Nový Jičín – Poruba 2011 5:2 (kon.) | SK Karviná – Frýdek-M. 0:7 (kon.) | Technika Brno – Kopřivnice 4:5 (po pr.)
Břeclav – Vsetín 1:11 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 6:3 (kon.) | Opava – Mor. Budějovice 7:4 (kon.)
Pelhřimov – Trutnov 7:3 (kon.)
HC Technika Brno
4:5 (3:1, 0:2, 1:1 - 0:1)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 11.11.2015, 18:00 • Sportcentrum Lužánky • 2. liga skupina Východ • 18. kolo

62:27
    Sluštík zůstává ležet za kopřivnickou bránou na ledě a Ondřej Látal (TEC) oslabuje svůj tým za vražení na hrazení.

56:48
    Tu teď udělal hostující Adam Kofroň (KOP), který je za vysokou hůl vyloučen na dvě minuty.

50:55
    Ondřej Sluštík (KOP) pyká za podražení, Technika má velkou možnost skórovat.

43:55
    Síly na ledě se však na dvě minuty vyrovnají, Dominik Suchý (KOP) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

43:25
    Hrubý zůstal po zákroku Štěpána Koukala (TEC) ležet na ledě, přičemž se mu z úst řinula krev. Brněnský bek je tak potrestán na dvě plus dvě minuty.

38:34
    Petr Jurča (TEC) se znovu dostane do zápisu, tentokrát poprvé ne jako střelec branky. Za držení protihráče míří na trestnou lavici.

34:24
    Štěpán Koukal (TEC) míří dnes již podruhé na trestnou lavici, Kopřivnickou snahu za vyrovnáním totiž kontroval podražením.

27:52
    Nešťastné vyloučení na straně hostů. Za podražení je vyloučen Adam Kofroň (KOP).

20:34
    Začíná se nám v zápase rodit nové pravidlo. Pokud jeden z týmů vstřelí branku, vzápětí je jeden hráč z týmu vyloučen. Nyní jde pykat za hákování Daniel Hrubý (KOP).

12:11
    A početní výhodu si vyzkouší také domácí. Za hákování míří na trestnou lavici Michael Dusík (KOP).

09:48
    Záhy však přichází další vyloučení na straně domácích, na dvě minuty míří za katr Štěpán Koukal (TEC).

04:37
    Kopřivnice má možnost přidat další gól, na dvě minuty odjíždí na trestnou lavici Látal (TEC).

Dominik Turan

Branky a nahrávky: 3. Jurča, 9. Jurča (Čtvrtníček), 16. Jurča (Čtvrtníček, Boček), 48. Habrovec (Bustin, Látal) – 5. Červenka (Pargáč), 21. Kofroň (Čevenka), 40. Červenka (Tomášek, Hrubý), 42. Jindřich, 64. Teper (Tomášek)

HC Technika Brno: Jekel (Šalena) – Habrovec (C), Koukal, Šidák, Havíř (a), Navrátil, Strýček – Kadlec, Látal, Bustin, Brzobohatý P., Benýšek (A), Brzobohatý M., Jurča, Boček, Čtvrtníček, Polesný. Trenér: Roman Kaňkovský.
    HC ISMM Kopřivnice: Unzeitig (Vrba) – Dusík, Jašek, Čintala, Imrich, Jindřich, Marek, Merenda, Teper – Kofroň, Bartošák, Niec, Sluštík (A), Suchý, Hrubý, Stránský, Tomášek (C), Pargáč, Mach, Horák, Červenka. Trenér: Václav Slabý.

Rozhodčí: Czubaj – Vožda, Zedník