Slovensko – Kypr 2:0 (kon.) | Ukrajina – Island 0:1 (kon.) | Slovinsko – Itálie 0:3 (kon.)
Švýcarsko – Bosna 3:1 (kon.) | Norsko – Kazachstán 2:1 (kon.)
Slovinsko
0:3 (0:0)
Itálie
Čtvrtek 08.10.2015, 18:30 • ŠRC Bonifika, Koper, Slovinsko • Kvalifikace ME U21 • Skupina 2

S konstatováním, že Itálie si veze z placu Slovinska výhru 3:0, když všechny tři branky vstřelila v posledních dvaceti minutách, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (20:26:57)

Červené karty: 0-0.

Itálie dala ve druhém poločase zapomenout na vyrovnanou první půli, ve které měly oba týmy šance na úvodní gól zápasu, leč do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Slovinci však ve druhém dějství téměř vyklidili pole, Itálie měla jasnou převahu a v posledních dvaceti minutách vstřelila tři góly. Dva přesné zásahy vsítil Gaetano Monachello, střídající žolík trenéra Di Biagia, navíc ještě stihl přihrát na třetí zásah kapitánu Marcovi Benassimu. Itálie si tak veze ze slovinského Koperu třígólové vítězství.

90+4

90+3
    Nastaveý čas se pomalu blíží ke konci, bude se hrát ještě šedesát vteřin nad rámec stanovených devadesáti minut.

90+1
    Hotič to zkusil z uctivé vzdálenosti, přesto musel Cragno vytáhnout zákrok, a to nepříliš přesvědčivý. Míč jen vyboxoval před sebe, kde se jej jali beci Itálie.

90
    Gólman Grega Sorčan vyběhl snad pětadvacet metrů ven z vápna, ale míč se mu se štěstím podařilo odkopnout. Kdyby měl trenér Gliha problémy na stoperském postu, řekl si Sorčan s nadsázkou o místo.
    87. Marco BENASSI - 0:3

87
    Itálie právě vstřelila branku!
    Možná je to pro domácí trošku kruté, zejména po tom, co v první půli hráli velmi dobře, jenže za extra pasivní druhou půli dostávají řádně za uši. Střídající hvězda zápasu Monachello poslal dlouhý míč na MARCO BENASSIHO, který si naběhl před branku a zblízka se trefil pod padajícího gólmana do sítě. Asistence: Gaetano Monachello.

87
    Kingsley Boateng, který měl dnes několik šancí, jde ze hřiště. Na jeho pozici nastupuje Luca Garritano.

85
    Poslední minuty se budou asi jen dohrávat, o výsledku zápasu je rozhodnuto. Tím spíše, že ofenzíva hostí je ve druhé polovině hodně na bodu mrazu.
    84. Gaetano MONACHELLO - 0:2

84
    GAETANO MONACHELLO si dost důrazně řekl o to, aby jej Luigi Di Biagio příště postavil od začátku. Před vápnem převzal míč, vystřelil a trefil se přesně k levé tyči marně se natahujícího gólmana. Jak je to jednoduché, že?

82
    Ale jo, tohle byl faul, o tom žádná. Črnigoj zezadu sekl přes nohy Mandragoru. Ital však nemusel dělat snad pět kotrmelců, faul to byl tak jako tak.

82
    Gregor Bajde nedokázal odcentrovat míč přes trojici hráčů.

81
    Hosté drží míč ve své moci u pravého rohového praporku a s rozehráním tedy vůbec nespěchají.

79
    Druhé střídání hostí. Z placu míří Alberto Cerri, jehož nahrazuje Valerio Verre.

79
    Po Hotičově rohu vystřelil Zahovič, avšak ani on zatím neobul střelecké kopačky, míří vedle.

78
    Slibná to šance domácích, co slibná, mohlo to být po jedné. Stojanovičův centr odvrátila obrana Slovinska za vápno, kde se k míči dostal střídající Leo Štulac, jehož pumelice po zemi prošla těsně vedle pravé tyče, kterou Cragno vytěsnil na rohový kop.