Arménie – Lucembursko 1:1 (kon.) | Ázerbájdžán – Finsko 0:1 (kon.) | Kypr – Bělorusko 0:1 (kon.)
Gruzie – Estonsko 3:0 (kon.) | Itálie – Irsko 1:0 (kon.) | Litva – Srbsko 0:2 (kon.)
Řecko – Portugalsko 0:4 (kon.) | Sev. Irsko – S. Makedonie 1:2 (kon.) | Česko – Černá Hora 3:3 (kon.)
Andorra – Slovinsko 0:5 (kon.) | Faerské ostrovy – Německo 0:6 (kon.) | Španělsko – Švédsko 1:1 (kon.)
Anglie – Kazachstán 3:0 (kon.) | Skotsko – Island 0:0 (kon.) | Maďarsko – Albánie 2:2 (kon.)
Francie – Ukrajina 2:0 (kon.) | Dánsko – Bulharsko 1:0 (kon.)
Severní Irsko
1:2 (1:0)
Severní Makedonie
Úterý 13.10.2015, 18:00 • Mourneview Park • Kvalifikace ME U21 • Skupina 3

Druhý poločas byl ve znamení Makedonie. Nejprve na začátku vyrovnala a v 85. minutě dal vítězný gól Markoski. Makedonci byli aktivnější už v první půli a byli dnes hladovější po vítězství. Druhá výhra v řadě. Makedonii patří třetí příčka v tabulce. Irové zůstávají předposlední. (20:21:25)

90+8

90+7
    Domácí jsou podrážděni. Žlutou vidí Doherty.

90+6
    Ještě roh pro domácí.

90+4
    Donnelly faulován.

90+3
    Střelec vyrovnávací branky odchází. Mustafov jde bránit výsledek.

89
    Kennedy dnes dohrál. Se svým výkonem může být spokojen. McDdaid se ještě podívá do zápasu.

89
    Kostadinov jde do posledních vteřin vyztužit obranu.

88
    Žlutou vidí Dummigan.

86
    Není nač čekat. Whyte jde ze hřiště, Maloney jde posílit útočné řady.

85
    Makedonie právě vstřelila branku!

KIRY MARKOSKI s koncem zápasu dává hostům vedení!
    Asistence: Viktor Angelov

83
    Nyní dobrá šance i pro Iry. Že by s koncem utkání přišli s lepším výkonem. Kennedy ovšem střílel vedle.