Chomutov – Olomouc 2:1 (kon.) | HC Litvínov – Zlín 6:1 (kon.) | Sparta – Vítkovice 3:2 (kon.)
Kladno – Jihlava 6:3 (kon.) | Slavia – Kometa Brno 3:2 (3:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Třinec 1:3 (kon.)
Rytíři Kladno
6:3 (3:2, 1:0, 2:1)
HC Dukla Jihlava
Pátek 09.10.2015, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů • 11. kolo

Domácí dnes vyhráli všechny třetiny, za což zaslouženě berou tři body. Ve třetí třetině nejprve dokonal hattrick Miura, následně snižoval dukelský Pospíchal. Poslední branku utkání si připsal Havlůj, jehož střela mezi nohy uzavřela dnešní podívanou. Já Vám děkuji za pozornost, příjemný zbytek večera! (20:02:00)

59:00
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Rytíři si berou tříbrankový náskok nazpět. Chyby hostující obrany využil PETR HAVLŮJ. Ten nechtěl obcházet posledního obránce, a tak vystřelil přímo mezi betony Kořenáře. Bez asistence.

58:24
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté nakonec ještě snižují! Domácí působili toto oslabení už dost odevzdaně, za což trestá LADISLAV POSPÍCHAL, který nahazoval kotouč od modré. Asistence: Daniel Dvořák, Dominik Hohn.

57:53
    Puk je opět až u Kořenáře.

57:19
    Kolouchova štiplavá rána mířila jen do vyrážečky domácího gólmana.

56:54
    Dukla chybovala v rozehrávce – zakázané uvolnění.

56:43
    Patyk (KLA) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

56:41
    Marcilis objel bránu a následně nahrával do mezikruží, odkud nedokázal trefit poloprázdnou bránu Pospíchal!

56:06

55:51
    Hosté vyhazují kotouč přímo na bránu Stahla.

54:15
    Domácí krásně vytvořili střeleckou pozici na levé straně pro Kružíka, který svoji střelou orazítkoval břevno!

54:14
    Domácí v plném počtu, hosté jsou ve čtyřech.

54:06
    Hosté budou hrát osm sekund ve třech. Ondráček (JIH) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

53:30
    Po dlouhé kombinaci Kladna přihrál Bunda na osu hřiště Havlůjovi, jehož rána se odrazila od masky Kořenáře jen kousek vedle pravé tyče!

52:14
    Havelka (KLA) a Dvořák (JIH) jsou vyloučeni na 2 minuty první za hrubost, druhý za držení protihráče.

52:11
    Balaštík dlouho nemohl zpracovat kotouč, avšak nakonec vypálil – mimo.

50:16
    Bunda se opřel na modré do puku, ten ale letěl pouze na hrudník Kořenáře.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 4. Miura, 6. Kružík, 12. Havlůj (Kružík), 29. Miura, 41. Miura (Havlůj), 59. Havlůj – 2. Dufek (Pospíchal), 9. Marcilis, 59. Pospíchal (Dvořák, Hohn)

Rytíři Kladno: Stahl (Jiroušek) – Havelka, Potěchin, Bunda, Chládek, Matula, Zelingr – Hrabík, Piovarči, Křepelka, Patyk, Čermák, Borkovec, Havlůj, Keszi, Kaprál, Miura, Kružík
    HC Dukla Jihlava: Kořenář (Brož) – Pospíchal, Půža, Váňa,Vlček, Hohl – Vala, Dufek, Ondráček, Najman, Balaštík, Dvořák, Kolouch, Bambula, Marcilis, Kousal

Rozhodčí: Sýkora – Bláha, Malý