B. Bystrica – Senec 1:0 (kon.) | Borčice – Nové Mesto n/V 0:0 (kon.) | Teplička n. Váhom – Lok. Košice 0:1 (kon.)
Bardejov – MFK Zvolen 0:1 (kon.) | Haniska – Spiš. N. Ves 1:0 (kon.) | Poprad – L. Mikuláš 1:2 (kon.)
TJ Iskra Borčice
0:0 (0:0)
Nové Mesto nad Váhom
sk Sobota 14.11.2015, 13:00MONACObet liga

90
    A v závere súboja sledujeme ešte jedno taktické striedanie. Z ihriska odchádza Daniel Rapavý. Šancu na ihrisku dostane Dominik Jantošovič.

87
    Cenné sekundy teraz zbiera hosťujúci tím, ktorý do hry posiela čerstvého hráča. Mária Lopušana strieda Martin Jurkovič.

85
    Na ihrisko sa na záverečných päť minút dostáva aj Martin Luhový. Zápas zo striedačky dopozerá Michal Živčic.

73
    Víťazstvo na stranu domácich sa bude snažiť zvrátiť Emil Le Giang, ktorý necelých 20 minút pred koncom zápasu strieda Jána Nováka.

63
    Na ihrisko sa teraz dostane Róbert Gábor, ktorý v hre zaujme miesto Aleksandra Plavšića.