Jihlava – Litoměřice 10:1 (kon.) | Most – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Třebíč – Šumperk 2:3 (1:2 po s.n.)
Slavia – Kladno 2:3 (1:2 po s.n.) | Prostějov – Benátky n/J 3:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 14.10.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 14. kolo

V samostatných nájezdech zvítězil tým Salith Šumperk.
    Autorem vítězné branky je SEDLÁK.
    VRDLOVEC - 2:2

58:42
    Draci právě vstřelili branku!
    A je vyrovnáno. Nádherná individuální akce DANIEL VRDLOVEC, který si udělal z domácích obránců kužely, prokličkoval se až před Faltera a nekompromisně zavěsil do levého rohu branky. Bez asistence.

56:25
    Pekr to udělal skvěle zbavil se obránce a pak předložil puk spoluhráči, ten však minul v velmi dobré pozici.
    ZOHORNA - 2:1

52:15
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíč využívá přesilovku. RADIM ZOHORNA se dostal k puku před brankou a dokázal přehodit Šindelářův beton. Asistence: Petr Polodna.

42:55
    Malena nyní trefuje od modré krásnou střelou tyčku!

42:20
    Vyloučen Ostřanský (SUM) na 2 minuty za podražení.
    FOŘT - 1:1

33:14
    A skoro jako bych to přivolal. Sám před Falterem se k puku dostal TOMÁŠ FOŘT a takovou nepovedenou střelou dostal puk do branky. Asistence: Jan Milfait, Daniel Vrdlovec.

28:34
    Navíc se budou muset bránit jen ve třech. Vyloučen Ján Niko (TRE) na 2 minuty za zdržování hry.

27:09
    A další vyloučení na straně domácích. Přibyl (TRE) si odpyká 2 minuty za hákování.

22:54
    Vyloučen Dujsík (TRE) 2 minuty za sekání.

19:12
    Vyloučen Čejka (TRE) na 2 minuty za držení. Šance pro hosty na závěr třetiny vyrovnat. Navíc mu rozhodčí udělují ještě osobní 10 minutový trest za nesportovní chování.

14:04
    Vyloučen Sedlák (SUM) na 2 minuty za vysokou hůl. Uvidíme tak dnešní první přesilovku.
    DOLNÍČEK - 1:0

11:15
    Krásně to nyní provedl nakonec nahrávající Peter Zuzin, který obkroužil branku a dokázal i vystřelit, k odraženému puku se dostal DAVID DOLNÍČEK a dopravil puk do branky. Asistence: Peter Zuzin.

10:28
    Po delší době dobrá kombinace domácích, která vedla k nebezpečné střele od modré čáry, puk po ní poskakoval na brankovišti, ale hostující obrana jej dokázala dostat do bezpečí.

04:06
    Kusko se dostal ke střele v dobré pozici, ale Šindelář se stihl přesunout a jeho střelu vyrazil.

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 12. Dolníček (Zuzin), 53. Zohorna (Polodna) – 34. Fořt (Milfait, Vrdlovec), 59. Vrdlovec, rozh. náj. Sedlák