Astana – Galatasaray 2:2 (kon.) | Šachtar – PSG 0:3 (kon.) | Malmö – Real Madrid 0:2 (kon.)
Manchester Utd. – Wolfsburg 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Eindhoven 3:2 (kon.) | Atlético – Benfica 1:2 (kon.)
Mönchengladbach – Manchester City 1:2 (kon.) | Juventus – Sevilla 2:0 (kon.)
Malmö FF
0:2 (0:1)
Real Madrid
Středa 30.09.2015, 20:45 • Swedbank Stadion (Malmö) • Liga mistrů • Skupina A

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (22:44:11)

Real Madrid vítězí v Malmö 2:0 zásluhou dvou branek Cristiana Ronalda! Hosté se prezentovali poněkud profesorskou hrou a jejich fotbal v některých momentech doslova uspával, ale důležitý je výsledek, o nějž se dvěma zásahy postaral kapitán Bílého baletu. Ronaldo se poslal Real do vedení ve 29. minutě, kdy chladnokrevně zakončil rychlý protiútok a v samém závěru zápasu, již proti oslabenému soupeři, pojistil druhou brankou výhru španělského velkoklubu. Malmö se i přes prohru nemusí za svůj výkon stydět, po další dvougólové porážce však nadále zůstává ve skupině A bez jediného bodu. Stejně je na tom ovšem Šachtar Doněck, který je navíc kvůli horšímu skóre na poslední místě.

90+3

90+2
    Hosté kontrolují závěr zápasu a utkání nezadržitelně spěje ke svému konci.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec normální hrací doby.
    90. Cristiano RONALDO - 0:2

90
    Real právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Carvajal přihrál do šestnáctky Vázquezovi, který mezi nohama bránícího hráče posunul balón do malého vápna na CRISTIANA RONALDA, jehož neuhlídal obránce a kapitán Realu dal zblízka snadno svou druhou branku v zápase. Asistence: Lucas Vázquez.

90
    Běží poslední minuta normální hrací doby a u míče jsou hráči Realu.

89
    Čeryšev našel ve vápně Ronalda, který se položil do balónu, ale jeho volej skončil jen v náručí dobře chytajícího Wilanda.

88
    Čeryšev se dostal ve vápně do zakončení, ale z úhlu zamířil jen vedle vzdálenější tyče. Realu se teď otevírá hodně prostoru pro rychlé protiútoky, jelikož Malmö se i v deseti snaží hnát dopředu.

87
    Malmö sympaticky bojuje i bez vyloučeného Yotúna a má ještě pár minut na to, aby se pokusilo o vyrovnání.

85
    Ronaldo dostal dobrou přihrávku do šestnáctky a pravačkou se snažil uklidit míč k zadní tyči, ale Wiland předvedl perfektní zákrok a míč vyrazil na roh.

84
    Real měl k dispozici rohový kop, jenže z nich se mu dnes nedaří vytvářet nic nebezpečného, což potvrdil i v tuto chvíli. U míče jsou hráči Malmö.

84
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Denis Čeryšev.

82
    Tinnerholm se dostal s míčem do šestnáctky, ale tam se mu nakonec nepodařilo ohrozit Navasovu bránu.

81
    Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Nikola Durdič, přichází Felipe Carvalho.

80
    Ronaldo se ve vápně dostal do zakončení a Wiland musel být hodně pohotový, aby jeho dobře mířenou střelu vytěsnil na roh.

79
    Pro domácí tým je to velká škoda, protože Malmö bylo v posledních minutách hodně aktivní, ale nyní bude mít cestu za vyrovnáním o poznání těžší.

78
    Yotúnovi se teď hodně nevyplácí zbytečná žlutá karta z prvního poločasu, protože po faulu na Vázqueze vidí domácí hráč žlutý kartonek podruhé, což neznamená nic jiného než předčasný odchod ze hřiště. Malmö bude dohrávat zápas v desíti.