Košice – ŠK 1. FBC Trenčín 13:6 (kon.) | Košice – M-Šport Trenčín 11:6 (kon.) | Hurikán Bratislava – Skalica 9:7 (kon.)
Nižná – Prešov 6:2 (kon.) | Žilina – Sabinov 3:2 (po pr.) | Florko Košice – ŠK 1. FBC Trenčín 8:2 (kon.)
Lido Bratislava – Záhorská Bystrica 5:4 (kon.)
VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
9:7 (1:1, 5:1, 3:5)
FBC Skalica
sk Neděle 20.09.2015, 11:30 • športová hala FTVŠ • Slovenská Salming extraliga mužů

56:47
    Bojuje sa o každú loptičku! Fantastické zákroky teraz predviedol brankár Michal Botlík, ktorý zneškodnil dve čisté gólové šance!

53:31
    Opäť sa vylučuje. Za nedovolené bránenie oslabí svoj tím na najbližšie dve minúty TOMÁŠ VAŠKO.

52:36
    FBC Skalica práve dala gól!

Gólové hody pokračujú a Skalica je opäť v hre o prvé extraligové body!

Po krížnej príhrávke od Tomáša Pokoviča sa k lopte dostal SIMON ŠIŠKA, ktorý našiel malý voľný priestor, kde svoju strelu umiestnil!
    Asistencia: Tomáš Pokovič

51:37
    TOMÁŠ MÁDER oslabuje Hurikán, ktorý si ide sadnúť na trestnú lavicu za nedovolené bránenie (2 minúty). Skaličania tak teraz majú šancu vrátiť sa opäť do zápasu a zdramatizovať celý priebeh!

50:23
    FTVŠ Bratislava dala gól!

Hurikán záslouhou DÁVIDA BENEDIGA využíva ďalšiu presilovú hru!
    Asistencia: Tomáš Máder.

49:26
    Po faule Filipa Pekára šiel na trestné strieľanie MAREK NOVÁK, ktorý ale nájazd nepremenil!

48:03

Je tu kontaktý gól Skalice, ktorá znižuje už na rozdiel dvoch gólov!

Gól strelil MICHAL ŠTEFANEC.
    Asistenciu si pripísal Lukáš Mráz.

46:50

Ďalší nádehrný gól, takmer taký istý, ako dnes strelil Šimon Raus. RADOSLAV POKOVIČ strelil tvrdý príklep, ktorý sa taktiež dorazil od brvna tesne za bránkovú čiaru Hurikánskej svätyne.
    Asistencia: Július Helbich

45:27

Veľký závan pred bránkou domácich dokázali využiť hostia, ktorým sa nakoniec po niekoľkých dorážkach podarilo skórovať. Posledná dorážka od LUKÁŠA MRÁZA však prešla za Bortlíkov chrbát.

Asistencia: Michal Štefanec.

44:12

Protiútok domácich využitý! Hurikán sa dostáva už do päťgólového vedenia.
    Gól strelil DÁVID BENEDIG.
    Asistencia: Patrik Ťapák.

42:10

Skaličania opäť beslkurýchle odpovedajú na gól Hurikánu. Tretí gól Skalice strelil MICHAL ŠTEFANEC.
    Asistencia: Tomáš Pokovič.

41:46

Po kombinačnej akcii vyžvajú domáci hráči presilovú hru. Gólom sa presadil TOMÁŠ ŠKARUPA.
    Asistencia: Ján Purc.

41:32
    Neuveriteľný zákrok Vymysleného, ktorý chytil Nehilovu prízemnú strelu na brakovej čiare ľavou nohou!

39:58
    Dve sekundy pred koncomm druhej dvadsaťminútovky mieri na trestnú lavicu SIMON ŠIŠKA za nedovolené bránenie (2 minúty). Hurikán tak začne tretiu tretinu v početnej výhode.

38:02

Hurikán strelecky v druhej tretine ožil. Šiesty gól domácih strieľa TOMÁŠ MÁDER.
    Asistencia: Peter Nehila.

36:59

Rýchla odpoveď domácic ,ktorí sú opäť v trojgólovom vedenia.
    Gól streil PETER NEHILA, ktorému asistoval Ján Purc.

36:06
    Skalica ešte neskladá zbrane v tomto zápase na rozdiel dvoch gólov znižuje RADKO KRIDL.
    Asistencia Filip Pekár.

34:07

Krásny príklep Mareka Nováka,ktorý posúva Hurikán do 3 gólového vedenia .

29:28

Po buly vystrelil PETER NEHILA,ktorému asistoval Marek novák.Hurikán vedie o dva góly 3:1.

29:20

Geniálny gól ŠIMONA RAUSA, ktorý vyslal na skalickú bránku tvrdú strelu, tá sa odrazila od brvna a prešla tesne za bránkou čiarou skalickej brány!
    Bez asistencie.

22:51
    Hurikán si zahrá presilovú hru.Za hrubosť mieri na lavicu hanbi Radoslav Pokovič

19:34
    Skalica si opäť zahrá presilovú hru. MICHAL LISZKAY ide na trestnú lavicu za hrubosť (2 minúty).

16:01
    Burian z pravého rohu ihriska nahral do behu vysokú loptu Purcovi, ten ju ale z voleja netriafa!

12:36
    Skalica má momentálne navrch. Snaží sa dať čo najrýchlejšie gól, avšak v bráne stojí Borltík, ktorý muse teraz už tretíkrát v krátkom časovom slede zasahovať!

10:01

Z pravého rohu ihriska smeroval na ľavú stranu TOMÁŠ MÁDER, ktorý z polovice ihriska vystrelil na skalickú bránu. S jeho strelou si však už Vymyslický neporadil.

06:57
    Fantastický Nehila, ktorý sa v oslabovej hre dostal cez všetkých skalických hráčov do samostatného úniku, avšak doslova v hodine dvanástej jeho strelecky pokus dokázal aspoň sčasti zblokovať Helbich.

05:38
    Prvé vylúčenie v tomto zápase je na strane domáceho tímu. MAREK NOVÁK mieri an terstnú lavicu za bárnenie v hre – 2 minúty)

00:56

Po chybe Mádera, ktorý vyhodil loptu priamo na hokejku skalického hráča, sa hostia dostali do protiútoku, ktorý využívajú.