Kladno – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Sudoměřice – Hr. Králové 4:1 (kon.) | Třinec – Letohrad 2:1 (kon.)
Karviná – Most 0:3 (kon.) | Pardubice – Kovo Praha 6:3 (kon.) | Plzeň – Kert Park Praha 2:1 (kon.)
HBC Kladno
5:2 (1:1, 1:0, 3:1)
Elba DDM Ústí nad Labem
Sobota 17.10.2015, 11:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • CROSSDOCK Extraliga • 8. kolo

Dnešní duel je u konce. Ústí sehrálo s favorizovaným Kladnem vyrovnanou partii, až téměř do konce druhé třetiny hrálo se soupeřem nerozhodně. Kladno pak skórovalo po dlouhé přesilovce, hosté ale ještě jednou srovnali na začátku třetí části. Rohodující okamžik se zrodil ve 34. minutě, kdy domácí skórovali z oslabení a v závěru svůj náskok pojistili. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (12:42:08)

44:22
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno ještě v samém závěru přidává pátou branku, když se od modré trefil DANIEL NOSEK. Asistence: Jan Šťastný, Milan Schnaubelt

43:34
    Jirotka zasahuje, domácí drží míček v útočném pásmu.

42:48
    Vhazuje se ve středovém kruhu.

42:23
    Domácí opět měli tlak, hosté nakonec uklidnili situaci za vlastní brankou.

41:52
    Střelu Hubeného z levé strany kryje Jirotka.

41:22
    Ústí to ještě zkouší, už ale nemá čas.

40:47
    Je zřejmě rozhodnuto! Domácí využívají přesilovku, po bekhendu Šťastného procedil míček mezi betony Bandy MARTIN KOHOUT. Asistence: Jan Šťastný, Martin Špaček

40:16
    Lavička nyní vášnivě diskutuje Pražákovo zranění, bude se pokračovat.

40:16
    Tohle je hodně nepříjemné! Soukup vypálil velmi tvrdě a trefil do obličeje Pražáka! Ten se jen těžko zvedá, musí být ošetřen a pravděpodobně pojede do nemocnice. Míček ho zřejmě zasáhl do oka.

39:44
    Banda znovu skvěle zasahuje po ráně zblízka.

39:22
    Tečovanou střelu Daniela Hnízdila opět vyráží Banda.

38:56
    Hosté se nakonec dokázali osvobodit.

38:46
    Začínají planout emoce, nyní se za brankou Ústí strhla menší potyčka, vylučovat se ale nebude.

38:18
    Schnaubelt byl zasažen vysokou holí do obličeje a je tam i krev, Štoček dostává 2+2 minuty a je tu opět dlouhá přesilovka pro Kladno.

37:58
    Hezká kombinace Ústí nevyšla, do útoku jdou domácí.

37:28
    Další dobrou ránu Kudely opět kryje Banda.

Viktor Sandev

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 11. Hnízdil (Kudela), 30. Špaček (Hnízdil), 34. Šícha (Nosek), 41. Kohout (Šťatsný, Špaček), 45. Nosek (Šťatsný, Schnaubelt) – 11. Růžička (Štěpánek), 33. Růžička (Štoček)

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Dědič "C", Kudela, Pliml, Haisman, R. Soukup, M. Hnízdil, Jelínek – D. Hnízdil, Špaček, Pražák, Ogurčák, Nosek, Kohout, Štastný, Vondrák, Schnaubelt, Šícha
    Trenér: Drahomír Kadlec

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Brhel) – Růžička, Sedláček, Poláček, Kváš – Bím, Vinš, Baxa, Štěpánek, Horáček, Štoček, Soukup, Hubený "C", Langthaler, Jirkovský
    Trenér: Milan Jelen

Rozhodčí: Horský – Vokurka