Pardubice – K. Vary 7:3 (kon.) | Liberec – Jihlava 5:3 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.)
Sparta – Kladno 8:4 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 4:7 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
7:3 (0:2, 4:0, 3:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 13.11.2015, 17:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů • 19. kolo

Karlovy Vary sice po první třetině vyhrávaly 2:0, druhá část utkání se jim ale vůbec nepovedla, Dynamo dokázalo otočit vývoj utkání a nakonec zvítězilo rozdílem čtyř branek. (19:01:57)

59:24
    Červený dokázal včas skrýt kotouč do své lapačky před dorážejícím útočníkem.

57:34
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Kusý našel přesnou přihrávkou do mezikruží si najíždejícího ADAMA RUŽIČKU, který následně zakončil přesně mezi betony Harakala. Asistence: Denis Kusý.

56:02
    Dudkova rána příklepem z pravé strany je nepřesná.

55:32
    Pajkovi přeskočil kotouč čepel, ztrácí tak útočné pásmo.

54:57
    Svoboda v dobré příležitosti nedokázal ideálně zakončit.

53:37
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Střelecký pokus MARTINA WEINHOLDA ze středu hřiště se sice otřel o Červeného, ale propadl až za jeho záda. Asistence: Ladislav Zikmund.

53:06
    Zakázané uvolnění Karlových Varů.

52:28
    David Barkóci (PCE) si odpyká dvě minuty za krosček.

52:11
    Velinský dokázal ukořistit puk v útočné třetině, jeho následnou střelu dokázal hostující obránce tečovat nad.

49:46
    Čejka trefil pouze před sebou stojícího protihráče.

49:34
    Zakázané uvolnění v podání Pardubic.

48:28
    Po přihrávce od Kraňáka na levou stranu zamířil JAKUB HOSKOVEC přesně nad lapačku hostujícího gólmana. Asistence: Martin Krajňák a Tomáš Pipek.

46:46
    Tamášova sražená střela končí na zadním mantinelu.

45:49
    Čejkovu přihrávku vystihl domácí hokejista a Pardubice se vydávají do protiútoku.

44:12
    Horynovu střelu od modré čáry si Harakal pohlídal.

43:41
    Kamil Svoboda (KVA) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

42:58
    Kusý se v rychlém přečíslení chtěl místo přihrávky prosadit sám, což mu ale nevyšlo.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 28. Krajňák (Pipek), 30. Ružička (Beran), 31. Rudy (Hlaváček), 34. Ružička (Beran), 41. Barkóci (Hoskovec), 49. Hoskovec (Krajňák, Pipek), 58. Ružička (Kusý) – 13. Davídek (Zikmund, Hauzr), 16. Tamáš, 54. Weinhold (Zikmund)

HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Beran, Faltys, Horyna, Kučera, Rudy, Šklíba – Barkóci, Dušek, Hlaváček, Hoskovec, Krajňák, Kusý, Martinec, Pipek, Rohlík, Ružička, Velinský, Voženílek.
    HC Energie Karlovy Vary: Frček (31. Harakal) – Beer, Dudek, Michálek, Pajk, Vodička, Weinhold – Babka, Čejka, Davídek, Hauzr, Hendrych, Nguyen, Svoboda, Tamáš, Zikmund.

Rozhodčí: Kopeček – Kis, Lučan