detva 3:4 (2:3 po s.n.)
HC Dukla Senica
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HK 95 Považská Bystrica
sk Pátek 18.09.2015, 18:001. liga (SR) • 3. kolo

59:17
    Senica dala gól!
    Je rozhodnuté. Hosťom utiekol puk do stredného pásma, kam hop poslal Řezač a zachytil ho FILIP PEKARČÍK a vyslal strelu do prázdnej brány.
    Asistencia: Petr Řezač

55:12
    Rosenberg zachytil nepresný puk a sám sa rútil na Račka. Jediné šťastie pre Seničanov, že útočiaci hráč si puk priveľmi hodil a tak mu utiekol do rohu klziska. Skúšal to ešte z uhla, ale vôbec netrafil bránu.

52:23
    Majerčík (PB) – podrazenie.

47:49
    Teraz to pred bránou hostí horalo. Posledný, kto ohrozil bránu bol Kotzman, ale Hrčina chytil puk pod pazuchu a dokázal ho udržať tam. Skvelý zákrok.

46:48
    Klíma sa dostal k puku, že sám nevedel ako. Skúšal na Hrčinu blafák, ale Hrična na zemi zakončil dobre ľavým betónom. Hráč v bielom, ktorý by mohol dorážať bol od puku ďaleko.

44:57
    Čičala vybojoval puk v rohu klziska, poslal ho pred bránu, ale Koleda ho nedokázal upratať do brány.

42:21
    Jarab prešiel modrú čiaru a automaticky páli. Račko puk vyrazil mimo brány.

40:36
    Výborná kombinačná akcia v podaní hostí. Kúsok od gólu bol Koleda, ktorý sa na seba aj hnevá. Račko skvele pritlačil betón k ľavej žŕdke a Koleda natlačil puk len na tyčku. Keďže tam bola trma vrma, rozhodca hru prerušil.

38:59
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Řezáč (SE) – seknutie.

37:55
    Počas oslabenia sa do útočnej tretiny nasťahovali hostia a pokúsili sa o ohrozenie Račkovej brány. Konkrétne to bol Koleda, ale aj jemu chýbali centimetre, aby sme mohli hovoriť o presnom zakončení.

37:22
    Ligas (PB) – napadnutie.

35:50
    Prudké nahodenie puku na bránu hostí. Klíma strelu tečoval, Hrčina bol pripravený.

33:20
    Pavešic (SE) – stretnutie.

31:23
    Grman zastavil puk pri pravom mantineli a nehodil ho na bránu. Řezáč nestihol zareagovať a tečovať tento puk.

29:32
    Hostia točili puk v útočnom pásme, Čičala pálil v páde. Račko musel zasahovať. Puk vyrážal pravým betónom.

25:01
    Pekarčík vypálil z ľavej strany delovku, Hrčina predviedol neľahký zákrok, ale puk udržal mimo brány.

24:00
    Saliji zaviezol puk do tretiny, poslal ho za seba Dobrému, ktorý vypálil. Brankár puk len vyrazil pred seba. Dorážať mohol Romančík, ale to by musel reagovať pohotovejšie.

22:52
    Saliji krúžil s pukom po útočnej tretine, napokon pálil od modrej. Jeho strelu pred bránou ešte tečoval Dobrý. Hrčina sa vyznamenal.

20:23
    Aktívny vstup hostí do druhej tretiny. Do zakončenia sa dostal z priestoru ľavého kruhu Ligas a len tesne minul bránu. Bola to pekná a najmä rýchla akcia Považanov.

19:49
    Domáci sa snažia tretinu dohrať, hostia však "hryzú". O prekvapenie sa pokúsil Jarab, Račko včas spojil betóny a nepustil puk za svoj chrbát.

17:27
    Ďalšie vylúčenie na strane domáceho celku. Menší trest dostáva Pavešic – krošček.

15:55
    Hudec predviedol efektnú strelu z otočky. Račko bol chvíľu dezorientovaný, ale puk sa od neho odrazil do priestoru, kde nebol žiadny hráč v červenom drese.

14:00
    Domáci využívajú presilovú hru. Ideálne to spravil ĽUBOŠ DOBRÝ, ktorý trafil maličký voľný priestor, ktorý vznikol medzi brankárom a pravou tyčkou.
    Asistencie: Garip Saliji

12:54
    Hrčina predviedol výborný semafor po strele jedného z domácich hráčov.

12:37
    Valo (PB) – hákovanie.

11:45
    Jarab zachytil rozohrávku domácich a len tak-tak, že nedokázal prepáliť Račka.

08:15
    Rufati nepríjemne tečoval puk a Račko mal šťastie, že mu neskončil za chrbátom.

07:39
    Máme tu prvé vylúčenie. Vylučovalo sa na oboch stranách. Za domácich to bol Šohajda (hákovanie ) a za hostí Švantner (seknutie) . Obaja dostali menší trest.

06:48
    Delovka z hokejky Hriňu vystrašila Račka. Puk letel len tesne nad bránu.

02:51
    Individuálna akcia Ružičku nebola okorenená gólom. Tento hráč sa obtočil okolo brány, ale brankár bol pozorný a prečítal jeho úmysel.