Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 1:6 (kon.) | Teplice – Jihlava 1:2 (kon.)
Třinec – Jablonec 0:3 (kon.) | Znojmo – Liberec 4:1 (kon.)
FK Teplice
1:2 (1:1)
FC Vysočina Jihlava
Neděle 08.11.2015, 11:30 • 1.FC Dubí-Pozorka • Juniorská liga • 16. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (13:27:31)

Zápas je u konce a body se stěhují do Jihlavy. I ve druhé půli jsme sledovali urputný fotbal, ve kterém ovšem bylo i dost nepřesností. Rozhodující okamžik přišel v 68. minutě, kdy si Bojan Spirkoski postavil míč na penaltový puntík a nedal Skalákovi žádnou šanci. Jízda Jihlavy tak pokračuje, připisuje si další tři body do tabulky!

90+2

90+2
    Rakovan poslal dopředu dlouhý výkop, míč nakonec doputoval až k jeho kolegovi na druhé straně.

90+1
    Domácí neuspěli ani po Bílkově centru z přímého kopu. Obrana Jihlavy hravě odhlavičkovala.

90
    Hynkův aut možná mohl být delší, takhle se domácí marně snaží o průnik k vápnu a následné střele.

89
    Ještě jedna změna hostů, dolů jde Patrik Fiala, závěr zápasu si zahraje Ivo Ujčík.

89
    Rakovan se dostal nejvýše a centr si hravě stáhl do náruče.

88
    Další rohový kop Teplic.

87
    Procházka se snažil ze všech sil, sprintoval k míči, k tomu měl ale blíže gólman Rakovjan.

87
    Roh se domácím nevydařil podle představ, nyní se musí velice rychle vrátit.

86
    Rohový kop pro Teplice po Procházkově kličkované na levé straně.

85
    O akci se snažil Procházka, střed byl ovšem přehuštěný a o míč zde přišel.

85
    Finiš tak domácí budou muset zvládnout v desíti.

84
    A je tu další prohřešek Petra Výborného, který tak po rychlé druhé žluté kartě dostal i tu červenou.

83
    Domácí Petr Výborný zahrál rukou a za tento prohřešek dostal žlutou kartu.

82
    Centr, ani následné akce ohrožení Skalákovy brány nepřinesly, domácí pospíchají do protiútoku.

81
    Nyní si hosté vybojovali roh, vše se stěhuje před Skaláka.

80
    Hosté vhazují, a rozhodně nikam nespěchají.

79
    Po chybě domácích postupoval do útoku Duba, možná mohl zakončovat z dálky, rozhodl se ale dojít až do vápna, kde ovšem při kličce přišel o míč.

78
    Po srážce dvou hráčů je přerušená hra, zejména hostující Rychetník vypadá hodně otřeseně.

77
    Další žlutá karta pro hosty, za faul ji dostal Marek Opluštil.

77
    Skalák rozehrává akci Teplic, ty se snaží o rychlý přechod do útoku.

75
    Střídání domácích, Marka Stradu nahradil Asmir Softič.

74
    Hosté už začínají trochu tahat čas, gólman Rakovan si počkal s rozehrávkou a po jeho odkopu mu pak jeho spoluhráči míč vrátili. Takže další odkop.

72
    Velice nebezpečný roh Teplic, ostrý centr prolétl malým vápnem, jenže všem hráčům domácího týmu scházel krůček k tomu, aby míč usměrnili na bránu.

71
    Žlutou kartu za faul na unikajícího hráče dostal hostující Bojan Spirkoski.

70
    Z dálky to zkusil Štěpán, jeho rána skončila nad Skalákovou bránou.

68
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Míč si vzal BOJAN SPIRKOSKI, Skalák skočil na opačnou stranu a po takto snadno zahrané penaltě se hosté dostávají do vedení 1:2.

68
    Penalta pro Jihlavu!

65
    Další změna hostů, dohrál David Štěpánek, novou tváří se stal Štěpán Maruš.

65
    Procházka v dalším průniku, nyní tlačil míč na malé vápno na své spoluhráče, obrana Jihlavy a gólman Rakovjan ale nakonec nebezpečnou situaci odvrátili.

64
    Od rohového praporku přilétl nebezpečný centr a Rakovan musel rychle nahoru, aby zvládl vyboxovat z vápna.

63
    Po levé straně se povedeně uvolnil Procházka, kličkou obešel i jednoho z obránců, druhý v řadě mu už ale míč srazil na roh.

62
    Žlutou kartu za faul u středu hřiště dostal hostující Marek Šerý.

61
    Skalák nyní hasil zaváhání jeho spoluhráčů, musel rychle z branky a trochu naslepo odkopnout.

60
    Hosté vystřídali, trávník opustil Jiří Klíma, místo něj se divákům představí Marek Šerý.

59
    Pokračuje snaha hostů o pasy za obranu soupeře, stále je to ale hodně nepřesné, tyhle míče v poklidu sbírá připravený Skalák.

57
    Hronova přihrávka za obranu byla příliš prudká a skončila mimo hrací plochu. Rozehrává brankář Skalák.

56
    A byly z toho dvě šance, po jedné na každé straně. Po rohu nejprve nepřesně pálil Hron, z protiútoku se o zakončení snažil Martirosjan. Zde zasáhl pozorný Rakovan.

56
    Je tu rohový kop pro hosty.

55
    Domácím se podařilo po krátkém závaru na jejich polovině odkopnout, Kriegsmann ovšem zahajuje další akci Jihlavy.

54
    Střídají i hosté, končí Čestmír Vitásek, do hry vstupuje Tomáš Duba.

52
    Po faulu na Spiroskiho rozehrávali hosté přímý kop, centr však skončil ve Skalákových rukavicích.

51
    Teplice neuspěly ani s dlouhým autovým vhazováním. I zde zaúřadovala dobře pracující obrana Jihlavy.

50
    Tohle se nepovedlo. Centr na první tyč skončil u dobře stojícího obránce Jihlavy.

50
    Rohový kop pro domácí tým.

49
    Domácí opět vystřídali, odešel Jan Svoboda, do hry se dostal Ondřej Hynek.

48
    Oba gólmani si teď sáhli na míč, oba také předvedli dlouhé rozehrání.

46
    Svoboda se pokusil poslat přihrávku za obranu Jihlavy, jeho úmysl ale nevyšel. Míč skončil v zámezí.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 12:34.

Máme za sebou první poločas utkání a hráči jdou do šaten za stavu 1:1. Dlouho se hrál bojovný fotbal bez větších šancí, oba týmy dost chybovaly a celkově se jednalo o průměrný zápas. Akčněji začalo být až po půlhodině, kdy během dvou minut padly dva góly. Ve 31. minutě dostal hosty do vedení kapitán, Vojtěch Hron, o minutu později však povedenou ranou kontroval Marek Strada. Výsledek je tak zcela otevřený, my se můžeme těšit na dění po pauze.

45

45
    Skalák si křikl, obránci mu udělali místo a gólman Teplic si tak celkem hravě poradil s vysokým centrem z levé strany.

44
    Ihned po rozehrání od rohového praporku rozhodčí odpískal útočný faul domácích v pokutovém území a akci tak ukončil.

43
    Roh pro domácí, rána Martirosjana byla ve vápně sražena.

41
    Teď už zase domácí, pas na Martirosjana však postrádal tolik potřebnou přesnost...

40
    Po sérii soubojů u levé pomezní čáry budou hosté rozehrávat přímý kop.

39
    A opět sledujeme plno nepřesností a přihrávek do míst, kde je pusto a prázdno.

38
    Jihlava začíná od vlastního gólmana, Rakovan rozehrál k půlce kde probíhal tvrdý souboj o míč.

36
    Po rozehrávce nakrátko přišel centr z lepšího úhlu, vysoký míč ovšem přelétl všechny a všechno a skončil za Skalákovou bránou.

36
    Rohový kop pro Jihlavu.

34
    Martirosjan se probíjel středem, byl ale čistě obrán o míč, který skončil u Rakovjana.

32
    Domácí vystřídali, odešel Michal Pecháček, nastoupil David Martirosjan.

32
    Teplice právě vstřelily branku!
    Tak to bylo hodně rychlé a domácí srovnali. Po rychlém průniku přišla přihrávka na pravou stranu, na MARKA STRADU a ten okamžitě pálil. Rakovan jeho střelu nezkrotil a míč mu propadl za záda – 1:1.

31
    Hosté jdou do vedení, když se přesnou střelou prosadil VOJTĚCH HRON a otevřel tak skóre tohoto utkání.

30
    Je tu první žlutá karta utkání, dostal ji hostující David Štěpánek.

28
    Sledujeme spíše boj, než technickou přehlídku, šancí je málo.

26
    Zákrok na Stradu byl ohodnocen jako čistý, akce Teplic je u konce, do protiútoku jdou hosté.

25
    Ten se teď trochu zamotal do rozehrávky a byl nakonec rád, že se mu před dotírajícím hráčem podařilo odkopnout do autu.

24
    Nyní už to Krátký vymyslel o něco lépe, vysoký centr tlačil k zadní tyči na nabíhající spoluhráče, ten nakonec skončil až za brankovou čárou. Rozehrává gólman Rakovan.

23
    Teplice po Skalákově výhozu zahájily akci po pravém křídle, centr Krátkého odkopla hostující obrana.

Hra je teď plná nepřesností, čekáme tak na okamžik, až se některému z týmů podaří vyprodukovat ránu mezi tři tyče.

20
    Teplická obrana měla chvíli volno a už to vypadalo na ulici až ke Skalákovi, prudká přihrávka však všechny překvapila a skončila právě u gólmana Teplic.

18
    Neúspěchem skončil i přímý kop Jihlavy z levé strany. Centr odvrátila obrana v bílém, Skalák mohl zůstat v klidu.

18
    Rakovan dvakrát zasáhl proti dobře hrajícímu teplickému útoku Nejprve zneškodnil sólo, poté si poradil i s křížnou ranou.

16
    Fialův centr do vápna domácích skončil u obrany Teplic, ta ihned odkopla do bezpečnějších míst.

15
    Už to vypadalo na rychlý průnik jihlavských po pravém křídle, v rozletu je ale zastavil praporek pomezního – míč již opustil hrací plochu.

13
    Skalák musel rychle z brány, před dotírajícím útočníkem poslal míč do zámezí.

12
    Bílova přihrávka byla nepřesná, hosté ji uklidili na autové vhazování.

10
    Platilo to i nyní, kdy se Teplice snažily o akci po pravé straně. Krátký neměl nárok projít.

9
    Oba týmy se snaží o rychlé přechody do útoku, používají k tomu dlouhé nákopy, ty jsou zatím zachytávány pozornými obránci.

8
    Ostrý faul na půli hřiště, Teplice pokračují v útočné akci.

7
    Na druhé straně se do akce dostal Krátký, jeho centr z pravé strany hostující obrana sice odvrátila, ale akce pokračovala a Rakovan si pak zajisté oddechl, že přízemní křížná rána skončila těsně vedle.

7
    Rána Štěpánka byla tečována, je tu další roh pro Vysočinu Jihlava,

6
    Klímův průnik levou stranou byl zastaven aktivním přistoupením obránce, Jihlava vhazuje.

5
    Série autových vhazování, domácí tým se pomaličku dostává z vlastní půle.

4
    Přihrávka na levou stranu byla příliš prudká, Mlakič ji na hrací ploše nezastihl.

3
    Jihlavští se stáhli a další rozehrávku vedou od gólmana Rakovana.

2
    nevypadalo to zle, centr mířil přesně na osu hřiště, hlavičkové zakončení ovšem přesné nebylo.

2
    Je tu první roh, rozehrají ho hosté.

1
    O výkop se postarali hráči Teplic.

1

FK Teplice: Skalák – M. Richter, Svoboda, M. Procházka, D. Richter, Pecháček, Bílek, Strada, Výborný, D. Procházka, Krátký.
    Náhradníci: Plachý – Martirosjan, Djordevič, Softič, Hynek, Šup.

FC Vysočina Jihlava: Rakovan – Fiala, Hron, Klíma, Kriegsmann, Mlakič, Rychetník, Spirkoski, Opluštil, Vitásek, Štěpánek.
    Náhradníci: Soukup – Duba, Maruš, Šerý, Ujčík.

Rozhodčí: Ondřej Berka – Václav Štěrba, Miloš Vitner.

Hráči jsou připraveni na hrací ploše, zápas může začít.

Zápas na stadionu 1.FC Dubí-Pozorka začne v 11:30, takže si nedělní oběd dejte o něco dříve a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Rozhodčí

Hlavním sudím tohoto utkání bude Ondřej Berka, kterému budou na pomezí pomáhat Václav Štěrba a Miloš Vitner.

Hosté jsou na 11. místě tabulky s 19 body. Jihlava ale stoupá vzhůru, v posledních šesti utkáních jich tým nasbíral hned třináct! Naposledy se Jihlava představila doma proti Příbrami a utkání skončilo 1:1. Příbram vedla po trefě Hadaščoka, ale ještě do pauzy srovnal z penalty Spirkoski. Bude zajímavé sledovat, zda bodová jízda bude pokračovat i dnes na půdě Teplic.

FK Teplice

Domácí jsou zatím na šestém místě se ziskem 24 bodů a mají zápas k dobru. V minulém kole se Teplice představily v Ostravě na Baníku a odvezly si všechny body za výhru 3:2. V první půli se dvakrát trefil Pelikán a i když po pauze snížil Szotkowski, tak v 60. minutě navýšil na 1:3 D. Procházka. O třináct minut později snížil Honiš, ale to už bylo to poslední, co Baník zvládl.

Hradec Králové – Teplice 2:0
    Teplice – Třinec 3:1
    Jablonec – Teplice 0:0
    Teplice – Slavia Praha 0:3
    Baník Ostrava – Teplice 2:3

Dobré dopoledne u Juniorské ligy, která má na svém programu už své 16. kolo. V jeho rámci se střetnou FK Teplice a FC Vysočina Jihlava.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.