Kladno – Most 2:3 (kon.) | Třinec – Sudoměřice 4:2 (kon.) | Karviná – Letohrad 4:2 (kon.)
Pardubice – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Plzeň – Kovo Praha 7:1 (kon.) | Kert Park Praha – Ústí n/L 1:2 (kon.)
HBC Enviform Třinec
4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
SK Sudoměřice
Sobota 10.10.2015, 15:00CROSSDOCK Extraliga • 6. kolo

43:49
    Hra hostů bez brankáře bude umocněna třineckým vyloučením Martin Samek (TRI) pevně chytil kolem pasu jako v rugby sudoměřického Michala Tótha a pokud Sudoměřice nevstřelí gól, stráví závěr zápasu na trestné lavici (2 min. – podražení).

41:37
    Michal Toth si přidržel Dominika Římana a posílá Sudoměřice do tří.

39:57
    Věchet se tlačil do zakončení, ale byl podražen sudoměřickým Janem Štefkou. Domácí mají další výhodu přesilové hry.

25:30
    Domácí jdou na chvilku do třech. Lajčiak dostává dvě minuty za sekání.

23:40
    Robet Filípek (TRI) schytal střelu od modré do břicha, které si kryl rukama, následně míček schoval ve výstroji a padl na zem. Rozhodčí jeho počin posoudili jako zdržování, neboť dorážející soupeř se k míčku nemohl dostat. Trest pro třineckého hráče byl stanoven ve výši dvou minut.

20:05
    René Slezák (SUD) před velkou šancí fauloval pronikajícího Lajčiaka a jde si na dvě minuty vydechnout.

17:10
    Sudoměřický David Helešic nabízí Třinci chvilkovou výhodu hry proti třem, protože je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

16:32
    Počet hráčů na hřišti se vyrovná. Na dvě minuty si jde odpočinout domácí Robert Filípek.

15:36
    René Slezák (SUD) nabízí domácím přesilovou hru, když nedovoleně sekl do hole jednoho z třineckých hráčů a inkasuje dvě minuty.

11:04
    Miroslav Věchet (TRI) zasáhl u mantinelu hokejkou do obličeje jednoho ze sudoměřických hráčů a za zásah vysokou holí putuje na trestnou lavici. Slovenští rozhodčí i vzhledem k zásahu bez krvavého zranění uložili třineckému hráči menší dvouminutový trest.

01:01
    Martin Turoň (TRI) přidržel sudoměřického Otrísala a po 61 sekundách budou mít hosté dvouminutovou přesilovku.

Igor Mainka

Hledáme zpravodaje pro tým HBC Enviform Třinec. Pište na info@onlajny.com. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 10. Barnošák (Konderla, Filípek), 19. Konderla (Cieslar), 27. Drábik (Lajčiak, Věchet), 33. Konderla (Barnošák) – 26. Hübl (Slezák, Milan Hujsa), 29. Chovanec (Kaluža, M. Tóth)

HBC Enviform Třinec: Heczko – Barnošák, Cieslar, Drábik, Filipek, Konderla, Lajčiak – Liboska, M. Říman, D, Říman, Samek, Mražik, Turoň, Věchet. Trenér: Zdeněk Hořák.
    SK Sudoměřice: Brdečka – Novák, Hübl, Štefka, D. Tóth – Slezák, Havlík, Helešic, Milan Hujsa, Chovanec, Kaluža, Kmenta, Navrátil, Otrísal, M. Tóth. Trenér: Zdeněk Jurásek.

Rozhodčí: Královič – Haneček (Oba Slovensko)