Michalovce – Detva 3:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 6:1 (kon.) | Bardejov – Trnava 4:1 (kon.)
Topoľčany – Humenné 4:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Nové Zámky 1:2 (kon.) | Senica – Prešov 3:1 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
6:1 (1:0, 3:1, 2:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Středa 07.10.2015, 17:00 • ENEL Aréna • 1. liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:13:27)

58:01
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domáci opäť navyšujú svoj náskok po góle ANDREJA LACA, ktorému asistovali Martin Krčula a Martin Marcinko.

45:03
    Dnešné stretnutie sleduje 501 divákov.

41:23

Liptáci využívajú ďalšiu presilovku a zvyšujú svoj náskok na rozdiel štyroch gólov!. Úspešným strelcom je PETER LICHANEC, ktorému asistoval dvojgólový Patrik Števuliak.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Druhá tretina je minulosťou. V nej sa s gólmi roztrhlo vrece a videli sme až štyri presné zásahy, z ktorých tri oslavovali domáci Liptáci. Tí teda majú na svojom konte pohodlné vedenie a všetko naznačuje tomu, že tento duel dotiahnu do úspešného konca.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:37
    Hostia sa budú opäť brániť, za faul vysokou hokejkou pôjde na trestnú lavicu Branislav Cvengroš.

36:05

Domáci hokejisti sa rozbehli a v rozpätí necelých troch minút pridávajú tretí gól! Tentokrát sa dokázal presadiť krídelník prvej formácie PETER BARTÍK. Asistencia: Andrej Lištiak.

35:17

Liptáci zvyšujú svoj náskok na rozdiel dvoch presných zásahov! Do štatistík sa ako úspešný strelec zapísal aj skúsený útočník MAREK URAM. Asistencie: Tomáš Nádašdi, Ondrej Burzala.

33:50
    Liptáci sa opäť ujali vedenia! Postaral sa o to PATRIK ŠTEVULIAK, pre ktorého je to už druhý presný zásah v tomto zápase. Asistencia: Tomáš Nádašdi.

29:54
    Spišská Nová Ves dala gól!

Hosťujúcim hokejistom sa takisto podarilo využiť dvojnásobnú presilovku a je vyrovnané! O presný zásah sa postaral JOZEF HRUBÝ. Asistencie si pripisujú Jakub Lesňák a Branislav Cvengroš.

28:50
    Liptáci sa budú viac ako minútu brániť v trojici! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za faul lakťom obranca Filip Mezovský.

27:58
    Liptovský Mikuláš sa bude druhýkrát v zápase brániť! Za faul kolenom odchádza na trestnú lavicu Maroš Piatka.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Prvá tretina je minulosťou. Domáci hokejisti v nej dokázali zúžitkovať dvojnásobnú presilovku a ujali sa vedenia, čo bol doposiaľ jediný gólový moment tohto zápasu.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

15:59
    Liptovský Mikuláš si pri svojej početnej nevýhode dal veľký pozor a neinkasoval. Štyri minúty pred koncom prvej tretiny má teda na svojom konte stále tesný jednogólový náskok.

Tomáš Kusý

Branky a nahrávky: 11. Števuliak (Uram, Jabrocký), 34. Števuliak (Nádašdi), 36. Uram (Nádašdi, Burzala), 37. Bartík (Lištiak), 42. Lichanec (Števuliak), 59. Laco (Krčula, Marcinko) – 30. Hrubý (Lesňák, Cvengroš)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Dovina – Krčula, Mezovský, Burzala, Nádašdi, Oško, Kadlubiak, Oravec, Struška – Bartík, Lištiak, Gápa – Uram, Lichanec, Števuliak – Cibuľa, Piatka, Jabrocký – Laco, Marcinko, Brezniak
    HK Spišská Nová Ves: Borároš – Zakopjan, Hrubý, Cvengroš, Knižka, Osuský, Kyčák – Smotrila, Koky, Findura – Lesňák, Giľák, Hamráček – Piják, Môcik, Púchovský – Lapšanský, Ištocy

Rozhodčí: Valach – Štofančík, Gavalier