Novokuzněck – Novosibirsk 1:2 (kon.) | Omsk – Petrohrad 1:4 (kon.) | Barys – Spartak Moskva 4:3 (po pr.)
Magnitogorsk – Chabarovsk 3:0 (kon.) | Ufa – Vladivostok 5:6 (kon.) | CSKA Moskva – Čerepovec 7:1 (kon.)
Minsk – HC Slovan 3:4 (2:3 po s.n.)
Barys Nur-Sultan
4:3 (1:0, 1:3, 1:0 - 1:0)
Spartak Moskva
Pondělí 26.10.2015, 14:30 • Sport Complex • KHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (16:48:08)

Československá stopa:
    Ján Laco (AST): 19 zák., 3 góly, úspěšnost 86,4%
    Lukáš Radil (SPM): 0+2, 2 střely, čas na ledě 17:35

Spartak sice ve druhé třetině otočil během 97 sekund stav zápasu z 1:0 na 1:3, ale Astaně se do konce normální hrací doby podařilo vyrovnat a v čase 61:16 strhl v prodloužení vítězství na stranu domácích Vjačeslav Trjasunov.

61:16 Vjačeslav TRJASUNOV - 4:3

61:16
    Astana právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! VJAČESLAV TRJASUNOV zařídil svým gólem druhý bod pro Astanu, která vítězí v prodloužení. Asistence: Konstantin Puškarjov, Martin St. Pierre.

60:01

Šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo, takže na řadu přichází prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

50:40
    Michail Panšin (AST) dostává menší trest za držení protihráče.
    41:34 Kevin DALLMAN - 3:3

41:34
    Domácí se na několik pokusů prosazují a srovnávají na 3:3 zásluhou KEVINA DALLMANA, který z dorážky překonal Ivannikova. Asistence: Dustin Boyd.

40:01

Ve druhé třetině Spartak otočil třemi góly vývoj zápasu, ale Astana posléze alespoň snížila vedení hostů na jediný gól. Třetí třetina začne přibližně v 16:05.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00
    35:26 Mike LUNDIN - 2:3

35:26
    Využitá přesilovka Astany! MIKE LUNDIN propálil z vrcholu levého kruhu vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Brandon Bochenski, Dustin Boyd.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 1. Puškarjov (Chudjakov, Krasnoslobodcev), 36. Lundin (Bochenski, Boyd), 42. Dallman (Boyd), 62. Trjasunov (Puškarjov, Pierre) – 31. Glazačev (Mereškin, Radil), 32. Klimenko (Genoway, Radil), 32. Wellman (Bodrov)

Barys Nur-Sultan: Laco (Ivanov) – Dallman, Lundin, Semjonov, Ellerby, Trjasunov, Savčenko, Lobanov, Litviněnko – Dawes, Boyd, Bochenski – Puškarjov, Chudjakov, Krasnoslobodcev – St. Pierre, Panšin, Žajlauov – Grents, Poliščuk, Romanov.
    Spartak Moskva: Truškov (Ivannikov) – Dyblenko, Genoway, Gilroy, Korobov, Kirillov, Jermakov, Gavrilyčev, Baldajev – Radil, Mereškin, Glazačev – Šmeljov, Bodrov, Wellman – Klimenko, Li, Vasiljev – Toluzakov, Voronin, Lesčenko.

Rozhodčí: Gusev, Naumov – Metalnikov, Sirotkin.