Ústí n. L. – Třinec 3:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
3:1 (3:1)
FK Třinec
Pátek 02.10.2015, 18:00 • Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 9. kolo

45
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté udeřili z nenápadné akce a utkání půl minuty před koncem řádné hrací doby první půle dramatizují! RENÉ DEDIČ se chopil míče poskakujícího na hranici velkého vápna a padáčkem překonal i Zdeňka Zachardu.

40
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    MICHAL ZEMAN se zařídil podle nepsaného pravidla, že pokud nevíte, co s balónem, vystřelte. Pravý obránce Army z dálky nachytal Lukáše Palečka a střelou vzduchem do středu brány se dnes podruhé zapisuje do listiny střelců.

11
    Domácí zvyšují opět ze standardní situace! Ivan Šnirc nakopl balón do pokutového území, kde se ho zmocnil MICHAL ZEMAN, jenž téměř z nulového úhlu posílá Armu do dvoubrankového vedení.

4
    Michal Zeman zahlédl z přímého volného kopu před velkým vápnem volného TOMÁŠE SMOLU, který střelou doprostřed branky nedal hostujícímu hájci svatyně šanci.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 4. Smola, 11. Zeman, 40. Zeman – 45. Dedič

Karty:   20. Hyčka (UNL), 90. Veverka (UNL) – 12. Salachna (TRI), 24. Bedecs (TRI), 39. Teplý (TRI)

Střely na branku: 11:9. Střely mimo: 8:6. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 18:22.
    FK VIAGEM Ústí nad Labem: Zacharda – M. Zeman, Zukič, L. Vaněk, Šnirc – J. Peterka (88. Hošek) – Hyčka, Martykán, Miskovič (53. Veverka), F. Novotný (77. Eliáš) – Smola. Trenéři: Petr Němec, Petr Fousek.
    Náhradníci: Tvrdoň – Hošek, Eliáš, Rašo, Veverka, Pícha.

FK Třinec: Paleček – Joukl, Vomáčka, Hloch, Janoščin (84. Čelůstka) – Bedecs – Malcharek, Mozol, Salachna (46. Tomeček), Teplý (46. Ceplák) – Dedič. Trenéři: Radim Nečas, Kamil Papuga.
    Náhradníci: Bruk – Knötig, Tomeček, Martynek, Čelůstka, Ceplák, Šenk.

Rozhodčí: Julínek – Antoníček, Vitner; delegát: Helebrant

Diváci: 1 212