Novokuzněck – Soči 3:4 (0:1 po s.n.) | Novosibirsk – Jaroslavl 1:0 (kon.) | Jokerit – HC Slovan 4:1 (kon.)
N.Novgorod – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 1:2 (kon.) | Riga – Záhřeb 1:2 (kon.)
Minsk – Chanty-Mansijsk 0:3 (kon.)
CSKA Moskva
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
SKA Petrohrad
Středa 23.09.2015, 18:30 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

59:29
    Hjalmarson nedokázal z mezikruží překonat Ježova!

58:51
    A znovu trefili hráči Petrhoradu tyč opuštěné brány! To je neuvěřitelné.

58:09
    SKA trefilo břevno prázdné brány CSKA!

56:47
    Dvě minuty za podražení si odsedí Jevgenij Arťuchin, který se sice rozčiloval, ale je vyloučen po právu.

53:50
    Zbytečný faul v útočném pásmu předvedl Alexandr Radulov a po právu je vyloučen na dvě minuty za podražení.

52:25
    Máme tu další vyloučení vyloučen je hráč s číslem 45 Andrej Kutějkin, na dvě minuty za vysokou hůl.

50:06
    Stoprocentní šance v podání Maxima Mamina, toho našel Alexander Radulov v samostatném úniku a Maminovovi chyběl kousek k tomu, aby zasunul za beton Ježova. Velká škoda pro CSKA.

49:22
    Na straně CSKA Moskva vyloučen Denis Denisov na 4 minuty za hrubost, na straně SKA Petrohrad vyloučen Pjotr Chochrjakov na 2 minuty za hrubost, hraje se 4 na 4.

48:50
    Zákrok na Radulova v podání Čudinova ocenili hlavní arbitři dnešního utkání dvouminutovým trestem za hákování.

46:09
    Platt se dostal do velké šance, ale přestřelil branku SKA, podobně jako ve druhé periodě.

45:50
    Tlak CSKA graduje a SKA chybuje. Dvě minuty za vystřelení puku mimo hřiště dostává hráč týmu SKA Petrohrad Andrej Kutějkin.
    Alexandr RADULOV - 1:2

42:41
    CSKA právě vstřelilo branku!
    A je tu snížení! Kdo jiný, než ALEXANDER RADULOV, který si sjel na pravý kruh na přihrávku z poza branky a snížil tak na 1:2. Asistence: Bohdan Kiselevič, Gennady Stoljarov

36:22
    Dvě minuty za vysokou hůl dostává Andrej Kutějkin.

34:40
    CSKA se dostalo k puku a Stoljarov dostal přihrávku před branku, kterou ale nasměroval pouze do náruče Ježova.

33:10
    Výborný zákrok předvedl Fast proti Jakovljevovi a drží tak šance CSKA na body z dnešního utkání.
    Ilja KOVALČUK - 0:2

30:26
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Nedáš dostaneš! CSKA nedokázalo proměnit přesilovku a to trestá kapitán SKA – ILJA KOVALČUK. Kovalčuk se po individuální akci dostal až před Fastha a ačkoli mu najížděl obránce Rukavišnikov, tak se rozhodl zakončit sám a zvýšil tak na 0:2! Asistence: Joakim Lindström

27:46
    Máme tu další vyloučení na straně SKA, za hákování a následnou hrubost je na 2+2 minuty vyloučen Dadonov a za následnou potyčku si posedí také Šipačjov, který od rozhodčích inkasoval 10minutový trest. Za straně CSKA si za hrubost odsedí dvě minuty Košelev.

27:37
    Další závar před brankou Ježova a opět v něm měli prsty Radulov a Ljubimov!

26:58
    Radulov našel Zajceva, kterého fantasticky lapačkou vychytal Ježov!

25:10
    Další vyloučení na straně Petrhoradu, dvě minuty za podražení odsedí Joakim Lindström.

24:37
    Ljubimov se dostal do úniku, Bělov ho sice vytlačil, ale i tak se mu povedlo ohrozt branku Ježova, který vypětím všech sil dostal kotouč mimo tři tyče.

24:30
    Radulov minul z kruhu odkrytou branku!

22:30
    Na dvě minuty za nedovolené bránění si půjde odpočinou na trestnou lavici Dimitrij Judin, který před brankou fauloval Hjamarssona.
    Anton BURDASOV - 0:1

18:07
    ANTON BURDASOV dostal nabito na levý kruh z pohledu Fastha a střelou z první vymetl pavučinky v brance CSKA. Asistence: Jevgenij Dadonov, Vadim Šipačjov.

15:10
    Poslední dvě minuty nabídly vše co může hokej nabídnout. Nejdříve šance Radulova, poté závar před brankou Fastha.

14:20
    Obrovská šance Radulova, který nikým netísněn nedokázal sám před Ježovem trefit odkryté místo v jeho bráně.

08:21
    Dalším vyloučeným v dnešním utkání bude domácí Hjalmarsson, který podrazil Zubareva.

07:45
    Velmi nepřehledná situace u branky SKA Petrohrad. Ljubimov se dostal k odraženému kotouči, ale nedokázal jej zvednout nad beton Ježova.

04:08
    Na dvě minuty si půjde odpočinout za podražení Igor Ožiganov.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 43. Radulov (Kiselevič, Stoljarov) – 19. Burdasov (Dadonov, Šipačjov), 31. Kovalčuk (Lindström)

CSKA Moskva: Fasth (Sorokin) – Denisov (C), Zajcev (A), Kutuzov, Kiselevič, Ožiganov, Panin, Vorobyjov, Bondarev – Ljubimov, Platt, Radulov (A) – Kugryšev, Muršak, Hjalmarsson – Telegin, Stoljarov, Mamin – Košelev, Kvartalnov, Chlopotov
    SKA Petrohrad: Ježov (Koskinen) – Rukavišnikov, Kalinin, Zubarev, Kutějkin, Judin, Čudinov, Jakovljev, Bělov – Koskiranta, Lindström, Kovalčuk (C) – Dadonov, Burdasov, Šipačjov (A) – Kablukov, Ketov, Arťuchin (A) – Chochrjakov, Dergachyjov, Barabanov

Rozhodčí: Antonín Jeřábek (CZE), Antti Boman (FIN) – Dimitrij Sivov, Roman Šichanov