Boston – Washington 2:1 (po pr.) | Columbus – St. Louis 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 7:3 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 5:3 (kon.) | Florida – Dallas 3:2 (kon.) | Montreal – Toronto 1:2 (po pr.)
Tampa – Nashville 2:3 (po pr.) | St. Louis – Columbus 5:2 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 0:1 (po pr.)
Chicago – Detroit 5:4 (po pr.) | Colorado – Anaheim 5:4 (po pr.) | Vancouver – San Jose 0:4 (kon.)
Los Angeles – Arizona 3:2 (po pr.)
Los Angeles Kings
3:2 (2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)
Arizona Coyotes
Středa 23.09.2015, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Příprava NHL

56:50
    Vyloučen hostující Lucas Lessio na dvě minuty za držení.

54:07
    Kurtis MacDermit vyloučen na dvě minuty za držení.

50:56
    Vyloučen hostující Klas Dahlbeck na dvě minuty za vražení na hrazení.

48:30
    Komerční přestávka. Ve stejném čase vyloučen domácí Justin Auger na dvě minuty za podražení.

45:52
    Michael Stone vyloučen na dvě minuty za sekání. Přesilovou hru si tak zahrají domácí hokejisté.

39:27
    Vyloučen hostující Kles Dahlbeck na dvě minuty za držení protihráče.

28:48
    Vyloučen hostující Max Domi na dvě minuty za krosček. Současně vyloučen Derek Forbort na dvě minuty hrubost a Steve Downie dvě minuty hrubost.

27:56
    Vyloučen Christian Ehrhoff na dvě minuty za hru vysokou holí. Komerční přestávka.

24:28
    Vzájemné vyloučení. Domácí Derek Forbort dvě minuty nedovolené bránění, hostující Steve Downie dvě minuty hrubost. Přesilovka Kojotů pokračuje dál.

23:43
    Vyloučen domácí Jordan Weal na dvě minuty za hákování. Hostující celek má tedy možnost vyrovnat v přesilové hře.

02:14
    Pro domácí je ještě hůře. Nyní je vyloučen Christian Ehrhoff na dvě minuty za hákování. Tím pádem hrají hosté přesilovou hru pět na tři.

01:24
    Krátce po začátku zápasu následuje vyloučení. Na trestnou lavici míří domácí Derek Forbort na dvě minuty za nedovolené bránění.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 10. Mersch (Forbort, Shore), 11. O'Neill (Andreoff, Weal), 64. Ehrhoff (Weal) – 4. Strome (Plachta, Ekman-Larsson), 52. Martinook (Dvorak)

Los Angeles Kings: Enroth (Budaj)- Muzzin, Doughty, Martinez, Ehrhoff, MacDermid, Forbort – Kopitar, Gáborík, Adreoff, Lucic, Lewis, Brown, O'Neill, Shore, Mersch, Weal, King, Auger
    Arizona Coyotes: Domingue (Treutle) – Potter, Ekman-Larsson, Stone, Dahlbeck, Smith, Grant – Hanzal, Gordon, Domi, Downie, Dvorak, Cunningham, Scott, Lessio, Plachta, Martinook, Boedker