Mor. Budějovice – Nový Jičín 2:1 (po pr.) | Val. Meziříčí – Opava 3:4 (kon.) | Břeclav – SHK Hodonín 4:3 (po pr.)
Frýdek-M. – Technika Brno 8:0 (kon.) | Poruba 2011 – SK Karviná 10:1 (kon.) | Řisuty – Bílina 5:2 (kon.)
Nymburk – Klatovy 2:5 (kon.) | Vrchlabí – Písek 4:3 (2:0 po s.n.) | Kolín – Jablonec n/N 3:2 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 10:3 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 8:2 (kon.) | Děčín – Trutnov 1:7 (kon.)
Tábor – Havlíčkův Brod 5:4 (kon.) | Kobra – Jindř. Hradec 7:3 (kon.)
po s.n. (2:0)
HC Stadion Vrchlabí
4:3 (1:0, 1:1, 1:2 - 0:0)
IHC Králové Písek
Sobota 07.11.2015, 17:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ • 14. kolo

57:02
    Na straně domácích je vyloučen Martin Klement za hrubost. Josef Urbanec na straně druhé putuje za katr na dvě minuty za krosček. Hosté budou pokračovat v klasické přesilové hře.

56:57
    Je tu velká šance pro Písek, který může utkání rozhodnout. Na dvě minuty za sekání byl potrestán domácí Patrik Maďar.

52:29
    Bude se opět vylučovat. Na trestnou lavici již usedá Matějček, který obdržel dvě minuty za držení.

46:40
    Je tu šance pro Písek. Dvě minuty si půjde odsedět domácí Jiří Jebavý, který byl vyloučen za hákování.

39:14
    Před koncem druhé periody si půjde odpočinout na trestnou lavici Martin Klement, který je vyloučen za krosček.

34:54
    Za předchozí akci je vyloučen hostující Vladimír Hanus, který je potrestán dvouminutovým trestem za vražení.

33:00
    Nyní se to možná změní. Na trestnou lavici putuje hostující Marek, který dostal dvě minuty za podražení.

25:22
    Domácí budou hrát půl minuty dvojnásobnou přesilovou hru. Jakub Bernad byl vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

23:52
    Domácí si však vzápětí zkusí přesilovou hru. Dvě minuty vyfasoval Milan Hřebíček za nedovolené bránění.

04:44
    Adam Jandejsek je potrestán dvouminutovým trestem. Hrát se tak bude ve čtyřech na obou stranách.

02:49
    Bude se poprvé vylučovat. Domácí si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za držení vyfasoval Libor Jirků.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 6. Filip, 22. Bittner (Oppelt, Klement), 45. Šťastný (Jebavý), rozh. náj. Oppelt – 24. Růžička (Marek, Ferebauer), 46. Růžička (Ferebauer), 53. Vlček (Procházka, Sýbek)