Arménie – Lucembursko 1:1 (kon.) | Ázerbájdžán – Finsko 0:1 (kon.) | Kypr – Bělorusko 0:1 (kon.)
Gruzie – Estonsko 3:0 (kon.) | Itálie – Irsko 1:0 (kon.) | Litva – Srbsko 0:2 (kon.)
Řecko – Portugalsko 0:4 (kon.) | Sev. Irsko – S. Makedonie 1:2 (kon.) | Česko – Černá Hora 3:3 (kon.)
Andorra – Slovinsko 0:5 (kon.) | Faerské ostrovy – Německo 0:6 (kon.) | Španělsko – Švédsko 1:1 (kon.)
Anglie – Kazachstán 3:0 (kon.) | Skotsko – Island 0:0 (kon.) | Maďarsko – Albánie 2:2 (kon.)
Francie – Ukrajina 2:0 (kon.) | Dánsko – Bulharsko 1:0 (kon.)
Severní Irsko
1:2 (1:0)
Severní Makedonie
Úterý 13.10.2015, 18:00 • Mourneview Park • Kvalifikace ME U21 • Skupina 3

Druhý poločas byl ve znamení Makedonie. Nejprve na začátku vyrovnala a v 85. minutě dal vítězný gól Markoski. Makedonci byli aktivnější už v první půli a byli dnes hladovější po vítězství. Druhá výhra v řadě. Makedonii patří třetí příčka v tabulce. Irové zůstávají předposlední. (20:21:25)

90+8

90+7
    Domácí jsou podrážděni. Žlutou vidí Doherty.

90+6
    Ještě roh pro domácí.

90+4
    Donnelly faulován.

90+3
    Střelec vyrovnávací branky odchází. Mustafov jde bránit výsledek.

89
    Kennedy dnes dohrál. Se svým výkonem může být spokojen. McDdaid se ještě podívá do zápasu.

89
    Kostadinov jde do posledních vteřin vyztužit obranu.

88
    Žlutou vidí Dummigan.

86
    Není nač čekat. Whyte jde ze hřiště, Maloney jde posílit útočné řady.

85
    Makedonie právě vstřelila branku!

KIRY MARKOSKI s koncem zápasu dává hostům vedení!
    Asistence: Viktor Angelov

83
    Nyní dobrá šance i pro Iry. Že by s koncem utkání přišli s lepším výkonem. Kennedy ovšem střílel vedle.

81
    Opět domácí podržela branková konstrukce. Břevno nastřelil Babunski.

76
    Roh pro Severní Irsko. Kopat ho bude McKnight.

74
    Roh se povedl. Pěkná šance hostů. Brennan se musel vyznamenat.

73
    Roh pro Makedonii.

70
    Singleton dolů. McCartan bude mít za úkol oživit hru.

67
    Irové se snaží něco vymyslet. Míč sice mají na kopačkách, to je ale vše.

63
    Hosté nezůstávají pozadu. Musliu vidií druhou žlutou v zápase.

61
    Camps je napomenut žlutou kartou.
    Moc diváků si cestu na zápas nenašlo. A to byl vstup zdarma.

57
    Z rohu nic nebylo. Domácí se dopustili útočného faulu.

56
    Roh pro Severní Irsko. McKnight bude rozehrávat.

55
    Babunského střela minula branku. Irové se musí probrat.

54
    Makedonie je na koni. Po střele následuje roh.

52
    Skvostný start druhé půle pro Makedonii. Jak se nyní vzchopí domácí?

46

To je ale krásný začátek poločasu pro hosty. DAVID BABUNSKI vyrovnává.

46
    Do druhého poločasu jdou hosté se změnou v útoku.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:03.

V první půli byli lepším týmem hosté. Ale s koncem poločasu přišel povedený rohový kop domácích, ze kterého vyústila šance, kterou DOHERTY proměnil.

45

45
    Nyní vidíme po jednom ofsajdu na obou stranách.

43
    Severní Irsko právě vstřelilo branku!

JOSH DOHERTY dává gól, před koncem poločasu posílá domácí do vedení.
    Asistence: Liam Donnelly

43
    Roh pro Irsko, kopat bude McKnight.

40
    Nyní se zase na útočnou polovinu dostávají domácí.

38
    Břevno! Avramovski nastřelil brankovou konstrukci.

36
    Po rohu se Makedonie dostala ke střeleckému pokusu. Tomu ale opět scházela přesnost.

34
    Znovu faulován Kennedy. Volného kopu se ujme McKnight.

33
    Irové si stále dost pomáhají fauly. Nyní Singleton.

31
    Máme za sebou půlhodinu hry. Aktivnějším pojetím se prezentuje Makedonie.

30
    Po faulu na Kennedyho uvidíme volný kop i pro domácí.

27
    Makedonie nadále útočí. Další dobrou příležitost měl Markoski.

26
    První větší šance utkání. Musliu nyní vystrašil domácí fanoušky. Jeho střela šla však vedle.

26
    Roh zahrává Makedonie.

25
    A opět se k němu staví Bardi.

24
    Další faul domácích, Sharpe fauloval. Další volný kop hostů.

21
    Z rohu McKnihgta nic nebylo.

20
    Z volného kopu nic nebylo. Nyní se na útočnou polovinu přesunuli Irové a získali roh.

19
    Sinhleton fauluje. Volný kop pro Makedonii. K jeho provedení se přihlásil Bardi.

17
    Další ofsajd Irů, tentokrát Duffy.

15
    Útočného faulu se dopustil Avramovski.

12
    Camp fauluje Babunski. Po rozpačitém úvodu se Makedonie probouzí.

11
    Rozehrání rohu se ujal Avramovski, nic z toho ale nebylo.

10
    První pořádný útok hostů. Brennan musel zasahovat, uvidíme roh.

9
    Faulu se dopouští opět domácí. Tentokrát McKnight.

7
    Camps nyní minul bránu. Aleksovski nemusel zasahovat.

5
    Dummingan se dopustil faulu na Zajkova.

2
    V ofsajdu se ocitl domácí hráč. Konkrétně Kennedy.

1

Je nějakých 12°C a polojasno. Na Severní Irsko celkem slušné počasí.

Severní Irsko: Brennan – Dummigan, Doherty, Donnelly (C), Sharpe – Whyte, Singleton, McKnight, Camps – Kennedy, Duffy
    Náhradníci: Mitchell – Conlan, Cooper, McDonagh, Maloney, McCartan, McDdaid

Náhradníci: Siskovski – Ristovski, Amanovic, Kostadinov, Imeri, Mustafov, Angelov

Rozhodčí: Szabo – Buzás, Bozo (vš. Maďarsko).

Dobrý den, dnes společně budeme sledovat utkání Severní IrskoMakedonie v rámci kvalifikace ME U21. Pro oba týmy ze skupiny 3 to bude třetí zápas.

Ani jeden z týmů se ještě na finálový turnaj nepovídal, jejich postup nemůžeme očekávat ani nyní. Do skupiny byli nalosovány z posledních dvou košů. Makedonie ale dokázala porazit doma Ukrajinu, takže má překvapivé 3 body. Irové v posledním zápase uhráli remízu proti Islandu. Za tu musí být rádi, protože Island i v juniorské kategorii překvapuje. Ze čtyř zápasů vyhrál tři, pak uhrál zmiňovanou remízu. Ukrajina je po dvou zápasech bez výhry, byť je kvalifikace ještě dlouhá, vypadá to, že do postupových bojů nepromluví. Skotsko asi také nebude hrát výraznější roli, ale pak tam máme Francii. Ta sice v prvním zápase prohrála právě s Islandem, ale dá se očekávat, že Islandu ještě zatopí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.