Bohemians 1905 – Jihlava 0:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 1:1 (kon.) | Plzeň – Opava 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Příbram 1:0 (kon.) | Slavia – Liberec 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Teplice 0:1 (kon.)
Ostrava – Pardubice 3:1 (kon.) | Brno – Slovácko 3:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
4:2 (2:1)
Slezský FC Opava
Sobota 19.09.2015, 11:00 • Luční • Celostátní liga staršího dorostu • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Hezký den, přenosem vás s chutí provede Vít Muzikář

FC VIKTORIA PLZEŇ
    Plzeňští dorostenci se nacházejí v hluboké krizi. V devíti odehraných duelech ligy vyhráli pouze jednou – v Brně 3:0. V tabulce jsou Západočeši na dělené sedmnácté příčce se šesti body. Svěřenci trenéra Jiřího Žiláka před týdnem padli na hřišti druhé Příbrami 0:4. V posledním domácím klání dokonce nestačili na poslední Liberec 1:2. Mužstvo spoléhá především na agilního Matějku.

SFC OPAVA
    Fotbalisté Opavy vstupují do sobotního mače z desáté pozice tabulky soutěže. Disponují 12 body. Naposledy utrpěli Slezané debakl 1:6 v utkání se šestým Baníkem Ostrava, přičemž po poločase byl stav 0:5. "Hráli jsme s až velkým respektem," je přesvědčen trenér hostů Alois Skácel. "Otázkou je, zda si to hráči zpracují v hlavách," myslí si kouč modro-žlutých. Opavská bilance činí čtyři výhry a pět proher

FC Viktoria Plzeň: Sváček – Krušina, Teršl, Novák, Hašek, Kopřiva, Boček, Debellis, Rychnovský, Matějka, Průcha
    Náhradníci: Suchý, Kulhánek, Pinc, Skála, Končal, Havel, Luhový

SFC Opava: Kotala – Tesařík, Helebrand Matěj, Večerek, Helebrand Adam, Janetzký, Adamovský, Pavelka, Keller, Rychlý, Kolísek

Opava právě vstřelila branku!
    Nastala fatální chyba Sváčka, po které hostující JANETZKÝ v pohodě skóroval.

6
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Opava nevedla dlouho. Po dobré práci ve vápně dává branku DOMNIK HAŠEK a je srovn áno.

7
    Kolísek selhává v obrovské šanci, tváří v tvář Sváčkovi neuspěl. Skvělý zákrok plzeňského brankáře.

17
    Plzeň neinkasovala. A navíc si po protiútoku vybojovala tu samou situaci.

18
    Novák fauluje a z plzeňského rohu tak nic nebude.

23
    Utkání se hraje bez žluté karty, přitom některé zákroky volají po udělení karetního trestu.

24
    Daleko více se hraje na polovině hostů

25
    Rychnovského střela míří mimo černobílou branku.

29
    První kartu sudí uděluje opavskému Adamovskému, který kolenem fauloval Sváčka. Jednalo se o zákrok, který do fotbalu nepatří.

40
    Další přímý kop pro Viktorii svěřenci trenéra Žiláka neproměnili v branku. Opět ho zahrával Hašek

43
    Opět žlutá karta pro hosta, a to Adama Helebranda.

44
    Plzeňský přímý kop tentokrát přinesl vytouženou trefu. RUDOLF NOVÁK hlavou dokonává plzeňský obrat. Domácí tak vedou 2:1

45+1

První poločas je minulostí. Viděli jsme v něm tři branky. Již ve čtvrté minutě šla do vedení Opava po hrubé chybě gólmana Sváčka. Plzeň odpověděla za dvě minuty Haškem a minutu před přestávkou přidal druhou branku Rudolf Novák. Plzeň je lepším mužstvem a zaslouženě vede. Opava bude muset ve druhé půli zabrat.

53
    První karta pro Plzeň. Žlutý kartónek si prohlédl Boček.

56
    Centr Haška nevyužil v dobré příležitosti Debellis

57
    Domácí jsou na tom o dost lépe, co se týče rychlosti.

67
    Nadějná plzeňská akce skončila ve finální fázi. Plzeň stále lepším celkem.

69
    TESAŘÍK vidí žlutou kartu

70
    NOVÁK využívá přímý kop, který snad nešel nedat. Viktoria tak vede o dva góly. Jedná se o druhý gól v dnešním klání pro stopera Západočechů.

72
    Ofsajd Opavy.

74
    Vypadá to, že je hotovo. MATĚJKA po přihrávce Krušiny navyšuje náskok Plzně na 4:1.