Litvínov – Frölunda 2:1 (kon.) | TPS – Storhamar 4:3 (kon.) | Tappara – Luleå 2:1 (kon.)
Blues – HV71 3:1 (kon.) | Liberec – Davos 3:5 (kon.) | Sparta – Kärpät 4:2 (kon.)
Eisbären – Skellefteå 2:5 (kon.) | Djurgården – Rauma 1:2 (kon.)
Eisbären Berlín
2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
Skellefteå AIK
Úterý 03.11.2015, 19:00 • Mercedes Benz Arena • Hokejová Liga mistrů • Osmifinále

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (21:09:48)
    Úvodní choreografie fantastických domácích fanoušků.

Máme dobojováno, v prvním klání osmifinále si Skellefteå odváží z Berlína výhru 2:5. Do poslední třetiny domácí vlétli s nadějí na bodový zisk, jenže tomu učinil přítrž Andrew Calof, který se trefil hned ve 41. minutě. Následně za pět minut zamířil přesně Jimmie Ericsson a bylo vymalováno. Snížení Laurina Brauna v 56. minutě přišlo pozdě. Berlín to tak v odvětě ve Švédsku bude mít hodně těžké.

59:40
    V závěru utkání ještě v pásmu Berlína kombinují hosté a řádně zaměstnávají Nastiuka.

58:49
    Tak se nám do toho ještě přimíchalo vyloučení. Konkrétně Julian Talbot (EIS) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

57:38
    K puku se dostali hosté a snaží se zásobovat Nastiuka řádnou porcí střel. Hlavně držet kotouč dál od Hansese...

56:27
    Domácí se stále sunou dopředu. Nás tak čeká ještě hodně dramatický závěr.
    Laurin BRAUN - 2:5

55:16
    Eisbären právě vstřelili branku!
    Domácí opět snižují! Z na první pohled ne moc nebezpečné akce se trefil přesně LAURIN BRAUN, který dostal luxusní přihrávku před Hansese od Olvera. Asistence: Darin Olver, Barry Tallackson.

54:03
    Do následné akce se dostal Julian Talbot a Erik Hanses měl s jeho projektilem nakonec spousty práce! Naštěstí pro domácí šestý gól neinkasoval.

52:31
    Erik Forssell se prodral skrze oba obránce až do zakončení! Kevin Nastiuk byl však pozorný a zdánlivě nebezpečnou akci skončil poctivým zákrokem.

51:34
    Následný atak domácího celku skončil na zakázaném uvolnění. Vhazovat se tak bude před Nastiukem.

50:07
    Na hřišti toho aktuálně není moc k vidění. Oba celky se střídají u kotouče, ovšem ani jeden si nedokáže vytvořit souvislejší tlak.

48:47
    Erik Hanses předvedl další jistý zákrok, tentokrát proti střele Laurina Brauna. Vhazovat se bude před švédským gólmanem.

47:22
    Domácí sice už pravděpodobně utkání prohráli, i tak se ale snaží skórovat, aby to měli v odvětě co nejjednodušší.
    Jimmie ERICSSON - 1:5

45:46
    Skellefteå právě vstřelila branku!
    Tohle už budou mít domácí setsakramentsky těžké. Ke kotouči se dostal JIMMIE ERICSSON a vypálil z mezikruží. Jeho prvotní ránu Kevin Nastiuk vyrazil akorát před sebe, odkud už střelec pátého gólu dorazil kotouč do sítě. Asistence: John Norman, Erik Forssell.

45:23
    Od modré opětovně pálil Tim Heed, který patrně útočí na hattrick. Tentokrát však klec Nastiuka minul.

Karel Janeba

Branky a nahrávky: 31. Gervais (Braun, Tallackson), 56. Braun (Olver, Tallackson) – 4. Heed (Norman, Forssell), 12. Forssell (Aho, Norman), 28. Heed (Holmstrom), 41. Calof (Pesonen, Heed), 46. Ericsson (Norman, Forssell)

Eisbären Berlín: Vehanen (Nastiuk) – Braun, Dupont, Haase, Gervais, Müller, Baxmann – Noebels, Olver, Tallackson – Rankel, Mulock, Pohl – Kuji, Talbot, Machacek – Braun, Ziegler
    Skellefteå AIK: Hanses (Svensson) – Urbom, Burstrom, Aho, Heed, Lindgren, Pettersson, Ohman – Norman, Ericsson, Forssell – Pesonen, Calof, Zackrisson – Lundberg, Lindholm, Pettersson, Broadhurst, Ohlsson, Holmstrom – Petterstrom
    Úterý 10.11.2015
    Skellefteå - Eisbären 2:1

Branky a nahrávky: 7. Lundberg (Lindgren, Holmström), 57. Forssell (Norman, Aho) – 4. Noebels (Baxmann)