Katar – Turecko 1:2 (kon.) | Lucembursko – Řecko 1:0 (kon.) | Česko – Srbsko 4:1 (kon.)
Polsko – Island 4:2 (kon.) | Sev. Irsko – Lotyšsko 1:0 (kon.) | Belgie – Itálie 3:1 (kon.)
Wales – Nizozemsko 2:3 (kon.) | Španělsko – Anglie 2:0 (kon.) | Slovensko – Švýcarsko 3:2 (kon.)
Francie – Německo 2:0 (kon.)
Slovensko
3:2 (1:0)
Švýcarsko
Pátek 13.11.2015, 20:45 • Štadión Antona Malatínského, Trnava • Reprezentační zápasy

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:45:47)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 1:2. Rohy: 1:5.

Je za námi přípravný zápas mezi Slovenskem a Švýcarskem a z výhry se raduje domácí tým. Slováci měli výborný vstup do druhé půle a v 55. minutě už vedli 3:0. Nejprve se podruhé v utkání trefil Ďuriš a třetí gól přidal Mak. Vše vypadalo jasně, jenže stačily dvě akce a bylo tu drama. V 63. minutě snížil Derdiyok a o čtyři minuty později se trefil Drmic. Závěrečný nápor už ale srovnání nepřineslo. Slovensko tak přípravnou cestu na EURO 2016 začalo tím nejlepším možným způsobem.

90+4

90+4
    Žlutou kartou na toto extempore byli potrestáni domácí Martin Škrtel a hostující Johan Djourou.

90+3
    Aby toho nebylo málo, tak se před Muchou pustilo do strkanice hned několik hráčů. Sudí mají v závěru docela dost práce...

90+3
    Nervy tečou, k vidění byly další strkanice, tentokrát to sudí kartami neřeší.

90+2
    Za strčení do soupeře dostal Michal Ďuriš žlutou kartu.

90+2
    Menší strkanice mezi hráči, nejaktivnější jsou Ďuriš se Škrtelem a na druhé straně Behrami.

90+1
    Utkání sleduje 17 582 diváků.

90
    Rozhodčí přidá čtyři minuty.

89
    Faul na Dudu, domácí budou rozehrávat od půlící čáry.

88
    Švýcarsko je v postupném útoku, hráčům se ale nedaří se probojovat k vápnu.

87
    Ještě jedno střídání domácích, Marek Hamšík zamířil na lavičku, z té vstal Ondrej Duda.

87
    Škrtel ubránil Seferoviće a dal tak Muchovi dostatek prostoru i času pro stažení si centru z pravé strany.

86
    Další změna ve slovenském dresu, dnes má splněno Patrik Hrošovský, závěrečné minuty si zahraje Ján Greguš.

85
    Hubočan ubránil Shaqiriho, nebude to ani rohový kop.

84
    Škrtel nic nevymýšlel, pouze poslal dlouhým nákopem míč dopředu, obrana si může vydechnout.

Aleš Pur

Branky: 39. Ďuriš (Škrtel), 48. Ďuriš (Weiss), 55. Mak (Ďuriš) – 63. Derdiyok (Shaqiri), 67. Drmic (Djourou)

Karty:   90+2. Ďuriš (SVK), 90+4. Škrtel (SVK) – 79. Seferović (SUI), 90+4. Djourou (SUI)

Slovensko: Mucha – Gyömbér (74. Sabo), Škrtel, Ďurica, Hubočan – Mak (73. Šesták), Hrošovský (86. Greguš), Kucka (73. Pečovský), Weiss (73. Jakubko) – Ďuriš, Hamšík (87. Duda). Trenér: Jan Kozák.
    Náhradníci: Kozáčik, Novota – Saláta, Švento, Tesák, Greguš, Sabo, Šesták, Duda, Nemec, Jakubko.

Švýcarsko: Bürki – Lichtsteiner (58. Lang), Schär, Djourou, Moubandje – Fernandes (58. Behrami), Inler (75. Zuffi), Kasami (58. Drmic) – Shaqiri, Derdiyok (74. Seferović), Stocker (58. Mehmedi). Trenér: Vladimir Petković.
    Náhradníci: Sommer, Hitz – Klose, Lang, Lustenberger, Widmer, Behrami, Drmič, Mehmedi, Seferovič, Steffen, Zuffi.

Rozhodčí: Miroslav Zelinka – Ondřej Pelikán, Jan Paták (všichni CZE)