HFK Olomouc – Uničov 0:2 (kon.) | Zlín B – Kroměříž 0:2 (kon.) | Hlučín – Zlínsko 3:0 (kon.)
Hulín – Prostějov 2:0 (kon.) | Líšeň – Vel. Meziříčí 0:3 (kon.) | Třebíč – Slovácko B 1:0 (kon.)
Vyškov – Mohelnice 3:2 (kon.)
1. HFK Olomouc
0:2 (0:1)
SK Uničov
Sobota 14.11.2015, 10:15 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga • 16. kolo

84
    Poslední střídání kouče Balcárka. Tomáše Vasiljeva nahrazuje David Kuba.

83
    Golman Uničova dostává žlutou kartu za zdržování.

81
    Ondřej Kováč dostal žlutou kartu za zastavení protihráče v šanci o break.

77
    Druhé střídání na straně hostů. Tomáše Nuce nahrazuje Patrik Kasal.

72
    Pavel Kucharčuk Tomáš Nuc dostávají žluté karty za vzájemné pošťuchování.

65
    Vasiljev asi v ofsajdové pozici netrefil přihrávku před osamoceným Muchou! Velmi zkažená šance Uničova.

64
    Tomáš Komenda nahrazuje na hřišti Tomáše Binara.
    46. Aleš KRČ - 0:2

46
    Uničov právě vstřelil branku!
    Snad půl minutu po začátku poločasu inkasují domácí po druhé. Po rohu se na několikátý pokus dostal ke skorování kanonýr ALEŠ KRČ a nemýlil se.

46
    Zřejmě zraněného Jaroslava Grézla střídá na počátku druhé půle MIchal Bradáč.

42
    Marek Heinz krásnou dalekonosnou střelou jak z mládí pálil těsně vedle šibenice!

36
    Na druhé straně se Kucharčuk dostal k velké šanci domácích, jeho střela letěla těsně vedle tyče.

34
    K Binarovi osamocenému v malém vápně se dostal míč, pod tíhou okamžiku ale neskutečně přestřelil prázdnou bránu.

27
    Marek Heinz výbornou individuální akcí přešel přes tři protihráče a dojem z centr na hlavičku Bučka pokazil pouze výborný zákrok Uvízla.

26
    Tomáš Binar dostává první žlutou kartu za ostrý skluz.

25
    Heinz výborně nacentroval do vápna, kde po prodloužení spoluhráče stál ve výborné pozici Murin, pokusem o nůžky si bohužel spíše ublížil, než trefil míč. Zvedá se s bolestivou grimasou, nejspíše si přilehl palec na ruce.
    19. Pavel JEŘÁBEK - 0:1

19
    PAVEL JEŘÁBEK si předskočil ve vápně Lysoňka a naběhl si na krásný centr, který pohotově zakončil hlavou přes padajícího Muchu.

10
    Juřátek se dostal k výborné šanci na skorování, vystihl nepřesnou rozehrávku domácích a trefil střelou s falšem pouze tyč!