Mor. Budějovice – Nový Jičín 2:1 (po pr.) | Val. Meziříčí – Opava 3:4 (kon.) | Břeclav – SHK Hodonín 4:3 (po pr.)
Frýdek-M. – Technika Brno 8:0 (kon.) | Poruba 2011 – SK Karviná 10:1 (kon.) | Řisuty – Bílina 5:2 (kon.)
Nymburk – Klatovy 2:5 (kon.) | Vrchlabí – Písek 4:3 (2:0 po s.n.) | Kolín – Jablonec n/N 3:2 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 10:3 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 8:2 (kon.) | Děčín – Trutnov 1:7 (kon.)
Tábor – Havlíčkův Brod 5:4 (kon.) | Kobra – Jindř. Hradec 7:3 (kon.)
HC Frýdek-Místek
8:0 (2:0, 4:0, 2:0)
HC Technika Brno
Sobota 07.11.2015, 17:00 • Hala Polárka • 2. liga skupina Východ • 17. kolo

56:12
    Přesilovku si teď ale zahrají hosté, Cienciala si odsedí dvě minuty za držení hole.

51:55
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    A domácí přidávají další branku! TOMÁŠ KÁŇA přidává svoji druhou branku v utkání a zvyšuje na rozdíl osmi branek.

48:50
    Kowalczyk je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

46:25
    Hosté jdou znovu do čtyř. Jurča si odsedí dvě minuty za podražení.

43:49
    Domácí využívají další přesilovku! Káňa přihrál před brankou VLADIMÍRU LUKOVI a ten přesnou trefou do rohu přidal sedmou branku domácích!

40:53
    Síly na ledě se vyrovnají. Vrba si odsedí dvě minuty za podražení.

39:43
    Meidl si odsedí dvě minuty za sekání.

39:06
    V poslední minutě druhé třetiny přidávají domácí šestou branku! TOMÁŠ KVAPIL využívá ponechanou výhodu a dává svoji druhou branku v utkání!

37:57
    Domácí se však vzápětí prosazují. Klimša nahazoval puk před branku, kde stál DAVID SAMIEC, který i s troškou štěstí tečoval puk až do sítě!

35:04
    Franek mohl přidat další branku, Jekel však stihl vytáhnout svoji lapačku v pravý čas.

33:29
    Další vyloučení na straně hostů. Látal dostane 2 minuty za držení protihráče + 2 minuty za hákování. Domácí tedy čeká čtyřminutová přesilovka.

32:22
    Tohle už ale domácím vyšlo! Meidl přihrál zpoza branky volnému TOMÁŠI FRANKOVI a ten neměl problém poslat puk až za záda hostujícího gólmana!

30:32
    Habrovec si odsedí dvě minuty za držení protihráče a Jan Sedlák obdržel desetiminutový osobní test za nesportovní chování.

29:23
    Střela Luky trefila pouze boční tyč brankové konstrukce.

26:16
    Domácí jsou do tří, Franek si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

26:05
    Tentokrát už jsou potrestáni i hosté. Sedlák si odsedí dvě minuty za držení protihráče.

24:42
    A je tady další vyloučení domácích, Jeník si odsedí dvě minuty za hrubost.

22:20
    Hosté si svou aktivitou před bránou vynutili faul. Jaroš si odsedí dvě minuty za krosček.

20:34
    Tak tohle byl z pohledu domácích rychlý a povedený vstup do druhé třetiny! Luka se opět pokoušel o střelu od modré, tu Jekel pouze vyrazil, před ním stál však pozorný TOMÁŠ KVAPIL, který už neměl problém zmateného gólmana překonat!

15:48
    Domácí využívají i tuto přesilovku! Luka pálil od modré a jeho dělovku před brankou šikovně tečoval TOMÁŠ KÁŇA, který tak zvyšuje na rozdíl dvou branek.

14:54
    A je tady další vyloučení hostů. Strýček si odsedí dvě minuty za hákování.

13:22
    Jeden z hostů se dostal v oslabení do samostatného úniku a vynutil si faul. Kowalczyk si odsedí dvě minuty za hákování.

13:02
    Havíř je vyloučen na dvě minuty za podražení.

12:40
    Domácí bleskově využívají přesilovku! Krásná a rychlá kombinace skončila až za zády Jekla. Po vyhraném vhazování se puk dostal na hůl ŠTĚPÁNA JENÍKA a ten posílá domácí do vedení.

12:31
    Látal vyloučen za nedovolené bránění.

10:36
    Franek se ocitl v další šanci, ani teď ale Jekla z bezprostřední blízkosti překonat nedokázal.

09:28
    Dreslerova rána od modré trefila pouze brankovou konstrukci, teď měli hosté štěstí.

07:40
    Benýšek mohl dorážet do téměř odkryté brány, Šimboch ale na poslední chvíli zastavil střelu betonem.

Monika Návratová

Branky a nahrávky: 13. Jeník (Káňa, Kowalczyk), 16. Káňa (Luka, Matuš), 21. Kvapil (Luka), 33. Franek (Meidl, Cienciala), 38. Samiec (Klimša), 40. Kvapil (Meidl), 44. Luka (Káňa), 52. Káňa (Luka)

HC Frýdek-Místek: Šimboch (Daneček) – Dresler, Jeník, Heider, Kowalczyk, Samiec, Kvapil, Polák – Franek, Piecha, Sonnek, Klimša, Kovařčík, Matuš, Káňa, Cienciala, Meidl, Luka, Jaroš
    HC Technika Brno: Jekel (Šalena) – Habrovec, Vrba, Navrátil, Koukal, Šidák, Havíř, Strýček, Sedlák – Jurča, Brzobohatý, Čtvrtníček, Latal, Benýšek, Heža, Bustin, Brzobohatý, Polesný, Kadlec, Boček

Rozhodčí: Šutara – Gančařík, Vengeřín