Boston – Washington 2:1 (po pr.) | Columbus – St. Louis 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 7:3 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 5:3 (kon.) | Florida – Dallas 3:2 (kon.) | Montreal – Toronto 1:2 (po pr.)
Tampa – Nashville 2:3 (po pr.) | St. Louis – Columbus 5:2 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 0:1 (po pr.)
Chicago – Detroit 5:4 (po pr.) | Colorado – Anaheim 5:4 (po pr.) | Vancouver – San Jose 0:4 (kon.)
Los Angeles – Arizona 3:2 (po pr.)
Pittsburgh Penguins
7:3 (4:2, 3:1, 0:0)
Carolina Hurricanes
Středa 23.09.2015, 01:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • Příprava NHL

57:09
    Dočkáme se ještě gólu? Rasmus Rissanen (CAR) je nyní vyloučen za nedovolené bránění a Penguins dnes již dvakrát v přesilovce údeřili...

50:48
    James Wisniewski (CAR) je vyloučen na dvě minuty za krosček.

47:40
    Patric Hörnqvist (PIT) se provinil sekáním v souboji s McKeownem a dostává dvě trestné minuty.

45:43
    Strhla se nám bitka! Brendan Woods (CAR) a Tyler Biggs (PIT) se do sebe poměrně ostře pustili a oba dostávají pětiminutový trest.

43:34
    Phil Kessel (PIT) usedá na trestnou lavici za hákování obránce Wisniewského.

29:12
    Chris Kunitz (PIT) a Nathan Gerbe (CAR) to přehnali při postrkování a rozhodčí oba dva posílá na dvě minuty na trestnou lavici.

21:10
    Joakim Nodrström (CAR) inkasuje dvě minuty za držení protihráče. Penguins si zahrají přesilovku.

16:08
    A nyní jsou potrestáni hosté. Brock McGinn (CAR) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilovka Pittsburghu přijde po komerční přestávce.

13:56
    Sergej Plotnikov (PIT) v útočném pásmu fauloval a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

09:56
    A máme tu vyloučení. Jaccob Slavin (CAR) dostává dvě trestné minuty za zdržování při buly.

01:38
    Jevgenij Malkin (PIT) hákoval v útočném pásmu a kvůli tomu se poměr sil na ledě vyrovná.

00:17
    Sidney Crosby se hned snažil dostat do šance, ale byl držen Eliasem Lindholmem (CAR), který je tak vyloučen.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 5. Letang (Malkin, Hörnqvist), 7. Määttä (Malkin, Hörnqvist), 18. Sprong (Kunitz, Letang), 20. Kessel (Kunitz, Crosby), 22. Gončar (Määttä, Sprong), 26. Crosby (Letang), 31. Kessel (Crosby, Letang) – 5. Wisniewski (Slavin, McGinn), 14. Faulk (Lindholm), 26. Skinner (Lindholm, Hanifin)

Pittsburgh Penguins: Fleury (41. Murray) – Määttä, Letang, Cole, Clendening, Dumoulin, Gončar – Kunitz "A", Crosby "C", Kessel – Plotnikov, Malkin "A", Hörnqvist – Dupuis, Dea, Sprong – Uher, Porter, Biggs
    Carolina Hurricanes: Ward (30. Tirronen) – Hanifin, Faulk, Slavin, Wisniewski "A", Rissanen, McKeown – Skinner "A", Rask, Lindholm – Gerbe "A", Nordström, Terry – McGinn, Wallmark, Karlsson – Woods, Hensick, Brown

Rozhodčí: Nicholson, Kimmerly – Cormier, Grandt

Diváci: 17781