Mor. Budějovice – Nový Jičín 2:1 (po pr.) | Val. Meziříčí – Opava 3:4 (kon.) | Břeclav – SHK Hodonín 4:3 (po pr.)
Frýdek-M. – Technika Brno 8:0 (kon.) | Poruba 2011 – SK Karviná 10:1 (kon.) | Řisuty – Bílina 5:2 (kon.)
Nymburk – Klatovy 2:5 (kon.) | Vrchlabí – Písek 4:3 (2:0 po s.n.) | Kolín – Jablonec n/N 3:2 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 10:3 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 8:2 (kon.) | Děčín – Trutnov 1:7 (kon.)
Tábor – Havlíčkův Brod 5:4 (kon.) | Kobra – Jindř. Hradec 7:3 (kon.)

58:41
    Hostující brankář po nahození jednoho z domácích raději přikryl puk do lapačky a přerušil hru.

58:12

57:41
    Čtvrtníček se sice dostal až ke střele, branku ale minul.

56:48
    Domácí vyhodili až k Jeklovi a zatím se dobře brání.

56:12
    Přesilovku si teď ale zahrají hosté, Cienciala si odsedí dvě minuty za držení hole.

55:27
    Šimboch teď předvedl parádní zákrok, nenechal se vymíchat Brzobohatým a zachránil si tak dosavadní nulu.

54:23
    Momentálně to vypadá, jakoby domácí hráli přesilovku, stále se drží v útočném pásmu a vytvářejí si jednu šanci za druhou.

53:15
    O utkání je téměř rozhodnuto, domácí však stále hrají velmi útočný hokej a snaží se přidat další branku.

51:55
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    A domácí přidávají další branku! TOMÁŠ KÁŇA přidává svoji druhou branku v utkání a zvyšuje na rozdíl osmi branek.

51:28
    Hostující gólman raději podržel puk a přerušil hru.

50:50

49:52
    Do protiútoku se dostali domácí, střelu Kovařčíka ale dokázal hostující gólman vychytat.

49:43
    Šimboch střeleckým pokusům hostů stále odolává.

49:19
    Domácí se dokázali osvobodit a vyhodit puk do bezpečí.

49:00
    Šimboch teď hned dvakrát po sobě podržel puk a přerušil hru.

48:50
    Kowalczyk je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

48:25

48:16
    Ani tentokrát nedokázali domácí překonat hostujícího brankáře, ten znovu přerušuje hru.

47:48
    Před Jeklem vznikla nepřehledná skrumáž, nakonec v ní ale dokázal najít puk a přerušit hru.

47:17
    Po velkém tlaku se hosté na chvíli osvobodili, teď už však domácí zakládají další útočnou akci.

46:31
    Kvapil mohl přidat svoji třetí branku, jeho rána ale do sítě neprošla.

46:25
    Hosté jdou znovu do čtyř. Jurča si odsedí dvě minuty za podražení.

46:08
    Domácí se dostali do přečíslení tři na jednoho, Luka však se střelou dlouho otálel a nakonec se rozhodl přihrávat. To už se však hosté stihli zorientovat.

45:37
    Domácí už mají hru pod kontrolou, momentálně se do ničeho většího neženou a spíše kontrolují hru.

44:49
    Zakázané uvolnění domácích.

44:29
    Hosté se na chvíli usadili v útočném pásmu, prosadit se zatím však nedokázali.

43:49
    Domácí využívají další přesilovku! Káňa přihrál před brankou VLADIMÍRU LUKOVI a ten přesnou trefou do rohu přidal sedmou branku domácích!

42:21
    Rána Dreslera neprošla přes hostujícího beka.

41:43

41:34
    Zakázané uvolnění hostů vrací hru před Jekla.

40:53
    Síly na ledě se vyrovnají. Vrba si odsedí dvě minuty za podražení.

40:40
    Domácí se zatím dobře brání a vyhazují puky do bezpečí.

40:01

Poslední třetina začne přibližně v 18:42.

Ve druhé třetině přidali domácí hned čtyři branky a do poslední části tak půjdou s pohodlným náskokem šesti gólů.

40:00

39:53
    Dělovka Havíře skončila pouze v náruči pozorného Šimbocha.

39:43
    Meidl si odsedí dvě minuty za sekání.

39:06
    V poslední minutě druhé třetiny přidávají domácí šestou branku! TOMÁŠ KVAPIL využívá ponechanou výhodu a dává svoji druhou branku v utkání!

37:57
    Domácí se však vzápětí prosazují. Klimša nahazoval puk před branku, kde stál DAVID SAMIEC, který i s troškou štěstí tečoval puk až do sítě!

37:29
    Hosté jsou v plném počtu, dlouhou přesilovku tedy domácí nevyužili.

37:01
    Dreslerovu ránu tečoval Piecha, Jekel byl však pozorný i tentokrát.

35:55
    Ani Cienciala nedokázal Jekla z bezprostřední blízkosti překonat. Dlouhá přesilovka tedy dále pokračuje.

35:04
    Franek mohl přidat další branku, Jekel však stihl vytáhnout svoji lapačku v pravý čas.

34:20
    Po krušných sekundách se hostům nakonec povedlo vyhodit puk do bezpečí, domácí však zakládají další útočnou akci.

33:29
    Další vyloučení na straně hostů. Látal dostane 2 minuty za držení protihráče + 2 minuty za hákování. Domácí tedy čeká čtyřminutová přesilovka.

32:45
    Ofsajd domácích.

32:22
    Tohle už ale domácím vyšlo! Meidl přihrál zpoza branky volnému TOMÁŠI FRANKOVI a ten neměl problém poslat puk až za záda hostujícího gólmana!

31:55
    Meidl ideálně nezpracoval přihrávku před brankou a dorážet do téměř odkryté klece se mu nepodařilo.

31:05
    Tahle přesilovka se domácím zatím moc nedaří, hosté dobře brání a vyhazují puky do bezpečí.

30:32
    Habrovec si odsedí dvě minuty za držení protihráče a Jan Sedlák obdržel desetiminutový osobní test za nesportovní chování.

30:07
    Dnešní utkání sleduje 1910 diváků.

30:07

29:23
    Střela Luky trefila pouze boční tyč brankové konstrukce.

29:09
    Po střele jednoho z hostů Šimboch raději schoval puk do lapačky a přerušil hru.

28:16

28:05

27:49
    Střelu Šidáka zlikvidoval Šimboch lapačkou a raději přerušil hru.

27:22
    A do ofsajdu se dostali i domácí, hra je opět přerušena.

27:11
    Počet hráčů na ledě je opět srovnaný, hostům byl teď odpískán ofsajd.

26:16
    Domácí jsou do tří, Franek si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

26:05
    Tentokrát už jsou potrestáni i hosté. Sedlák si odsedí dvě minuty za držení protihráče.

25:51
    Meidl se dostal ke střele ve vlastním oslabení, jeho dělovka z pravého kruhu ale za záda Jekla neprošla.

25:16
    Domácím se zatím daří dobře bránit i v tomto oslabení.

24:42
    A je tady další vyloučení domácích, Jeník si odsedí dvě minuty za hrubost.

24:20

24:05
    Nebezpečnou situaci před brankou domácích si dokázali vytvořit i hosté, branku z ní ale nevytěžili.

23:41
    Klimša se dostal dokonce ke střele ve vlastním oslabení, bránu ale minul.

23:08
    Domácí zatím udržují puk v bezpečí daleko od své brány.

22:44
    Juraj Šimboch teď předvedl parádní zákrok a dokázal se zorientovat v nepřehledné situaci před bránou.

22:20
    Hosté si svou aktivitou před bránou vynutili faul. Jaroš si odsedí dvě minuty za krosček.

21:40
    Samiec byl v šanci a nadvakrát se pokoušel překonat Jekla, to se mu však nepodařilo. O chvíli později obkroužil bránu Klimša, ale ani on nedokázal procpat puk až za brankovou čáru.

20:34
    Tak tohle byl z pohledu domácích rychlý a povedený vstup do druhé třetiny! Luka se opět pokoušel o střelu od modré, tu Jekel pouze vyrazil, před ním stál však pozorný TOMÁŠ KVAPIL, který už neměl problém zmateného gólmana překonat!

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 17:48.

Díky dvěma využitým přesilovkám vedou domácí po první třetině o dvě branky. Mezi střelce patří Jeník a Káňa.

20:00

19:11
    O střelu se pokoušel Matuš a následně Heider, obojí však Jekel vychytal.

18:17
    Tlak domácích sílí, tentokrát si musel Jekel poradit s ránou Sonnka.

17:48
    Kowalczyk se ocitl v mezikruží, jeho rána ale skončila mimo bránu.

16:52
    Zakázané uvolnění domácích vrací hru před Šimbocha.

16:38
    Před brankou Jekla je opět rušno, v nepřehledné situaci ale nakonec zvládl puk najít a hru tak přerušit.

15:48
    Domácí využívají i tuto přesilovku! Luka pálil od modré a jeho dělovku před brankou šikovně tečoval TOMÁŠ KÁŇA, který tak zvyšuje na rozdíl dvou branek.

15:22

15:19
    Střela Radima Matuše skončila pouze v ochranné síti, následuje vhazování.

14:54
    A je tady další vyloučení hostů. Strýček si odsedí dvě minuty za hákování.

13:41
    Oba týmy tedy hrají ve stejném počtu. To zatím víc prospívá domácím. kteří se drží v útočném pásmu.

13:22
    Jeden z hostů se dostal v oslabení do samostatného úniku a vynutil si faul. Kowalczyk si odsedí dvě minuty za hákování.

13:02
    Havíř je vyloučen na dvě minuty za podražení.

12:40
    Domácí bleskově využívají přesilovku! Krásná a rychlá kombinace skončila až za zády Jekla. Po vyhraném vhazování se puk dostal na hůl ŠTĚPÁNA JENÍKA a ten posílá domácí do vedení.

12:31
    Látal vyloučen za nedovolené bránění.

12:31
    Matuš střílel z předbrankového prostoru, před Jeklem se vytvořila nebezpečná skrumáž a Káňa mohl dorážet, puk ale dříve našel hostující gólman a přerušil hru.

12:00
    Hostující bek teď dokázal zblokovat ránu Heidera a poslat puk do bezpečí.

11:27
    Ofsajd tentokrát zastavil domácí, následuje vhazování.

10:36
    Franek se ocitl v další šanci, ani teď ale Jekla z bezprostřední blízkosti překonat nedokázal.

10:04
    Domácí jsou v posledních minutách o něco aktivnějším týmem.

09:28
    Dreslerova rána od modré trefila pouze brankovou konstrukci, teď měli hosté štěstí.

09:15
    Zakázané uvolnění hostů.

09:03
    Polákova dělovka od modré za záda Jekla neprošla.

07:40
    Benýšek mohl dorážet do téměř odkryté brány, Šimboch ale na poslední chvíli zastavil střelu betonem.

06:51
    Meidl hledal před bránou volného Franka, ten ale prudkou přihrávku neměl šanci zachytit.

06:00
    Luka přihrával před bránu Matušovi, který se nakonec rozhodl pro další přihrávku, na Káňu už ale kotouč neprošel.

05:25
    Domácí teď zakládají akci zpoza vlastní brány a dostali se až do útoku. Nic nebezpečného z toho ale nebylo.

04:52
    Vysokoškoláky zastavil ofsajd, hra je tedy přerušena.

04:14
    Cienciala si nabruslil až před bránu, ke střele se napoprvé nedostal. O chvíli později už však pálil z pravého kruhu a Jekel musel přerušit hru.

03:50
    Z nulového úhlu vyslal nebezpečnou střelu Luka, Jekel ji však dokázal vyrazit.

03:20
    Domácí se opět na chvíli usadili v útočném pásmu, hostům se však podařilo vyhodit.

02:13
    Klimša se pokusil o střelu z osy hřiště, Jekla však nepřekvapil.

01:44
    Domácí se na chvíli usadili v útočném pásmu, hosté však vyhodili puk až na střídačku a hra je tak opět přerušena.

01:23
    Teď už se ale puku chopil Franek, který si najel až před bránu a vystřelil. Kotouč však skončil pouze v ochranné síti.

01:01
    Hosté jsou stále aktivnější a drží se v útočném pásmu.

00:29
    První nenápadnou střelu vyslal na Šimbocha hostující Čtvrtníček. Domácí gólman raději přikryl puk a přerušil hru.

00:01

HC Frýdek-Místek: Šimboch (Daneček) – Dresler, Jeník, Heider, Kowalczyk, Samiec, Kvapil, Polák – Franek, Piecha, Sonnek, Klimša, Kovařčík, Matuš, Káňa, Cienciala, Meidl, Luka, Jaroš

HC Technika Brno: Jekel (Šalena) – Habrovec, Vrba, Navrátil, Koukal, Šidák, Havíř, Strýček, Sedlák – Jurča, Brzobohatý, Čtvrtníček, Latal, Benýšek, Heža, Bustin, Brzobohatý, Polesný, Kadlec, Boček

Rozhodčí: Šutara – Gančařík, Vengeřín.

HC TECHNIKA BRNO
    V této sezóně se Technika zatím drží na slušném třetím místě v tabulce východní skupiny. Těsně za druhým Vsetínem, na který ztrácí dva body. Na čtvrtém místě je pak Hodonín, který má pouze o bod méně než Brno. Po šestnácti odehraných kolech má Technika na kontě tedy 29 bodů a celkové skóre 55:48.

Poslední utkání odehráli Brněnští doma s Porubou, se kterou prohráli těsně 4:5. Poslední třetina sice patřila domácím, to na výhru však nestačilo. Dostatečný náskok si Porubští vytvořili ve dvou předchozích částech a tak se nakonec z výhry radovali oni.

HC FRÝDEK-MÍSTEK
    Frýdek-Místek se stále drží na prvním místě tabulky východní skupiny. Se svými 43 body a celkovým skóre 86:24 má pohodlný náskok devíti bodů nad druhým Vsetínem.

Frýdecko-místečtí si na domácím ledě budou chtít napravit reputaci, jelikož minulý týden utrpěli úplně první porážku před očima svých fanoušků, když podlehli Hodonínu těsně 1:2. Na ledě Vsetína však ve středu zvítězili s přehledem 6:2 a jsou tak opět jistě velmi dobře naladěni do dnešního utkání.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Monika Návratová

Branky a nahrávky: 13. Jeník (Káňa, Kowalczyk), 16. Káňa (Luka, Matuš), 21. Kvapil (Luka), 33. Franek (Meidl, Cienciala), 38. Samiec (Klimša), 40. Kvapil (Meidl), 44. Luka (Káňa), 52. Káňa (Luka)

Rozhodčí: Šutara – Gančařík, Vengeřín