Benešov – Vltavín 1:2 (kon.) | Štěchovice – Kolín 1:0 (kon.) | Union 2013 – Převýšov 0:1 (kon.)
Čáslav – Most 1:2 (kon.) | Zápy – Brozany 3:0 (kon.) | Benátky n/J – Písek 2:2 (4:1 po pen.)
SK Zápy
3:0 (0:0)
SK Sokol Brozany
Neděle 27.09.2015, 16:30Česká fotbalová liga • 8. kolo

Zápy doma vítězí nad Brozany 3:0, které po porážce s Chrudimí znovu inkasovaly tři góly. Zápy se dostaly do vedení v 56. minutě a pak v samém závěru ještě potvrdily své vedení. (18:42:24)

90+1

90
    Zápy právě vstřelily branku!
    V psolední minutě pečetí výsledek na 3:0 VÁCLAV SVOBODA, kdy už Brozany hráli v obraně na riziko.

89
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Hejný, přichází Baloun.

88
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Jelínek, přichází Košata.

86
    Žlutou kartu dostává Hejný (SK Zápy).

84
    KAREL HEJNÝ přidává přesnou střelou druhou branku domácích a Zápy směřují k tříbodovému vítězství.

84
    Zápy zatím nepouštějí Brozany do šancí.

83
    Zápy budou kopat roh.

82
    Žlutou kartu dostává Cibulka (Sokol Brozany).

80
    Brozany mají na vyrovnání zhruba nějakých deset minut, ale Zápy zatím nemají problém s kontrolou výsledku.

78
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Benda, přichází Verbíř.

77
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Bejbl, přichází Jemelík.

75
    Brozany bojují, ale zatím se nedostávají do šancí, aby mohly vyrovnat.

74
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Šollar, přichází Müller.

73
    Hosté budou kopat roh.

72
    Brozany podávají bojovný výkon a dnes by potřebovaly bodovat, protože v tabulce se pohybují kolem sestupových míst.

72
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Novák, přichází Kalaš.

70
    I ve druhém poločase ale sledujeme spíše bojovnou hru než nějaký pohledný festival fotbalové techniky.