Most – Sudoměřice 3:0 (kon.) | Hr. Králové – Letohrad 2:4 (kon.) | Kovo Praha – Karviná 5:4 (2:0 po s.s.)
Plzeň – Třinec 5:4 (1:0 po s.s.)
po s.s. (1:0)
HBC Plzeň
5:4 (2:1, 2:1, 0:2 - 1:0)
HBC Enviform Třinec
Sobota 03.10.2015, 16:00 • Hokejbalová hala, Plzeň • CROSSDOCK Extraliga • 5. kolo

43:36
    Lukáš Vodrážka (PLZ) dostává menší trest za podražení a Třinečtí tedy dostávají ještě jednu příležitost k vyrovnání z přesilové hry.

36:33
    Dominik Vít (PLZ) obdržel nejprve dvě minuty za sekání, protože ale následně odpálil míček mimo hřiště, přidal se k tomu ještě osobní desetiminutový trest. Ten původní odsedí Jakub Kolařík, Vít zamířil rovnou do šatny.

32:26
    Tresty se teď zrovna nešetří. Marek Švarc (PLZ) dostává dvě minuty za držení protihráče.

31:42
    Menší trest za hrubost navíc dostává Robert Drábik (TRI). Poměr sil na hřišti se teď tedy opět vyrovná.

31:08
    Ve stejný čas je také vyloučen za sekání další hráč domácích – Jiří Kavalír (PLZ). Plzeň se tedy bude ještě nějakou chvíli bránit ve třech.

29:39
    Za sekání dostává menší trest Lukáš Hanuš (PLZ).

25:38
    Martin Říman (TRI) dostává menší trest za krosček. Přesilovku si tak zahrají také domácí.

23:14
    První přesilová hra pro Třinec. David Pokorný (PLZ) dostává menší trest za vysokou hůl.

14:33
    Martin Říman (TRI) dostává dvouminutový trest za sekání.

11:29
    Další přesilovka pro domácí. Robert Drábik (TRI) dostává menší trest za sekání.

08:16
    Plzeň si zahraje první přesilovou hru utkání. Tomáš Konderla (TRI) odpyká dvě minuty za držení protihráče.

Marek Kratochvíl

Hledáme zpravodaje pro tým HBC Enviform Třinec. Pište na info@onlajny.com. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Průcha, 7. Švarc (Průcha), 25. Průcha (Benedikt), 28. Kavalír (Ondra.), rozh. náj. Kejř – 14. Drábik (Cieslar, Heczko), 29. Barnošák (TS), 39. Věchet (Konderla, Barnošák), 45. Lajčiak (Drábik, Barnošák)