Malmö – Šachtar 1:0 (kon.) | PSG – Real Madrid 0:0 (kon.) | CSKA Moskva – Manchester Utd. 1:1 (kon.)
Wolfsburg – Eindhoven 2:0 (kon.) | Atlético – Astana 4:0 (kon.) | Galatasaray – Benfica 2:1 (kon.)
Juventus – Mönchengladbach 0:0 (kon.) | Manchester City – Sevilla 2:1 (kon.)
Galatasaray Istanbul
2:1 (2:1)
Benfica Lisabon
Středa 21.10.2015, 20:45 • Ali Sami Yen Spor Kompleksi • Liga mistrů • Skupina C

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji dobrou noc. U Ligy mistrů, či jiné evropské soutěže někdy příště. Nashledanou. (22:44:11)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 7:5.
    Střely mimo: 7:6.
    Rohy: 5:4.
    Ofsajdy: 3:2.
    Fauly: 16:13.

Je za námi utkání mezi Galatasarayem a Benficou. Branky padaly jen v prvním poločase, ačkoliv více šancí se urodilo paradoxně v poločase druhém. Úvodní zásah se datuje již na druhou minutu, kdy se po rychlé kombinaci prosadil Nicolas Gaitán. Pomalu a jistě se do tlaku začali dostávat domácí, kterým byla po necelých dvaceti minutách nabídnuta penalta. Postavil se k ní kapitán Selcuk Inan, jenž se nemýlil. Po půl hodině svůj celek poslal do vedení dokonce Lukas Podolski. Druhý poločas mohl začít brankou Bulut, ale ten se z bezprostřední blízkosti neprosadil. Sneijder například trefil tyčku, ale to je nic proti tlaku Benficy, které se ale prostě nepovedlo přidat druhou branku.

Galatasaray si tak připisuje první tři body v letošním ročníku Ligy mistrů. Benfica zůstává na bodech šesti a o postup bude muset ještě značně zabojovat.

90+6

90+6
    Následoval ještě jeden nákop na branku. Míč byl po střele zblokován na roh, který se ovšem neuskuteční. Rozhodčí střetnutí ukončuje.

90+5
    Burak Yilmaz po odpískání zakopl míč těsně před brankáře Césarem. A to se nedělá. Žlutá karta pro tureckého fotbalistu.

90+4
    Nicolas Gaitán ovšem centr přetáhl. Nikdo z hráčů si na něj nedokázal naskočit a Muslera jej přikrývá.

90+4
    Střídání v týmu Galatasaray Istanbul: ze hřiště odchází Bilal Kisa, přichází José Rodríguez.

90+3
    Na pravé straně byl faulován Victor Andrade, a tak uvidíme ještě jeden přímý kop v tomto utkání. Než se ale rozehraje, bude se střídat.

90+2
    Benfica se i nadále snaží aktivně kombinovat, ale moc času jim nezbývá. Rozhodčí nastavoval čtyři minuty.

90+1
    Argentinský útočník stáčel míč do levé šibenice, ale tam skvěle zakročil obránce Chedjou, jenž míč odehrál na rohový kop.

90+1
    V moment, kdy se utkání přehouplo do nastaveného času, uvidíme přímý kop Benficy z výborné pozice. U míče Nicolas Gaitán.

90
    Burak Yilmaz obdržel dlouhý centr z pravé strany ve vápně. Míč si tělem zpracoval a z velkého úhlu mířil pod břevno. Branku ovšem jen přestřelil.

88
    Na druhé staně dvojí pokus hostů, ale ani jeden branku neohrozil. Andrade nejdříve centroval před branku, ale míč byl odehrán. Následnáý pokus Jonase byl nepřesný.

87
    Žlutou kartu dostává Luisão (Benfica Lisabon).

86
    A mohlo být hotovo. Burak Yilmaz poslal míč ve středu plochy na Wesleyho Sneijdera, který se s míčem vydal k brance. Tam se zbavil obránců a střelou k pravé tyči nepřekonal Césara.

85
    Na následný centr z pravé strany Mitroglou sice nedosáhl, ale vypadalo to, že hráč stojící za ním zahrál rukou. Tady se penalta ale pískat nejspíše neměla, bránící hráč měl ruku u těla.