Česko – Nizozemsko 1:3 (kon.) | Slovensko – Srbsko 2:3 (kon.)
21 17 25 18
Nizozemsko
3
25 25 20 25
Pátek 09.10.2015, 16:30 • Arena Armeec, Sofie • Mistrovství Evropy mužů • Skupina A

18:25
    Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (18:33:21)

18:25
    Česko neodehrálo vyloženě špatný zápas, dokázalo uhrát alespoň jeden set, nicméně výkon ve druhé a čtvrté sadě nebyl prostě ideální. Nizozemsko dokázalo zabrat vždy v pravý čas a nakonec se radovalo ze zasloužené výhry.

18:25
    Čtvrtý set skončil. Český útok byl zablokovaný, naděje na zvrat v tomhle duelu pohasly.

18:24
    Bontje a jeho další úspěšný útok. Nizozemsko má mečbol!

18:23
    Jen dva body dělí Nizozemsko od vítězství v zápase.

18:22
    Bontje dostal nakrátko přihrávku od Abdela-Azize a v pohodě zaútočil.

18:21
    Jeden z Nizozemců zřejmě přešlápl. Češi získali tenhle bod zadarmo.

17:21
    A tohle je asi zlomový moment utkání. Janouch byl totiž zablokovaný. Soupeř vede už o čtyři body.