Rayo Vallecano – Espanyol 3:0 (kon.)
Rayo Vallecano
3:0 (1:0)
Espanyol Barcelona
Pátek 23.10.2015, 20:30 • Estadio Teresa Rivero, Madrid • Španělská LaLiga • 9. kolo

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:36:17)
    Rayo Vallecano - Espanyol Barcelona 3:0

Dnešní utkání končí zaslouženým vítězstvím Vallecana, které udávalo tón zápasu. Hosté se v podstatě na nic nezmohly a z průběhu utkání stojí za zmínku jedna, možná dvě, akce, které však neskončily gólem. Vallecano se po přestávce prosadilo hned dvakrát a po zásluze si tak připisuje cenné tři body.

90+3
    90+3. Burgui (Espanyol Barcelona) neproměňuje pokutový kop, domácí gólman vystihl směr střely a míč vyrazil!

90+3

90+2
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Tito (Rayo Vallecano).
    90+1. Tito zahrál ve vápně rukou, pokutový kop pro hosty!

90+1
    Pozor – bránící Tito zahrál ve vápně rukou, pokutový kop pro hosty!

90
    Poslední minuta utkání, v němž hosté již nemají sílu na jakoukoli akci a v podstatě jen statují exhibici domácího týmu.

89
    Míč létá z pravé strany na levou, každopádně stále v držení domácích.

87
    Nakonec nepovedený centr z levé strany končí útočné snažení Vallecana.

86
    Kombinace Vallecana ve středu hřiště, domácí to nyní zkouší přes pravou stranu.

85
    Míč putuje k domácí brance, domácí jsou aktivnější, ovšem již se tolik neženou do útoku.

83
    Hosté znovu zatlačeni na své polovině.

82
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Javi Guerra, přichází Manucho.

80
    Posledních deset minut tohoto utkání, resp. řádné hrací doby, domácí již zřejmě rozhodli o svém vítězství.
    78. Javi GUERRA - 3:0

78
    Vallecano právě vstřelilo branku!
    A JAVI GUERRA přidává hned vzápětí další gól! Pěkná akce domácích, znovu po levé straně, kdy Jozabed Sánchez přiťukl míč Guerrovi, ten si naběhl k pokutovému území soupeře, odkud parádně vystřelil nechytatelnou střelu!