Novokuzněck – Novosibirsk 1:2 (kon.) | Omsk – Petrohrad 1:4 (kon.) | Barys – Spartak Moskva 4:3 (po pr.)
Magnitogorsk – Chabarovsk 3:0 (kon.) | Ufa – Vladivostok 5:6 (kon.) | CSKA Moskva – Čerepovec 7:1 (kon.)

Astana právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! VJAČESLAV TRJASUNOV zařídil svým gólem druhý bod pro Astanu, která vítězí v prodloužení. Asistence: Konstantin Puškarjov, Martin St. Pierre.
    41:34 Kevin DALLMAN - 3:3

41:34
    Domácí se na několik pokusů prosazují a srovnávají na 3:3 zásluhou KEVINA DALLMANA, který z dorážky překonal Ivannikova. Asistence: Dustin Boyd.
    35:26 Mike LUNDIN - 2:3

35:26
    Využitá přesilovka Astany! MIKE LUNDIN propálil z vrcholu levého kruhu vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Brandon Bochenski, Dustin Boyd.
    31:39 Casey WELLMAN - 1:3

31:39
    Spartak právě vstřelil branku!
    Studená sprcha pro Barys! Spartak střílí svůj třetí gól během 97 sekund a zcela otáčí vývoj zápasu. CASEY WELLMAN vybojoval kotouč v útočném pásmu, kde přihrávkou vybídl k zakončení Bodrova, jehož střela Lacovi propadla, puk poskakoval za slovenským gólmanem, a právě Wellman ho pohotově doklepl do prázdné branky. Asistence: Jevgenij Bodrov.
    31:04 Hleb KLIMENKO - 1:2

31:04
    Hosté využívají přesilovku a během minuty otáčejí skóre! Autorem branky je HLEB KLIMENKO, který z levého kruhu zakončil povedenou přesilovkovou akci. Asistence: Charles Genoway, Lukáš Radil.
    30:02 Konstantin GLAZAČEV - 1:1

30:02
    Je srovnáno! Po krásné kombinaci se k puku dostal KONSTANTIN GLAZAČEV, který překonává Laca. Asistence: Alexander Mereškin, Lukáš Radil.
    00:55 Konstantin PUŠKARJOV - 1:0

00:55
    Barys jde hned v první minutě do vedení! KONSTANTIN PUŠKARJOV vypálil přesně k tyči po přihrávce od Chudjakova a Ivannikov loví puk z branky. Asistence: Maxim Chudjakov, Vadim Krasnoslobodcev.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 1. Puškarjov (Chudjakov, Krasnoslobodcev), 36. Lundin (Bochenski, Boyd), 42. Dallman (Boyd), 62. Trjasunov (Puškarjov, Pierre) – 31. Glazačev (Mereškin, Radil), 32. Klimenko (Genoway, Radil), 32. Wellman (Bodrov)

Barys Nur-Sultan: Laco (Ivanov) – Dallman, Lundin, Semjonov, Ellerby, Trjasunov, Savčenko, Lobanov, Litviněnko – Dawes, Boyd, Bochenski – Puškarjov, Chudjakov, Krasnoslobodcev – St. Pierre, Panšin, Žajlauov – Grents, Poliščuk, Romanov.
    Spartak Moskva: Truškov (Ivannikov) – Dyblenko, Genoway, Gilroy, Korobov, Kirillov, Jermakov, Gavrilyčev, Baldajev – Radil, Mereškin, Glazačev – Šmeljov, Bodrov, Wellman – Klimenko, Li, Vasiljev – Toluzakov, Voronin, Lesčenko.

Rozhodčí: Gusev, Naumov – Metalnikov, Sirotkin.