Omsk – Vladivostok 6:5 (2:0 po s.n.) | Barys – Chabarovsk 2:3 (kon.) | Jaroslavl – Čeljabinsk 3:0 (kon.)
Jokerit – Magnitogorsk 4:2 (kon.) | Riga – Ufa 3:5 (kon.) | Soči – Nižněkamsk 2:1 (2:0 po s.n.)
Spartak Moskva – Petrohrad 1:3 (kon.)
po s.n. (2:0)
Avangard Omsk
6:5 (1:1, 2:2, 2:2 - 0:0)
Admiral Vladivostok
Středa 14.10.2015, 15:00 • Omsk Arena • KHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního dne. Nashledanou. (17:42:21)

Československá stopa v utkání:

Michal Kempný (OMS) 0+0, 0 střel, 1 zblokovaná střela, 1 hit, čas na ledě 22:10
    Vladimír Sobotka (OMS) 1+1, 5 střel, 1 zblokovaná střela, čas na ledě 19:13; proměněný nájezd

Hity: 10 – 9

Domácí nakonec vítězí v dnešním na góly velice bohatém utkání v nájezdech, které svými góly rozhodli Artur Lauta a Vladimír Sobotka, přičemž český hokejista je jmenován autorem vítězné branky. Pravidla KHL totiž oproti těm mezinárodním určují za autora vítězného gólu v nájezdech střelce rozhodující, nikoliv rozdílové branky,

65:00 Vladimír SOBOTKA - 6:5sn

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Avangard Omsk.
    Autorem vítězné branky je VLADIMÍR SOBOTKA.

2 - 0
    3. série
    2:0
    Vladimír Sobotka (OMS) zamíchal s pukem a přesnou střelou k pravé tyči ukončil dnešní utkání!

1 - 0
    2. série
    1:0
    Podšendjalov nepřekonal Šilina, který nahradil Furcha na nájezdy.

1:0
    Artur Lauta (OMS) proměnil střelou mezi betony!

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení rozhodnutí nepřineslo, na řadu tak přijdou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:41
    Krátce po buly pálil Sobotka, Nalimov jeho střelu jen vyrazil,ale na hostujícího brankáře si nepřišel s dorážkou ani Perežogin.

64:25
    Valentěnko se dostal k odraženému puku před brankou Admiralu, hostům se však podařilo jeho střelu srazit mimo hřiště.

64:00
    Poslední minuta chybí do konce prodloužení, které zatím příliš vzrušení nenabídlo.

63:30
    Omsk je nastěhován v útočném pásmu, jeho hráči ale okupují pouze prostory podél mantinelů, odkud branky většinou nepadají.

62:05
    Domácím se v posledních minutách příliš nedaří, nyní je zastavil offside.

61:49
    Tvrdá rána Makarova od modré čáry v brance neskončila, proti byl český brankář, jenž kotouč vyrazil.

61:36
    První střelu prodloužení má na svědomí Lugin, jeho rána z otočky z levého kruhu skončila na hrudi Dominika Furcha.

60:59
    Domácí se snaží rozhodnout již v nastavení a hluboko napadají, hosté zatím rozehrávku zvládají.

60:01

Šedesát minut hry přineslo dohromady deset branek, vítěze však stále neznáme. Přinést ho může pětiminutové prodloužení, které začne za malou chvíli.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:13
    Mohlo být rozhodnuto! Nalimov neudržel střelu od modré čáry, před brankou dorážel Vladimír Sobotka, jenže trvalo mu o zlomek vteřiny déle si srovnat puk na holi a tak hostující brankář stihl vleže obří šanci Omsku zlikvidovat!

58:47
    FIščenko vypálil z otočky z prostoru zpoza kruhů, jeho rána ale minula hostující klec.

58:20
    Domácí hokejisté drží puk za vlastní brankou a rozjíždějí jednu z posledních akcí základní hrací doby.

58:00
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny, prodloužení je na spadnutí.

57:31
    Do zakončení se před branku Admiralu natlačil Perežogin, byl však natěsno bráněný hned třemi protihráči a tak jeho zakončení postrádalo přesnost i razanci. I tak ale Nalimov raději přikryl kotouč a hru přerušil.

57:02
    Hráči v černém se však vepředu neprosadili a hrát tak musí znovu český brankář, který přikryl kotouč, jenž k němu pomalu směřoval ze středního pásma.

56:40
    Furch vyrazil střelu od modré čáry v podání jednoho z hostujících beků, domácí získali kotouč a mohou zaútočit.

55:58
    Omsk je pod tlakem a musí se zbavit kotouč, který končí až u Nalimovovy branky.

55:10
    Hostům se však daří eliminovat veškeré snahy domácích o přechod modré čáry a naopak sami se snaží hrozit.

54:20
    Domácí hráči se natlačili před Nalimova a rádi by ještě strhli vítězství na svou stranu.
    53:14 Konstantin MAKAROV - 5:5

53:14
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Domácí chybovali při rozehrávce za vlastní brankou, čehož využil Podšendjalov, který okamžitě hledal před brankou KONSTANTINA MAKAROVA, jenž rychle usměrnil puk znovu za záda Dominika Furcha! Asistence: Arťom Podšendjalov.
    52:38 Stanislav ALŠENSKIJ - 5:4

52:38
    Přichází drama! Sajustov se pokusil zakončit po vyjetí zpoza branky, jenže na jeho zakončení k levé tyči si Furch dobře počkal, odražený kotouč však před brankou našel STANISLAV ALŠENSKIJ a nekompromisně jej poslal za záda českého brankáře! Asistence: Dmitrij Sajustov.

52:10
    Hra nyní rychle utíká a do konce třetí třetiny chybí necelých osm minut.

51:40
    Další šance Omsku, kterou měl na své holi Alexej Gluchov, jeho střela z levého kruhu ale přes Nalimova do branky neprošla.

51:03
    Kosmačjov se pokusil zakončit z levého kruhu, jeho střelu zápěstím ale dokázala zblokovat domácí obrana.

50:30
    Po levé straně se pokusil individuálně prosadit Fisenko, proti přesile hráčů ale neměl příliš mnoho šancí na úspěch.

49:49
    Další kotouč mířil do prostoru před hostující klec, naštěstí pro Admiral jej jeden z jeho beků dokázal na poslední chvíli srazit mimo předpokládanou dráhu letu.

49:24
    Hokejisté Omsku ale zůstali v útočném pásmu a jejich další útočnou snahu vyřešil až úspěšný zákrok Nalimova.

49:04
    Hosté ztratili kotouč při rozehrávce ve středním pásmu, domácí toho ale nedokázali využít a rychlý brejk nezakončili.
    48:16 Sergej ŠIROKOV - 5:3

48:16
    Avangard právě vstřelil branku!
    Tohle už vypadá pro domácí dobře, SERGEJ ŠIROKOV měl mnoho času i prostoru v místě levého kruhu, odkud poslal puk přesně pod břevno hostující branky! Asistence: Ilja Zubov.

47:48
    Domácí chvíli kombinovali v pásmu, hostům se ale povedlo jejich souhru na malou chvíli přerušit, kotouč končí ve středním pásmu.

47:30
    A to se jim může podařit v další přesilové hře. Oskars Bartulis (VLD) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

47:20
    Hráči Avangardu jsou znovu nastěhováni před Nalimovem a snaží se přidal gólovou pojistku.
    46:30 Vladimír SOBOTKA - 4:3

46:30
    Domácí opět vedou a jejich další branka nese výraznou českou stopu! Perežogin táhl akci Omsku po levé straně, přesnou přihrávkou našel mezi kruhy VLADIMÍRA SOBOTKU, jenž přesnou ranou z první poslal puk k levé tyči hostující svatyně! Asistence: Alexandr Perežogin, Ilja Zubov.

45:45
    Michejev střílel zpoza pravého kruhu, branku soupeře ale minul.

45:18
    Až nyní bylo poněkud horko před hostující brankou, jenže Nalimov si dokázal i vleže poradit. Tlak domácích hráčů ale pokračuje,.

44:45
    Oba týmy poměrně pozorně brání a jejich soupeři se tak nemohou dostat k vážnějšímu zakončení.

43:45
    Tempo hry poněkud opadlo a dění na ledové ploše se odehrává převážně ve středním pásmu.

42:08
    Další přerušení hry přichází po akci Jakovleva, kterou ukončil český gólman domácího celku úspěšným zákrokem.

41:40
    V permanenci byl nyní Furch, který musel vyrazit střelu Alšenského.

41:15
    Sobotka kroužil v útočném pásmu a snažil se natlačit mezi kruhy, byl však natěsno bráněn a nakonec o puk přišel.

40:35

40:20
    Nepřesná rozehrávka hostů na úvod třetí třetiny. Píská se zakázané uvolnění a hra se stěhuje před Nalimova.

Další třetina začne přibližně v 16:50.

Skončila druhá třetina, která nabídla pohlednější hokej než ta úvodní. Viděli jsme v ní čtyři branky, po dvou na každé straně, a tak po čtyřiceti minutách platí stále nerozhodný stav.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:52
    Hosté hrají v plném počtu.

39:50
    Domácí útočnou akci zastavuje offside, ve kterém se ocitl Popov.

39:20
    Hosté rychle otočili hru po vyhraném buly a na konci jejich rychlé akce pálil Lugin z pravé strany jen do Furcha.

39:11
    Nalimov chytil do lapačky nahozený kotouč a raději jej přidržel. Hra je přerušena a vhazovat se bude před brankou Admiralu.

39:00
    Začala poslední minuta druhé třetiny.

38:49
    Hosté vyhráli buly a drží kotouč v útočném pásmu.

38:35
    Po dalším závaru před Nalimovem se dopustil sekání Sergej Širokov (OMS), hrát se tak bude se čtyřmi hráči na obou stranách.

38:32
    Fisenko je zpět na ledě, hosté ve čtyřech.

38:00
    Admiralu se podařilo získat puk a poslat jej daleko od své branky.

37:52
    S hosty může být ještě hůře. Arťom Zemčjonok (VLD) dostal menší trest za vražení na hrazení, hosté jdou do tří!

37:16
    A znovu letí puk daleko ze třetiny, kde by rádi hráli domácí hokejisté. Těm se zatím v této přesilovce příliš nedaří.

36:41
    Kuljaš dobře pálil od modré čáry, Nalimov jen vyrazil před sebe, ale pak už se o vše postarali jeho obránci, kteří kotouč vyhodili z pásma.

36:32
    Jenže po krátkém tlaku Omsku v útočné třetině budou hrát domácí další přesilovou hru. Za vysokou hůl je dvěma minutami potrestán Michail Fisenko (VLD).

35:45
    Domácí jsou nyní na řadě s další gólovou odpovědí, hosté ale v této chvíli drží častěji puk na svých holích.
    34:45 Oskars BARTULIS - 3:3

34:42
    Je vyrovnáno! Krátký tlak hostí vyústil v jejich třetí branku, když Makarov z pravé strany našel krásnou přihrávkou u pravé tyče zcela osamoceného OSKARSE BARTULISE a ten již neměl problém dostat kotouč do odkryté domácí svatyně! Asistence: Konstantin Makarov, Alexandr Kuzněcov.

34:07
    Bartulis pálil zpoza pravého kruhu, Furch dokázal kotouč vyrazit za svou branku.

33:45
    Hosté po delší době nakoukli před Furcha, domácím se je však rychle povedlo vyhnat až před jejich vlastní branku.

33:05
    Hra znovu nabrala vysoké tempo, o které se starají především domácí hokejisté. Hosté však budou muset otevřít hru, pokud chtějí s výsledkem zápasu něco udělat.

32:25
    Hosté zcela vyklidili své pozice a hrají pouze domácí. Jejich vedení je v tuto chvíli naprosto zasloužené.
    31:17 Denis PARŠIN - 3:2

31:17
    Tlak domácích hokejistů přináší své ovoce v podobě třetí branky v hostující síti. Širokov posunul puk za branku na DENISE PARŠINA, který stejně jako před malou chvíli rychle zasunul kotouč k tyči Nalimovovy klece! Bez asistence.

31:08
    Nalimov si nyní hodně zachytá, nyní si dokázal poradit s tvrdou střelou jednoho z domácích beků.

30:52
    Domácí cítí šanci a jsou znovu napevno usazeni před hostující brankou.
    29:34 Sergej ŠIROKOV - 2:2

29:34
    Domácí podruhé využívají přesilovou hru a skóre utkání je tak znovu vyrovnané! Z pravé strany střílel Sobotka, jehož ránu vyrazil Nalimov jen před sebe, kde měl k puku nejblíže Lemťugov, který jej přiťukl za branku na SERGEJE ŠIROKOVA, jenž rychle objel hostující klec a kotouč zasunul kolem pravé tyče za brankovou čáru! Asistence: Nikolaj Lemťugov, Vladimír Sobotka.

29:35
    Domácí se rychle dostali s kotoučem za modrou a krátce po jejím přechodu vypálil Sobotka z pravé strany, jeho střelu Nalimov ztlumil na své hrudi.

29:20
    Hosté úspěšnější na buly před Nailomovem a kotouč rychle míří ven z pásma.

29:15
    Další přesilovka pro Omsk. Za nedovolené bránění je vyloučen Jegor Jakovlev (VLD)

29:00
    Hosté se v tuto chvíli jen brání a posouvají kotouče daleko od své branky. Furch si dobrých pár minut nesáhl na puk.

28:40
    Sražená střela Lekomceva krátce po buly končí mezi diváky. Buly před Nalimovem se bude opakovat.

28:36
    Hosté nemohli po dalším icingu střídat, a tak si jejich kouč takticky vyžádal oddechový čas, při kterém si unavená pětice hráčů na ledě alespoň na chvíli odpočine.

28:36
    Další zakázané uvolnění hostů. No, tak možná jsem to s těmi slovy o vyrovnanosti hry trochu přehnal. Domácí zvyšují tlak a stále častěji nutí své soupeře k chybám.

28:15
    Hosté následně vyhazují puk přes všechny čáry na icing. Vhazovat se bude před Nalimovem.

28:05
    Hned po buly pálí jeden z domácích beků, Nalimov dokázal puk vyrazit.

27:55
    Paršin se dostal sám k zakončení nalevo od branky, jenže jeho střela z takřka nulového úhlu Nalimova nepřekvapila.

27:25
    Hostům obě vstřelené branky pomohly k vyrovnání hry, domácí již nemají takovou převahu, jako v první třetině.

26:58
    Další zákrok Dominika Furcha přichází po střele jednoho z hostí z prostoru mezikruží. Český brankář chytil puk do lapačky a přerušil dění na ledové ploše.

26:13
    Pálil i na druhé straně hřiště Perežogin, jehož střela ale nemohla Nalimova jakkoliv zaskočit.

25:52
    Voronin si vybruslil s kotoučem až do prostoru mezi kruhy, jeho tečovaná rána skončila jen těsně vedle.

25:12
    Podobně se prezentoval jen o pár sekund později na druhé straně Dominik Furch. Čas opět stojí a rozeběhne se po vhazování před domácí brankou.

25:00
    Nalimov nyní raději přikryl nahozený kotouč ze středního pásma a přerušil hru.

24:36

24:34
    Přeci jen se domácí ještě dostali k zakončení, to z pravého kruhu v podání Perežogina ale nebylo přesné.

24:05
    Nyní se hráčům Omsku nepovedlo zavézt kotouč do pásma a je pískán offside. Přihrávka šla navíc až z obranného pásma domácích a tak se bude vhazovat před Furchem.

23:45
    Hostům se daří eliminovat domácí přesilovkovou formaci a puk vyhazují daleko ven ze třetiny.
    23:04 Alexandr KUZNĚCOV - 1:2

23:04
    Přesilová hra přinesla změnu skóre, ale asi na jiné straně, než by se čekalo! ALEXANDR KUZNĚCOV se stejně jako při první gólové akci Admiralu natlačil před branku z pravé strany, jeho zakončení sice Furch pokryl, jenže kotouč zůstal ležet za českým brankářem na brankovišti, čehož si jako první všiml právě Kuzněcov a rychle jej doklepl za brankovou čáru!

22:47
    Tvdou ránu Popova zpoza kruhů ukryl Nalimov ve své výstroji.

22:36
    Domácí budou hrát přesilovou hru. Hosté totiž špatně střídali a na ledě jich bylo příliš mnoho. Menší trest odpyká Gorškov.

21:50
    Hra se oproti úvodní třetině poměrně dost kouskuje a znovu je přerušena.

21:32
    Tak nakonec ne, sudí se na rozhodnutí neshodli a tak se buly provede na středovém kruhu.

21:32
    Nyní se hostům nepovedlo přesně rozehrát, kotouč letí přes všechny čáry a píská se zakázané uvolnění.

21:01
    Těm se však vedlo naprosto stejně a tak puk po vyhození hostí končí ve středním pásmu.

20:38
    Hosté začali aktivně v útočném pásmu, jenže ke střele se nedostali. Útočit tak mohou domácí.

Další třetina začne přibližně v 15:52.

Po dvaceti minutách platí v Omsk Areně vyrovnaný stav. Domácí sice byli v průběhu první třetiny lepším týmem a zaslouženě se v 18. minutě dostali do vedení, když Denis Paršin využil přesilovou hru. Hostům se však ještě před koncem úvodní dvacetiminutovky povedlo vyrovnat, když puk za Furchova záda dostal Arťom Podšendjalov.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:30
    Fisenko se ještě dostal ke střele z levé strany, Furch vyráží do rohuz.

19:13
    Branka platí, je vyrovnáno! Upřímně neznám důvod, kvůli kterému by neměla platit, na to se však již historie ptát nebude!

19:13
    Sudí však gólovou situaci přezkoumávají na videu, na verdikt o platnosti branky Admiralu si tak musíme chvíli počkat!
    19:13 Arťom PODŠENDJALOV - 1:1

19:13
    Hosté však přispěchali s rychlou odpovědí a ještě do první přestávky se jim daří vyrovnat! Kuzněcov táhl rychlý útok hostů po pravé straně a ještě se mu podařilo, ač byl natěsno bráněn, zakončit backhandem. Tuto střelu Furch dokázal vyrazit, jenže pouze do míst, kam již sjížděl ARŤOM PODŠENDJALOV, který dokázal puk dorazit do branky! Asistence: Alexandr Kuzněcov.

18:45
    Domácím vstřelená branka vlila čerstvou krev do žil a již znovu okupují útočné pásmu, zatím bez jakéhokoliv výsledku.

18:00
    Činit se ale opět musí český gólman Dominik Furch, který vleže zlikvidoval další dobrou příležitost Vladivostoku.
    17:38 Denis PARŠIN - 1:0

17:38
    Domácí otevírají skóre zápasu v přesilové hře! Od modré čáry napřáhl k tvrdé ráně Kuljaš, kterou Nalimov pouze vyrazil před sebe, kde již číhal DENIS PARŠIN, který backhandem poslal puk přes hostujícího gólmana do branky! Asistence: Denis Kuljaš, Ilja Zubov.

17:20
    Přesilová hra pro domácím tým. Michail Fisenko (VLD), dvě minuty za nedovolené bránění.

17:11
    A zničehonic přišla velká šance hostů, když se před brankou nahathoval po přihrávce Sajustov, Furch však dokázal hostujícího hráče vykrýt a následně si poradil i se zakončením Jakovleva před brankou!

16:30
    Hosté se zatím příliš nedostávají do hry a veškerou iniciativu nechávají na domácích hráčích, kteří se však nedokáží prosadit.

15:45
    Sobotka v dobré pozici mezi kruhy, kde byl zcela osamocen, jenže jeho pokus míří vysoko nad branku hostí a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

15:18
    Zpoza modré čáry lehce vypálil Perežogin, jehož střelu Nalimov ztlumil na svých chráničích a raději přerušil hru.

14:35
    Lemťugov se dostal ke střele z pravého kruhu, jeho švih ale skončil jen na připraveném hostujícím brankáři..

14:20
    Nalimov dalším zákrokem přerušil hru a ta bude pokračovat po komerční přestávce.

13:45
    A když už se hokejisté v černých dresech dostali k zakončení, zabránil jim ve skórování jistý Nalimov v hostující brance.

12:55
    Domácí krouží s pukem v útočné třetině, jenže střelba stále nepřichází.

12:25
    Úvodní třetina zatím probíhá ve svižném tempu a přerušení hry není příliš mnoho.

11:55
    Do šance se dostali i hosté, když se z levé strany jal zakončovat Makarov, jehož ránu z ostrého úhlu ale dokázal Furch pokrýt.

11:20
    Popov zakončoval střelou zápěstím z prostoru pravého kruhu pro vhazování, klec soupeře ale minul.

10:28
    A hosté dokonce krátce na to zahrozili, ale Dominik Furch si dokázal poradit se střelou jednoho z hostujících beků od modré čáry.

09:54
    Nevede to navíc ani ke střeleckému efektu, obrana Admiralu zatím pracuje více než dobře. Nyní se domácím k tomu všemu ještě nepovedlo rozehrát a po icingu se bude vhazovat před Furchem.

09:15
    Domácí jsou zatím lepším týmem a po většinu první třetiny drží puk na svých holích. Ke gólovému efektu to však zatím nevedlo,.

08:30
    Další útočnou snahu Omsku zastavil jeden z pomezních sudích, který odpískal offside.

07:50
    Hostům se nyní nepovedlo přesně rozehrát a píská se zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude před jejich brankou.

07:10
    Střela domácích z pravé strany, kterou měl na svědomí Perežogin, skončila těsně vedle hostující branky.

06:19
    Hosté se však dokázali ubránit a již hrají v plném počtu.

04:19
    První přesilová hra zápasu putuje na domácí stranu, vyloučen je Samvel Mnacjan (VLD)

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Avangard Omsk: Furch (Šilin) – Aneljov, Kuljaš, Kempný, Lekomcev, Alexandrov, Valentěnko, Gluchov N. – Popov, Perežogin, Zubov – Sobotka, Širokov, Paršin – Lemťugov, Petrov, Černikov – Gluchov A., Fiščenko, Michejev – Lauta.

Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Bloom, Bartulis, Osipov, Zemčjonok, Kosmačjov, Mnacjan, Lison, Ilin – Fisenko, Lugin, Gorškov – Makarov, Podšendjalov, Kuzněcov – Mamin, Děrgunov, Alšenskij – Voronin, Sajustov, Jakovlev.

Rozhodčí: Roman, Kulakov – Maťuša, Misjur.

Vzájemné zápasy

Oba týmy se v nové sezóně doposud neutkaly a dnešní duel tak bude jejich prvním letošním měřením sil.

Další celek z daleké Sibiře, tedy dnes domácí Avangard Omsk, v jednadvaceti odehraných zápasech získal 37 bodů za jedenáct výher a deset porážek, většina z nich však přišla až po prodloužení či nájezdech, i proto mají domácí 37 bodů na svém kontě a aktuálně drží třetí pozici na Východě. Poslední zápasy mají hokejisté Avangardu formu střídavou a vítězné utkání často střídá prohra hned v tom následujícím.

V kádru Omsku nalezneme hned čtveřici českých hokejistů. Branku domácích jistí Dominik Furch (úsp. 1,94%), v obraně hraje Michal Kempný (2+8), a v útoku se mohou hokejisté domácího týmu spolehnout na údernou dvojici Vladimír Sobotka (8+6) a Martin Erat (1+0).

Sergej Širokov 13 bodů (7+6)

Hokejisté z dalekého Vladivostoku zažívají průměrný start do nového ročníku KHL. Jak jinak nazvat skutečnost, že ze dvaceti odehraných zápasů jich hráči Admiralu deset vyhráli a ve stejném počtu zápasů odcházeli z ledu poraženi. Umístění v polovině tabulky Východní konference se ziskem 32 bodů tak je logickým vyústěním. Poslední tři duely však domácím příliš nevyšly a dnes tak budou mít co napravovat.

V sestavě domácího týmu nenalezneme žádného hráče české či slovenské národnosti.

Omsk – Vladivostok 6:5sn
    Astana – Vladivostok 5:3
    Chanty-Mansijsk – Vladivostok 3:0

Alexandr Kuzněcov 10 bodů (5+5)
    Konstantin Makarov 9 bodů (6+3)
    Arťom Podšendjalov 9 bodů (4+5)

Příjemné středeční odpoledne, vítám Vás u online přenosu z utkání Kontinentální hokejové ligy, ve kterém se střetnou týmy Avangard Omsk a Admiral Vladivostok.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 18. Paršin (Kuljaš, Zubov), 30. Širokov (Lemťugov, Sobotka), 32. Paršin (Širokov), 47. Sobotka (Perežogin, Zubov), 49. Širokov (Zubov), rozh. náj. Sobotka – 20. Podšendjalov (Kuzněcov), 24. Kuzněcov, 35. Bartulis (Makarov, Kuzněcov), 53. Alšenskij (Sajustov), 54. Makarov (Podšendjalov)