Benátky n/J – Motor ČB 5:0 (kont.) | Třebíč – Ústí n/L 3:5 (kon.) | Most – Litoměřice 2:3 (kon.)
Jihlava – Havířov 2:0 (kon.) | Prostějov – Kladno 1:4 (kon.) | Slavia – Přerov 2:1 (kon.)
Kadaň – Šumperk 4:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
AZ Havířov
Pondělí 12.10.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 13. kolo

58:43
    Josef Skořepa (JIH) vyhodil puk mimo hrací plochu a AZet ještě bude mít šanci. Střelec druhého gólu Dukly dostává dvě minuty za zdržování hry.

Na vyloučení: 4-5.
    Vyšší tresty: 0-1.

55:43
    Karol Korím obdržel v témže čase osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

Na vyloučení. 3-5.

47:52
    Alexei Alekseev dostává dvě minuty za hákování a dává hostům šanci na srovnání stavu.

Na vyloučení: 3-5.

39:44
    David Březina (JIH) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 2-5.

37:58
    Jan Štencel nabízí Dukle další přesilovou hru, nyní za vysokou hůl. Pokud však domácí budou hrát tuto početní výhodu stejně jako čtyři poslední, nemusí se Havířov příliš obávat.

Na vyloučení: 1-5.

34:46
    Nyní se již píská. Důras se na pravém kruhu obtočil kolem Radima Ostrčila a ten jej podrazil.

Na vyloučení: 1-4.

18:40
    Richard Diviš za brankou vybojoval kotouč, když jej David Bachounek možná trošku zbytečně fauloval a je vyloučen na dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 1-3.

15:57
    Antonín Pechanec (HAV) dostává dvě minuty za hákování. Bude tato přesilovka Dukly lepší než předchozí utrápená početní výhoda?

Na vyloučení: 1-2.

08:45
    Alexei Alekseev naprosto okatě podrazil na vrcholu levého kruhu soupeře a jde také na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 1-1.

05:59
    Jihlava si zahraje první přesilovou hru zápasu. Semana na levém kruhu nedovoleně bránil Tomáš Matějek (HAV) a již odchází na trestnou lavici.

Na vyloučení: 0-1.