Katar – Turecko 1:2 (kon.) | Lucembursko – Řecko 1:0 (kon.) | Česko – Srbsko 4:1 (kon.)
Polsko – Island 4:2 (kon.) | Sev. Irsko – Lotyšsko 1:0 (kon.) | Belgie – Itálie 3:1 (kon.)
Wales – Nizozemsko 2:3 (kon.) | Španělsko – Anglie 2:0 (kon.) | Slovensko – Švýcarsko 3:2 (kon.)
Francie – Německo 2:0 (kon.)
Česko
4:1 (1:0)
Srbsko
Pátek 13.11.2015, 20:30 • Městský stadion Ostrava • Reprezentační zápasy

Český tým si tedy v přátelském utkán poradil se Srbskem 4:1 a to zcela zaslouženě.

První poločas nebyl z české strany úplně vydařený, ael přesto do šaten odcházeli domácí s jednogólovým náskokem. Ve druhé půli se hra Česka výrazně zvedla a výsledkem je nakonec přesvědčivé vítězství 4:1.

Z mé strany je to pro dnešek již úplně vše, děkuji Vám za pozornost a z Ostravy se budu těšit opět příště. (22:23:17)

90+3
    90+3. První branka v reprezentačním dresu

90+3. Ondřej ZAHUSTEL - 4:1

90+3
    Česko právě vstřelilo branku!
    Tak ještě jedna radost pro české barvy, po krásné akci došlo na centr z levé strany a do rozhozené obrany vlétl ONDŘEJ ZAHUSTEL a hlavou vytváří definitivní tečku za tímto zápasem.

90+2
    Srbsko nakonec po útočné akci nezískalo ani roh, rozehrávat tak bude od své branky Vaclík.

90+1
    Nakonec se budou nastavovat tři minuty a to zřejmě hlavně kvůli množství střídání, která proběhla.

90
    Plyne poslední minuta řádné hrací doby, je otázkou, zda má rozhodčí důvod ještě něco nastavovat.

89
    Ve středu hřiště se odehrál tvrdý souboj, výsledkem je faul srbského týmu. Hrát tedy mohou opět Češi.

88
    Útočný faul českého týmu na tom nic nemění, Ostrava si užívá konce zápasu a raduje se z vítězství v tomto přátelském utkání.

87
    Český tým již kontroluje výsledek, fanoušci nyní potěšili trenéra Vrbu potleskem a vyvoláním jeho jména.

86
    Na zbytek utkání naskočí do hry Kamil Vacek a Vladimíra Daridu.

85
    Pavelka zatáhl za záchrannou brzdu u autové čáry a pochopitelně vidí žlutou kartu.

84
    Na první pohled nenápadný centr Plašila letěl nepříjemně pod horní tyč a Stojkovič ještě musel odrážet útok dotírajícího českého hráče. Nakonec však míč za brankovou čáru nepustil a kromě toho byl také faulován.

83
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Matič, přichází Petrovič.
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Tomovič, přichází Petkovič.
    82. Ladislav KREJČÍ - 3:1

82
    Malinko štěstí, ale hlavně důraz a tvrdý tah za míčem – to vše vedlo ke třetí brance LADISLAVA KREJČÍHO, který v pokutovém území získal míč, obtočil se s ním a nakonec mezi nohama brankáře dostal balón do sítě.

80
    Češi střídají, hřiště opouští Tomáš Necid a nahrazuje jej Milan Škoda.

80
    A vyrovnání vyselo ve vzduchu, ale nakonec hosty zastavuje před zakončením odmávaný ofsajd.