Vsetín – Frýdek-M. 2:6 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 1:0 (kon.) | Opava – Břeclav 3:4 (kon.)
Mor. Budějovice – Val. Meziříčí 7:1 (kon.) | Jablonec n/N – Sokolov 6:2 (kon.) | Klášterec nO – Žďár n/S 1:4 (kon.)
Pelhřimov – Vrchlabí 4:8 (kon.) | Písek – Kobra 8:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Tábor 4:11 (kon.)
Havlíčkův Brod – Nymburk 2:3 (kon.) | Klatovy – Děčín 10:1 (kon.) | Trutnov – Bílina 3:2 (po pr.)
Nový Jičín – SK Karviná 8:3 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 4:5 (kon.) | Kolín – Řisuty 4:2 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
4:8 (1:2, 2:2, 1:4)
HC Stadion Vrchlabí
Středa 04.11.2015, 18:002. liga skupina Západ • 13. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Hráči již vjíždějí na led, utkání bude každou chvíli zahájeno.

00:01

00:27
    Jirků v první velké příležitosti prověřil Svobodu, skóre se nemění.

00:45
    Vrchlabí v tlaku, velkou šanci Bláhy zlikvidoval Svoboda.

01:44
    Hosté vstoupili do utkání aktivněji a zatím vůbec nepustili domácí na dostřel své brány.

02:26
    Kubát z první ohrozil branku Vrchlabí, jeho střela skončila mimo prostor tří tyčí.

03:46
    Další útok Vrchlabí, kombinace vedená Bláhou končí u pelhřimovského brankáře, který se v úvodu utkání nenudí.

03:57
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Petr VOTÁPEK převzal přesný pas, upaloval na branku a z první s nemýlí. Asistence Jakub Šaur.

04:31
    Jirků nahazuje, Svoboda chytá.

04:37
    Opět zasahuje Svobodova lapačka.

04:56
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Vrchlabí rychle vyrovnává. Po buly se k puku dostal Tomáš BLÁHA a střelou pod betony překvapil Svobodu. Asistence Jiří Šimoníček.

05:45
    Hákování a dvě minuty pro Patrika Urbana.

08:13
    Vrchlabí motá pelhřimovské hráče před Svobodou.

08:53
    Adam Vylíčil dvě minuty za hákování.

09:18
    Zámek...

09:24
    Hosté využívají přesilovku a otáčí vývoj zápasu. Tečovanou střelou se prosazuje Tomáš Šťastný. Asistence Jiří Jebavý.

10:10
    Náznak šance domácích komplikuje nepřesná přihrávka.

10:58
    Šaur střílí a jeho pokus umě tečuje Vylíčil, Jelínek zasahuje.

12:00
    Nedovolené bránění a dvě minuty pro Filipa Beneše.

12:12
    Domácí vyhazují.

12:25
    Síly na ledě se vyrovnají – Jan Kadavý dvě minuty za držení.

12:56
    Klement pálí do modré, Svoboda chytá.

13:45
    Vrchlabí drží Lední Medvědy na hony od své branky.

15:24
    Svoboda sice malou chvíli nekontroloval puk, ten nakonec končí v jeho výstroji.

19:07
    Petr Beneš dvě minuty za nedovolené bránění.

19:24
    Filip Kasalý si chytře nabruslil před branku Vrchlabí, jeho pokus brankář kryje.

20:00

Je za námi úvodních dvacet minut zápasu, který sice přinesl domácímu týmu rychlé vedení, ale i hosté s první brankou dlouho neotáleli. Nakonec Vrchlabí skóre otočilo a vede po prvních dvaceti minutách o jednu branku. Další třetina začne cca v 18:51.

Současně se sirénou si vysloužil dvě minuty hostující Dalibor deCarvalho za krosček, na začátku druhé třetiny tedy uvidíme dvojnásobnou přesilovku domácích.

20:01

20:18
    Adamovu šanci Jelínek kryje.

20:33
    Zámek...

20:47
    MARTIN HADRAVA z velkého úhlu volil něco mezi střelou a přihrávkou, jeho střela končí v síti. Bez asistence.

21:02
    Tentokrát se hosté osvobozují.

22:00

Trestné střílení pro Pelhřimov – pojede ADAM VYLÍČIL!

22:23
    Střela mezi betony se Vylíčilovi nepovedla.

23:14
    Svoboda vychytal Filipa ve vyložené šanci.

24:31
    Další pokus o zteč hostující brány končí neúspěchem.

25:36
    Vylíčil se hnal do šance, obránce Vrchlabí v pádu včas zasáhl.

26:44
    Pelhřimov každopádně vstoupil do druhé třetiny aktivněji a i nyní aktivita domácích nese své ovoce.

27:38
    Martin Hadrava v dobré pozici trefil Jelínkův beton.

27:47
    Podražení a dvě minuty pro Jiřího Kubáta.

28:00

28:52
    Klement za modrou vypálil, Svoboda kryje.

29:05
    Domácí se zatím úspěšně brání.

29:37

29:47

30:46
    Wasserbauer tvrdě pálí od modré, Jelínek kryje.

31:31
    Tečovaná střela nadělala Svobodovi nemálo práce.

34:42
    Kopic s Benešem ujížděli dva na jednoho, selhala souhra domácích útočníků. Na druhé straně se v dobré příležitosti objevil Bláha, Svoboda drží.

35:12
    Hosté opět vedou. Závar před domácí brankou ukončil střelou z velkého úhlu Patrik URBAN. Asistence Patrik Maďar.

36:05
    Domácí nerozehráli, problémy pro Svobodu.

37:04
    Beneš za kruhy vypálil, Jelínek sice s obtížemi, ale kryje.

38:36
    Blafákem se prosazuje Martin FILIP. Asistence Ladislav Bittner.

39:42
    Vrchlabí stačilo několik okamžiků a opět kontrolují hosté vývoj utkání.

39:59
    Tak to je důležitá branka do šatny. Charles BALDWIN šikovně tečuje mimo dosah Jelínka a třetí třetina má o náboj postaráno. Asistence Miroslav Kopic.

40:00

Lední Medvědi předvedli ve druhé třetině zlepšenou hru a po zásluze dokázali vyrovnat skóre utkání. Další šance domácích ale zůstaly nevyužity, v závěru třetiny udeřili hosté dvěma brankami. Naději vrátil domácímu týmu Baldwin pouhou sekundu před sirénou. Uvidíme, co přinese třetí třetina, která začne cca v 19:40.

40:01

40:14
    Martin Hadrava našel ideálně Filipa Kasalého, ten blafákem na Jelínka nevyzrál.

40:45
    Baldwin měl dobrou střeleckou příležitost, ale minul.

42:07
    Nedáš, dostaneš – to platí a platit bude i nadále. Hosté využívají svou šanci, mezi Svobodovy betony se prosadil Patrik URBAN. Asistence Petr Beneš a Martin Filip.

42:58
    Vysloužil nadělal svým skrytým pokusem Jelínkovi pořádný kus práce.

44:16
    Vysoké napadání Vrchlabí znesnadňuje domácím rozehrávku.

44:36
    To už s domácími vypadá bledě. Mezi kruhy se prosazuje Ladislav BITTNER. Asistence Patrik Urban.

45:15
    Další útok se valil na Svobodu, Matějkův pokus pelhřimovský brankář kryje.

45:51
    Hodně studená sprcha pro domácí tým. Do prázdné branky uklidil puk Jan Matějka. Asistence Dalibor deCarvalho.

Ve stejném čase dochází ke střídání brankářů v pelhřimovském brankovišti, do hry jde Martin Černý.

46:10
    Ladislav BITTNER stylově "vítá" Černého v pelhřimovské brance. Asistence Patrik Maďar a Petr Beneš.

47:13
    Vrchlabí opět vládne zápasu a hostům k tomuto vývoji stačilo několik málo minut třetí třetiny.

48:13
    Tomáš Bláha – Dvě plus dvě minuty za sekání a hrubost.

48:20
    Zámek...

48:34

48:45
    Patrik Urban, ač tísněn, sahal v oslabení po dosažení branky, Černý s vypětím všech sil kryje.

49:47
    Hosté opět vyhazují a Šťastný se hned dostal do šance, Černý kryje.

50:38
    Pelhřimov má problémy v útočné třetině.

51:10
    Hosté opět vyhazují, dvojnásobná přesilovka se krátí.

51:33
    Martin Vysloužil netrefil skákající puk ideálně, ten se stal kořistí Jelínka.

52:03
    Tečovaná střela lehce minula Jelinkovu branku.

52:13

52:52
    Vrchlabí kontroluje hru a dá se říct, že zbylých sedm minut se odehraje spíše z povinnosti.

54:00
    Domácí se snaží o kosmetickou úpravu skóre, hostující obrana je proti.

55:10
    Beneš na nic nečekal a mezi kruhy vypálil, hostující brankář jeho pokus kryje.

55:38
    Baldwin zatáhl puk do pásma a celou akci dokončil Miroslav KOPIC. Asistence Charles Baldwin.

55:58
    Na druhé straně mohl pohnout stavem utkání Tomáš Šťastný, Černý si připisuje úspěšný zákrok.

56:30
    Lukáš Hort byl na konci slibné kombinace, jeho pokus končí v náručí hostujícího brankáře.

58:09
    Bittner sahal po hattricku, Černý je proti.

58:49
    Utkání se již dohrává...

59:34
    Baldwin v úniku dva na jednoho našel Votápka, ale Jelínek již více puků do své sítě nepustí.

Ve třetí třetině rozhodlo Vrchlabí o konečném vítězství rychlým nástupem a čtyřmi slepenými brankami. To je dnes ode mě vše, díky za pozornost a někdy příště napočtenou. (20:15:31)

Jiří Rada

Branky a nahrávky: 4. Votápek (Šaur), 21. Hadrava, 40. Baldwin (Kopic), 56. Kopic (Baldwin) – 5. Bláha (Šimoníček), 10. Šťastný (Jebavý), 36. Urban (Maďar), 39. Filip (Bittner), 43. Urban (Beneš, Filip), 45. Bittner (Urban), 46. Matějka (deCarvalho), 47. Bittner (Maďar, Beneš)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Svoboda (Černý) – Kubát, Kůrka, Kasalý D., Rossman, Wasserbauer, Jelínek, Adam, Šaur, Hort, Hadrava Martin, Beneš, Hadrava Marek, Bonnel, Kasalý F., Baldwin, Vysloužil, Vylíčil, Kopic, Votápek
    HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Jebavý, Kadavý, Klement, Jandejsek, deCarvalho, Beneš, Matějček, Jirků, Filip, Šťastný, Bláha, Šimoníček, Bittner, Matějka, Urban, Maďar, Krsek, Vacek, Srnský, Oppelt