Jekatěrinburg – Barys 2:1 (1:0 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Omsk 3:0 (kon.) | Magnitogorsk – Novokuzněck 5:2 (kon.)
Čeljabinsk – Chabarovsk 2:1 (2:1 po s.n.) | Ufa – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Toljatti – CSKA Moskva 2:4 (kon.)
Jaroslavl – N.Novgorod 3:1 (kon.) | Kazaň – Čerepovec 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Vladivostok 2:3 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Traktor Čeljabinsk.
    Autorem vítězné branky je STANISLAV ČISTOV.

58:08
    Tohle je velká šance pro hosty! V závěru je totiž vyloučený Kokujev (ČLJ) za hru vysokou holí.

52:48
    Pestunov v obrovské možnosti! Amur měl nyní velké štěstí. Dostal se totiž sám do mezikruží, jenže jeho pokus byl snad zablokovaný o hráče, který mu lehl do střely.

51:32
    Velká možnost pro domácí celek! Baškirov (CHA) je totiž vyloučen na 2 minuty za podražení.
    49:48. Alexej PETROV - 1:1

49:48
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    ALEXEJ PETROV nakonec přece překonal Metsolu. Vzal všechno na sebe, objel branku a puk posunul podél betonu na vzdálenější tyčku. Asistence: Alexandr Rybakov.

45:10
    Popov to udělal na levé straně skvěle. Pak se puk odrazil ke Glinkinovi, ale ani on nedokázal překonat pohotového Metsolu.

44:11
    Kručinin se dostal ke střele z pravého kruhu, ale výtečný Metsola skvěle vyjel a střelu mu zastavil. První větší loženka na straně Traktoru v této třetině.

37:15
    Růžička byl hnán domácími fanoušky, jel do brejku jeden na jednoho. Nakonec ale ani pořádně nevystřelil, jeho protihráč si proti němu vedl, co se defenzivní činnosti týče, výborně.

35:53
    Další vyloučení Traktoru. Za podražení usedl na trestnou lavici Pestunov (ČLJ) a obdržel menší trest.

33:27
    Amur hrál v šesti hráčích na ledě a to je pochopitelně nepřípustné. Dvě minuty se bude muset bránit v oslabení. Trest odsedí Vl. Ušenin (CHA).
    26:09. Michail ŽELEZNOV - 0:1

26:09
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Hosté na soupeře mírně zatlačili a těsně po početní výhodě se ujímají překvapivého vedení. MICHAIL ŽELEZNOV před Děmčenkem tečoval nahození z levé strany od Achmetova a touš se došoural do branky. Asistence: Rafael Achmetov, Jevgenij Gračjov.

25:55
    Železnov se teď u levé tyčky dostal do obrovské příležitosti! Ale nakonec nad beton Děmčenka nezamířil.

24:36
    Wandell se objevil před Děmčenkem! A i když ten nemusí předvádět tolik zákroků, v důležitých chvílích si umí poradit. Teď polapil i všechny soupeřovy dorážky.

19:50
    A velká možnost pro Traktor na závěr této třetiny! Čistov se ocitl sám před Metsolou, který vůbec nevěděl, kde má puk, až nakonec se štěstím vyletěl pryč z brankoviště.

19:01
    Fajzullin (CHA) je prvním vyloučeným na straně Amuru. Tentokráte byl i on vyloučen na 2 minuty za jasné podražení.

17:22
    Další zbytečné vyloučení na straně Traktoru. Petrov (ČLJ) obdržel dvouminutový trest za podražení.

15:21
    Pare se dostal ke střele z úhlu, ovšem Metsola znovu jistě zasáhl. Následuje komerční přestávka.

10:31
    Závar před Demčenkem, ten zlikvidoval obě střely

08:42
    Druhé vyloučení na straně Čeljabinsku. Klimontov (ČLJ) podrazil svého soupeře a také on si na 2 minuty bude muset odpočinou od hokeje.

04:53
    Rybakov (ČLJ) se dopustil držení a je prvním vyloučeným hráčem zápasu. Dvě minuty bude hrát Amur početní výhodu.

01:10
    Traktor soupeře v úvodu zápasu hodně tlačí! Teď snad za Metsolou zazněla dokonce branková konstrukce, jakmile před ním byla velká skrumáž hráčů. Vše pro Amur dopadlo nakonec dobře.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 50. Petrov (Rybakov), rozh. náj. Čistov – 27. Železnov (Achmetov, Gračjov)