Vítkovice – Opava 2:3 (0:1 po s.n.) | Olomouc – Zlín 1:3 (kon.) | Letňany – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
Kladno – HC Litvínov 1:3 (kon.) | Poruba – Vsetín 3:5 (kon.) | HC Plzeň – Slavia 6:2 (kon.)
Chomutov – Sparta 5:6 (kon.) | Havířov – Třinec 1:2 (kon.) | Jihlava – Liberec 3:7 (kon.)
Kometa Brno – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:7 (1:4, 1:2, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 13.11.2015, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 19. kolo

S konstatováním, že Dukla Jihlava podlehla na domácím ledě Bílým Tygrům z Liberce vysoko 3:7, se s Vámi loučí a hezký páteční večer přeje Tomáš Lysý. (20:01:03)

Ve třetí třetině padlo po dvou brankách, nejprve se prosadil hostující Jan Jeník a na konečných 3:7 upravil skóre Dominik Adam.

59:55
    Josef Berka se prodral po levé straně do pásma, přihrál puk na spoluhráče a zkusil tečovat střelu Petra Slabého od modré, ovšem Kuhn byl pozorný.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:25
    V hostující svatyni nastupuje gólman Michal Kuhn, který střídá Matěje Žajdlíka.

57:25
    Hra v posledních minutách příliš krásy nenabízí, vidíme spoustu nepřesností, jako nyní po zakázaném uvolnění Dukly.

56:07
    Zakázané uvolnění Liberce.

55:48
    Utkání se vyloženě dohrává, o jeho osudu je od poloviny zápasu rozhodnuto.

54:38
    Zakázané uvolnění je naopak pískáno na druhé straně po nepřesné rozehrávce Dukly.

54:31
    Liberečtí se osvobozují vyhozením puku, který se zastavil kousek před brankovou čárou.

53:46
    Domácí se snaží trošku zmírnit hrozivě vypadající skóre, ovšem před brankou Žajdlíka se nyní ke střele nedostávají.

52:22
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlava kosmeticky upravuje stav zápasu, když využívá přesilovou hru. Po ose Čermák a Jindra doputoval puk až k DOMINIKU ADAMOVI (4+7), který jej zametl do odkryté branky. Asistence: Lukáš Jindra (3+3), David Čermák (6+9).

51:45
    Kapitán hostí Ivan Korecký (LIB) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 1-5.
    Využití: 1-0.
    V oslabení: 1-2.

50:23
    Zakázané uvolnění Dukly.

50:00
    Vidíme posledních deset minut zápasu, který už chtějí mít domácí co nejrychleji za sebou.

49:23
    Jeník opět v akci. Tentokrát obkroužil branku, při vyjetí k levé tyči branky však nestačil přesně zakončit.

48:24
    Liberečtí to znovu zkusili při rychlém protiútoku. Na jeho konci byla střela Jana Jeníka, věkem mladší dorostenec ovšem Judu nepřekonal.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 6. Oščádal (Strnad), 26. Adam, 53. Adam (Jindra, Čermák) – 1. Jursa (Nezbeda, Wiencek), 3. Jursa (Wiencek), 7. Wiencek, 20. Korecký (Nezbeda), 24. Turský (Jursa), 33. Wiencek, 44. Jeník (Juščák)

HC Dukla Jihlava: Šťastný (21. Juda) – Stark, P. Slabý, Zadina, Srnský, Mejzlík, Mareš – Jindra, Heinrich, Čermák – Oščádal, Adam, Berka – Strnad, Kadleček, J. Slabý – Vrátný. Trenér: Štěpán Moravec
    Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (58. Kuhn) – Kunst, Korecký, Had, Bednář, Velechovský, Turský, Eichler, Krejsa – Jursa, Nezbeda, Wiencek – Jeník, Průžek, Juščák – Chrtek, Brabec, Branský – Charvát. Trenér: Jiří Kudrna

Rozhodčí: Mertl – Flegl, Oudes