Kladno – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Sudoměřice – Hr. Králové 4:1 (kon.) | Třinec – Letohrad 2:1 (kon.)
Karviná – Most 0:3 (kon.) | Pardubice – Kovo Praha 6:3 (kon.) | Plzeň – Kert Park Praha 2:1 (kon.)
HBC Kladno
5:2 (1:1, 1:0, 3:1)
Elba DDM Ústí nad Labem
Sobota 17.10.2015, 11:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • CROSSDOCK Extraliga • 8. kolo

38:18
    Schnaubelt byl zasažen vysokou holí do obličeje a je tam i krev, Štoček dostává 2+2 minuty a je tu opět dlouhá přesilovka pro Kladno.

33:10
    Hosté si zahrají další přesilovku, dvě minuty za podražení odsedí kladenský Špaček.

31:26
    Dvě minuty za držení musí odsedět domácí Šťastný, hosté mají šanci vyrovnat.

26:24
    Domácí budou hrát více jak minutu přesilovku 5 na 3, 2+2 minuty za hru vysokou holí odsedí Štěpánek.

25:27
    Síly se srovnají, dvě minuty za hákování odsedí Horáček.

24:08
    První přesilovka pro hosty, Nosek si odsedí dvě minuty za jasné hákování.

21:00
    Máme tu první vyloučení tohoto utkání, dvě minuty za krosček musí odsedět Růžička.

Viktor Sandev

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 11. Hnízdil (Kudela), 30. Špaček (Hnízdil), 34. Šícha (Nosek), 41. Kohout (Šťatsný, Špaček), 45. Nosek (Šťatsný, Schnaubelt) – 11. Růžička (Štěpánek), 33. Růžička (Štoček)

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Dědič "C", Kudela, Pliml, Haisman, R. Soukup, M. Hnízdil, Jelínek – D. Hnízdil, Špaček, Pražák, Ogurčák, Nosek, Kohout, Štastný, Vondrák, Schnaubelt, Šícha
    Trenér: Drahomír Kadlec

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Brhel) – Růžička, Sedláček, Poláček, Kváš – Bím, Vinš, Baxa, Štěpánek, Horáček, Štoček, Soukup, Hubený "C", Langthaler, Jirkovský
    Trenér: Milan Jelen

Rozhodčí: Horský – Vokurka