Zápy – Jirny 2:0 (kon.) | Benešov – Žižkov 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Štěchovice 1:1 (7:8 po pen.)
Union 2013 – Dobrovice 3:1 (kon.) | Čáslav – Domažlice 3:4 (kon.) | Brozany – Táborsko akademie 1:2 (kon.)
FK Benešov
1:2 (1:0)
FK Viktoria Žižkov
Neděle 08.11.2015, 14:00 • Městský stadion Benešov • Česká fotbalová liga • 14. kolo

Z dnešního utkání je to vše. Děkuji za pozornost a na počtenou. (16:10:31)

Zápas nakonec skončil vítězstvím Žižkova, který dokázal ve druhé půli otočit vývoj utkání a zvítězil 1:2. Hostům pomohl brzký gól, který vstřelil v 52. minutě Marek. Benešov se pak nemohl dostat do tempa a v 83. minutě navíc přišla další rána, když se zničehonic trefil Trýzna, jež pobyl na hřišti sotva pár minut a trefil hostům vítězství.

90+3

90+3
    Svoboda dostal za protesty žlutou kartu

90+2
    Žák si údajně v souboji pomohl loktem a míč tak budou mít hosté.

90+1
    Útočným faulem se provinil Svoboda.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Rohový kop zahrán nakrátko, ale vzápětí Žižkov přichází o míč.

89
    Střídání hostů. Odešel Marek, přišel Langr.

88
    Teď v šanci Trýzna, který střílel na Tetoura, jež znovu podržel svýj tým dobrým zákrokem, bude se však kopat roh.

87
    Svoboda se snažil atakovat obránce, ale nakonec se bude odkopávat od branky Žižkova.

86
    Střídání Benešova. Odešel Faouzi, přišel Rejhon.
    83. Jakub TRÝZNA - 1:2

83
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Hosté obrací vývoj utkání. Po nevinné akci se míč dostal až na nohu JAKUBA TRÝZNY, který se z otočky trefil do balónu, jenž se i s pomocí tyče dostal do branky Tetoura.

80
    Střídání Žižkova. Odchází Hurka, přichází Trýzna.

79
    Dočekal se pokusil o střelu, které však chyběla dostatečná prudkost.

78
    Střídání domácích. Odešel Kučaba, přišel Turek.

77
    Šandera se dobře uvolnil přes Vrňáka a centroval, míč si však našel ve vzduchu Tetour.

75
    Další střídání hostů. Odešel Volek, přišel Janecký.

74
    Po nebezpečném centru měl šanci Svoboda, ale míč mu byl nakonec odkopnut.

73
    Střídání Žižkova. Odešel Avdič, přišel Dočekal.

72
    Střídání Benešova. Odešel Braný, přišel Svoboda.

70
    Rohový kop pro domácí.

69
    Michal Kučaba proti přesile vybojoval aspoň vhazování.

68
    Křeček to však netrefil dobře a míč letí vysoko nad branku. Odkop od benešovské svatyně.

67
    Štancl fauloval netakticky před vápnem a je z toho přímý kop z dobré vzdálenosti.

65
    Žižkov se provinil útočným faulem.

64
    Střídání Žižkova. Odešel Gebert, přišel Michal Macháček.

62
    Hosté jsou zatím ve druhém poločase lepším týmem. Jejich další útok a následný centr musel krotit v rukavicích Tetour.

60
    Následná akce hostů končí ofsajdem.

59
    Hurka byl stáhnutý za dres a píská se faul. Žižkov bude rozehrávat.

57
    Krásná akce hostů na jejímž konci byl Volek, který vystřelil, ale skvělý domácí brankář Tetour zachytil míč pod tělem.

55
    Marek si při zpracování pomohl rukou. Benešov má balón.

54
    Vrňák fauloval, míč mají hosté.
    52. Josef MAREK - 1:1

52
    Z přímého kopu sice gól nepadl, ale následoval centr do vápna, kde Tetour míč vyrazil na hruď Laštovky, od kterého se balón smolně odrazil na nohu JOSEFA MARKA, který míč dostal do sítě. Žižkov srovnává na 1:1.

50
    Po ruce Faouziho následuje přímý kop pro hosty.

49
    Teď však střela Volka a fantastický zákrok Tetoura, který na čáře reflexivně míč vyrazil.

48
    Hosté se snaží kombinovat před vápnem Benešova.

46

Druhý poločas začne přibližně v 15:05.

Máme za sebou první poločas, který nabídl poměrně zajímavou podívanou. Šance jsme viděli na obou stranách, nicméně gól vstřelili pouze domácí a to po smolném zásahu Neuberga, který si srazil míč do vlastní sítě. Uvidíme co přinese druhý poločas.

45+1

45
    Domácí se teď vymanili z tlaku a vybojovali autové vhazování daleko od své branky.

43
    Podrazký si dobře navedl míč a pěkně vystřelil, Tetour byl však u své pravé tyče včas a míč vyrazil.

42
    Skopec fauloval, míč pro Žižkov.

40
    Po nepřesné přihrávce bude vhazovat Benešov.

38
    Laštovka fauloval po odehrání protihráče a dostává žlutou kartu.

36
    Křeček se pokusil o střelu, která však nebyla přesná.

34
    Hosté se snaží o rychlou odpověď, ale zatím marně.
    30. Jan NEUBERG - 1:0

30
    Benešov právě vstřelil branku!
    Domácí jdou však do vedení. Po chybě Žižkova se k míči dostal Jan Žák, jehož centr do vápna si neštastně srazil do vlastní branky JAN NEUBERG.

29
    Další skvělou individuální akci předvedl Kučaba, který se hezkou kličkou uvolnil, ale z jeho následné přihrávky domácí nic nevytěžili.

27
    Kučaba se krásně uvolnil a poslal přihrávku do vápna, kde chyběl Žákovi krok k tomu, aby míč zasáhl.

26
    Na druhé straně se domácí dožadovali rohového kopu, ale rozhodčí ukazuje pouze na odkop od branky Žižkova.

24
    Volek byl znovu u míče, ale při snaze přejít přes bránícího Večeru fauloval.

23
    Vrňák odhlavičkoval míč z vápna a domácí se ubránili.

22
    Volek se řítil do šance, ale nakonec je z toho pouze roh.

21
    Nepřesným centrem se prezentovali i domácí a míč tak mají hosté.

20
    Další akce Žižkova končí v zámezí.

19
    Po příliš dlouhém centru se bude odkopávat od benešovské branky.

17
    Další šance hostů. Marek dostal dobrou přihrávkou do běhu a následně pohotově vystřelil, nicméně Tetour si znovu připsal důležitý zákrok.

16
    Viktorie Žižkov ve velké šanci! Marek přihrával před vápno, kde střílel Gebert a Tetour musel vytáhnout velice dobrý zákrok.

14
    Střela z velké dálky nenadělala Tetourovi žádné problémy.

13
    Vrňák se úplně nedohodl s brankářem a Žižkov tak může vhazovat v blízkosti branky domácích.

12
    Faouzi se objevil úplně sám na pravé straně a dostal tam i přesný centr, nicméně skákající míč nedokázal trefit čistě a branku přestřelil.

10
    Na druhé straně měl šanci Volek, ale zradilo ho zpracování a nedokázal dostat míč do branky.

9
    Žák hledal průnikovou přihrávkou Faouziho, ale přihrávka nebyla dostatečně přesná.

8
    Benešov teď bude vhazovat u svého pravého rohového praporku.

6
    Střela kapitána Viktorie Podrazkého letěla mimo.

4
    Následný rohový kop proletěl pokutovým územím a dopředu můžou jít hosté.

3
    První šance Benešova. Kučaba si našel balón ve vápně a pěkně vystřelil, brankář však střelu vyrazil nad branku a bude se tak kopat roh.

1

Týmy vstupují na hrací plochu. Benešov ve svých žluto modrých dresech, Žižkov zase nastoupí v jejich klasické červeno bílé kombinaci.

V sestavě Benešova se objeví i Michal Kučaba. Hráč, který tu hostuje právě z Viktorie Žižkov a zápas pro něj bude mít tak velice pikantní náboj.

SK Benešov: Tetour – Braný(K), Večera, Štancl, Vrňák – Čapek, Laštovka, Skopec, Faouzi, Žák – Kučaba
    Náhradníci: Šíma, Rejhon, Turek, Balata, Micka, Svoboda, Štěpánek

FK Viktoria Žižkov: Soukup – Neuberg, Hanuš, Šandera, Podrazký(K), Marek, Křeček, Gebert, Avdič, Volek, Hurka
    Náhradníci: Janecký, Dočekal, Trýzna, Langr, Macháček, Šrámek

Rozhodčí: Grimm – Kubec, Janoch.

V rámci 14. kola čeká domácí celek FK Viktorie Žižkov. Tento slavný pražský tým s velkou historií, skončil v minulé sezóně na pěkném 4. místě ve druhé lize. Následně mu však byla z důvodů dlouholetých finančních dluhů odebrána druholigová licence a tým tak nakonec skončil ve třetí lize.

Zde zatím předvádí nevyrovnané výkony a patří mu 10. příčka. Nicméně poslední dva zápasy vyhrál a to navíc v poměru 7:1.

SK Benešov má v poslední době skvělou formu. Po špatném vstupu do sezóny nyní vyhrál šest zápasů v řadě, z toho poslední tři navíc v normální hrací době a v tabulce je na 14. místě.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.