Motor ČB – Havířov 0:5 (kont.) | Kadaň – Přerov 5:1 (kon.)
5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
HC ZUBR Přerov
Úterý 13.10.2015, 18:00 • Zimní stadion Kadaň • Chance liga • 14. kolo

56:56
    Vyloučen Jakub Ferenc (PRE) na pět minuty plus do konce utkání za nedovolené bránění.

56:43
    Přerov právě vstřelil branku!
    Přerov se přeci jen v utkání prosadí i gólově. LUBOMÍR KOVAŘÍK udeřil jako blesk z čistého nebe a nenápadnou střelou snižuje na 1:5. Bez asistence.

56:04
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Kamil Charousek vyslal jedovatou střelu, kterou Klimeš vyrazil pouze před sebe, kde stál připravený JAKUB TREFNÝ, ten už s dorážkou neměl problém. Asistence: Kamil Charousek a Nicolas Hlava.

55:45
    Marek Sikora (PRE) vyloučen na dvě minuty.

53:44
    Vyloučen Chmelíř (PRE) na dvě minuty za krosček.

49:06
    Máme tu další vyloučení. Tentokrát na straně hostů. Stoklasa (PRE) si odpyká dvouminutový trest za sekání.

48:30
    Kadaň jde do tří. Na lavici hanby usedá také Lukáš Vrána (KAD) na dvě minuty za sekání.

47:57
    Nicolas Hlava (KAD) si odpyká dvouminutový trest za podražení.

44:29
    Vyloučen Kverka (KAD) na dvě minuty za držení protihráče.

42:37
    Vrána obdržel přihrávku před zcela odkrytou branku, ale ku smůle domácího publika ji netrefil. Klimeš následně raději přikryl puk.

40:00
    Po ukončení druhé třetiny se ještě servali Dominik Tejnor (KAD) a Jiří Goiš (PRE), kteří inkasují oba dvě plus dvě minuty za hrubost.

39:50
    Domácí přidávají v samotném závěru druhé části další branku. DOMINIK VANĚK zkusil své štěstí a uspěl, když jeho střela skončila až za zády Klimeše. Asistence Radek Veselý.

35:27
    Szathmáry uviděl zcela volného Koblasu, a pokusil se mu přihrát, ale Koblasa puk před volno brankou netrefil.

34:38
    Tentokrát to vyšlo. KAMIL CHAROUSEK využil mírně vyjetého Klimeše objel jeho branku a umístil puk k tyči – 3:0. Asistence: Jakub Chrpa.

34:13
    Nikolas Hlava (KAD) atakoval soupeře, když se snažil vyhodit puk z obranného pásm Přerova, za což je vyloučen na dvě minuty za hákování.

33:26
    Síly na ledě se srovnají, jelikož je vyloučen Jan Sedlák (PRE) na dvě minuty za podražení.

32:07
    Kadaň se v oslabení dostala do přečíslení dva na jednoho, ale duo Jaroslav Kůs Jakub Trefný nevyšela situaci nejlíp, takže gólové oslavy se nekonají.

31:37
    Vyloučen Dominik Tejnor (KAD) na dvě minuty za držení protihráče.

29:38
    Michal Popelka postupoval v situaci jeden na jednoho na Tadeáše Dvořák, ale domácího Martina Rohana se muse nepodařilo přetlačit. Kadaňský obránce navíc obral přerovského útočníka o puk.

29:00
    Kadaň odskakuje svému soupeři na rozdíl dvou branek. JAROMÍR KVERKA ujel po pravé straně. Dostal se až do útočného pásma, kde vyslal střelu zápěstím, která se zastavila až o síť v brance. Asistence: Nicolas Hlava.

26:25
    Vyloučen Filip Stoklasa (PRE) na dvě minuty za faul loktem.

23:37
    Střela Františka Wágnera propadla Klimešovi mezi betony, které nestil včas zaklapnout. Puk pro radost hostů nezamířil do branky, ale těsně vedle tyče mimo.

19:53
    Hostující Jiří Běhal vyloučen na dvě minuty za sekání.

17:53
    Současně vyloučeni za krosček domácí Kamil Charousek a hostujícíJiří Goiš.

16:33
    Lukáš Vrána opět na trestné lavici, tentokrát za podražení.

12:25
    Domácí tým využívá přesilovou hru. Jaroslav Mrázek našel na kruhu MARKA RAČUKA, který z voleje prostřelil Klimeše. Asistence: Jaroslava Mrázek, Jaroslav Kůs.

10:48
    Přerovský Milan Procházka vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

07:42
    Lukáš Vrána vyloučen nad dvě minuty za nedovolenou výstroj (problém s hokejkou).

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 13. Račuk (Mrázek, Kůs), 29. Kverka (Hlava), 35. Charousek (Chrpa), 40. Vaněk (Veselý), 57. Trefný (Charousek, Hlava) – 57. Kovařík

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (2. Tadeáš Dvořák) – Tejnor, J. Mrázek, Charousek, Trefný, Szathmáry, Rohan, Černý – Račuk, Kůs, Veselý – Chrpa, Kverka, Hlava – Vaněk, Vrána, Koblasa – Wágner, Macháček, Doležal.
    HC ZUBR Přerov: Klimeš (Slovák) – Chmelíř, Sedlák, Přindiš, Pala, Běhal, Ferenc, Matyáš – Procházka, Sikora, Dostálek – Kratochvil, Popelka, P. Mrázek – Goiš, Šebek, Stoklasa – Kovařík, Král, Hrazdira

Rozhodčí: Wagner – Svoboda, Maštalíř