Teplice – Dukla Praha 4:0 (kon.) | Plzeň – Ostrava 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Jablonec 2:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Brno 2:0 (kon.)
FK Teplice
4:0 (1:0)
FK Dukla Praha
Neděle 27.09.2015, 10:30 • 1.FC Dubí-Pozorka • Juniorská liga • 10. kolo

Ve druhém poločase se hrálo převážně na jednu bránu a to bránu Dukly. Teplice svého soupeře zatlačily, dokázaly si podržet míč a soupeře nepouštěly do šancí. Postupně svůj náskok z prvního poločasu navýšily o další tři branky a zaslouženě vyhrály. (12:45:18)

90+2

89
    Rohový kop pro domácí.

87
    Teplice se snaží ještě v závěru ještě kombinační hrou o navýšení svého vedení.

83
    Teplice právě vstřelily branku!
    Domácí hráči se prosazují v zápase po čtvrté. Čtvrtou branku domácích přidává DANIEL RICHTER.

79
    Další rohový kop pro domácí.

78
    Žlutou kartu dostává Jan Kozel (FK Dukla Praha).

76
    Teplice jsou stále hodně aktivní.

72

71
    Žlutou kartu dostává Rijad Hajdarevič (FK Dukla Praha).

69
    Nepřesná šance domácích hráčů.

65
    Třetí branku si dala Dukla sama, když nešťastně si míč srazil do vlastní brány DAMIAN FARKAŠ.

61
    Tepličtí hráči teď uzavřeli hostující hráče na jejich polovině a snaží se prosadit kombinační hrou.

58
    Tepličtí hráči budou zahrávat další rohový kop.

54
    Teplice jsou v druhém poločase jednoznačně lepší. Mají míč častěji na svých kopačkách.

52
    Teplice hned v úvodu druhého poločasu navyšují své vedení. Prosadit se dokázal PETR VÝBORNÝ.

46

V prvním poločase jsme sledovali velmi rychlou hru, která se přelévala ze strany na stranu. Chyběli tomu ale vážnější šance na jedné či druhé straně. Prolomit tuhle statistiku dokázal jen domácí Petr Výborný, který nádhernou akcí si obešel v závěru prvního poločasu dva obránce a brankáře a střelou do prázdné brány otevřel skóre utkání. Teplice tak po prvním poločase vedou nad Duklou 1:0.