Brno – Plzeň 1:0 (kon.) | Jihlava – Liberec 1:1 (kon.) | Sparta – Bohemians 1905 3:0 (kon.)
AC Sparta Praha
3:0 (1:0)
Bohemians Praha 1905
Neděle 25.10.2015, 18:00 • Generali Arena • Synot liga • 11. kolo

90
    Zahraniční střídání také na hostující straně, Kolumbijce Mosqueru nahrazuje Karlo Lulič. Mladý Chorvat je v Bohemians na hostování ze Sampdorie Janov.

82
    Nepříjemnost pro Spartu, střídaný Brabec ze hry odkulhal a na závěrečné minuty jej nahrazuje Markus Steinhöfer.

79
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Milan Jirásek, přichází Rafael Acosta.

69
    Africké střídání ve sparťanském celku, stále ještě Nigérijce Fataie nahrazuje na trávníku Konžan Franci Litsingi.

68
    Poprvé střídají i hosté, Matúse Mikuše na závěrečnou čtvrtinu zápasu nahradí zkušený středopolař Tomáš Čížek.

Mimochodem z fotbalistů v nominacích obou týmů na dnešní zápas sparťanské působení v Lize mistrů v úvodu minulého desetiletí zažili pouze Šírl s Čížkem, oba nyní působící na opačné straně barikády.

46
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Matěj Hybš, přichází Ladislav Krejčí.

Tomáš Kohlmann

Branky: 45+1. Lafata (Mareček), 56. Fatai (Krejčí), 87. Litsingi (Steinhöfer)

Karty:   29. Hušbauer (SPA), 77. Brabec (SPA) – 9. Bartek (BOH), 31. Mosquera (BOH)   23. Bartek (BOH)

Držení míče: 76 % : 24 %.
    Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 9:8. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 10:3. Fauly: 15:8.
    AC Sparta Praha: Bičík – Mareček, Brabec (82. Steinhöfer), Mario Holek, Hybš (46. Krejčí) – Jiráček – Fatai (69. Litsingi), Dočkal, Hušbauer, Konaté – Lafata (C).
    Náhradníci: Štěch – Krejčí, Steinhöfer, Litsingi, Juliš, Matějovský, Matoušek.

Bohemians Praha 1905: Zlámal – Havel, Krch, Šmíd, Šírl – Bartek, Hubínek, Jindřišek (C), Jirásek (79. Acosta), Mosquera (90. Lulič) – Mikuš (68. Čížek).
    Náhradníci: Fryšták – Škerle, Hašek, Čížek, Acosta, Akulinin, Lulič.

Rozhodčí: Hrubeš – Blažej, Vysloužil

Diváci: 10 681