Jihlava – Dukla Praha 2:2 (kon.) | Liberec – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Slavia – Třinec 6:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:1 (0:1)
Bohemians Praha 1905
Neděle 15.11.2015, 13:00 • Městský stadion, Liberec • Juniorská liga • 17. kolo

Severočeši si dnes neporadili s dobře hrající obranou soupeře a ani jednou se neprosadili. Naopak, hosté se radovali z gólu hned v samotném úvodu a svůj náskok už nepustili.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek neděle a zase někdy u dalších on-line přenosů brzy na počtenou. (15:26:15)

90+1

90+1
    Slovan bude mít v závěru ještě možnost rohu, na který míří i gólman Hroššo.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o 1 minutu.

90
    Kubec byl na hřišti pouhou minutu a hned viděl žlutou kartu. Za to ho trenér určitě nepochválí.

89
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Artemuk, přichází Kubec.

88
    Rozehrávku z polovinu hřiště si bere na starosti sám gólman Slovanu, který pošle do pokutového území soupeře dlouhý centr.

87
    A nevyzrál na ni ani Dudek, který neobešel Artemuka a míč přišel.

86
    Obrana Bohemians ale dnes zaslouží velkou pochvalu. Zatím působí bezchybně a nepropustně.

85
    Hroššo už nic nevymýšlí a posílá dlouhý balon na útočnou polovinu, kde bude hra pokračovat.

84
    Liberecký roh končí velkým neúspěchem. Dydowicz poslal balon jen do zámezí.

83
    Situaci uklidňuje až nepřesná rozehrávka Liberce, která končí v zámezí na pravé straně hřiště.

82
    Hosté se snaží o závěrečný tlak. Pražané se zuby-nehty před vlastním pokutovým územím.

81
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Barac.

80
    Moc času ale už domácí nemají. Do konce utkání už zbývá zhruba posledních deset minut.

79
    Fotbalisté Bohemians teď několika obětavými zákroky znemožnili liberecké zakončení. Slovan ale stále drží balon na útočné polovině a snaží se něco vymyslet.

78
    V posledních minutách se bojuje především ve středu hřiště, kde oba celky "válčí" o míč.

77
    Klokani se po delší pauze objevili na útočné polovině. Příliš času tam ale nepobyli a o míč rychle přišli.

76
    Šulc byl až příliš aktivní a v době přihrávku už stál za posledním mužem Bohemians Csehem.

75
    Severočeši se hnali do dalšího útoku. Dudek si ale v jednom ze soubojů pomohl rukou.

74
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Fotr, přichází Tomas.

73
    A další střela Slovanu. Tentokrát pálil Dydowicz, jenže také bez gólového efektu.

72
    Střelecký pokus Šustka mířil jen doprostřed branky, kde stál připravený gólman hostí Dočekal.

71
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Cal, přichází Djika.

70
    Liberečtí se konečně dočkali a byli blízko vyrovnání! Balon doputoval až na zadní tyč, kde se zjevil Šulc, ten ale z ostrého úhlu trefil pouze tyč hostující branky.

69
    Šustr fauloval zezadu jednoho z protihráčů a od rozhodčího byl oceněn žlutou kartou.

68
    Hosté měli k dispozici rohový kop. Centr se ale snesl jen do rukavic připraveného brankáře Hrošša.

67
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Kučera, přichází Káš.

66
    Klokani jsou v posledních minutách lepším týmem. Slovan si koleduje o další branku.

65
    Cseh posunul balon do střelecké pozice Krivosheevovi. Ten ale branku Liberce přestřelil.

63
    Dydowicz se chopil exekuce volného přímého kopu. Přetažený centr ale nenašel nikoho v modrém dresu.

62
    A jen o chvilku později putuje žlutá karta do statistik také domácímu obránci Čuříkovi.

61
    Knejzlík si zřejmě neodpustil nějaký slovní dovětek a dostává za to žlutou kartu.

60
    Ten ale neslavil příliš úspěch. Knejzlík si balon až příliš předkopl a rázem o něj přišel.

59
    Liberečtí mladíci si ale vzali míč rychle zpět a můžou tak podniknout další útočný výpad.

58
    Cal adresoval přihrávku rozběhnutému Šustekovi, ten ale míč na hrací ploše už nezastihl.

57
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Frimmel, přichází Dudek.

55
    Slovan se nastěhoval na útočnou polovinu. Nepřesný centr Knejzlíka ale skončil jen v autu.

54
    Pražané už mohli vést od dvě branky! Artenuka ale skvělým zákrokem vychytal domácí gólman Hroššo, který balon vyrazil.

53
    Prvním karetním hříšníkem je hostující Artemuk.

50
    Úvodní minuty druhého poločasu patří jasně domácím. K vyrovnávací brance to však zatím nevedlo.

48
    Cal se šikovně proháčkoval až do pokutového území, ke střele se však už nedostal.

47
    Severočeši začali hned aktivně a hrnou se do útoku. Hosté se ale počátečním tlakem nenechali zaskočit.

46
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Henzl, přichází Šulc.

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Šustek.

46
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Šetina, přichází Balikič.

Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Kostka, přichází Grohmann.

46

Druhý poločas začne přibližně v 14:01.

První poločas je minulostí. Liberečtí v něm sice byli lepší, gól však vsítil soupeř. Severočeši tak budou muset v druhém dějství rozhodně přidat pokud chtějí pomýšlet na nějaký bodový zisk.

45

45
    Balon se pohybuje ve středu hřiště a hlavní rozhodčí už se dívá na hodinku, aby ukončil první poločas.

44
    Ani Liberečtí se už do žádného velké útočení nemají. Vypadá to, že v prvním dějství už toho příliš neuvidíme.

43
    Závěr prvního poločasu se pomalu blíží. Klokani už nic nevymýšlí a zbytek poločasu chtějí dohrát hlavně daleko od vlastní svatyně.

42
    Henzlův nebezpečný přízemní centr proletěl celým pokutovým územím. Nikdo ze spoluhráčů si však na něj nenaběhl a balon se následně odkutálel do bezpečí.

41
    Severočeši měli k dispozici další roh. Dydowicz svoji přihrávkou ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

40
    Před námi je posledních pět minut prvního poločasu. Slovan je sice lepším týmem, spokojenější však můžou být zatím jen a pouze Pražané.

39
    Gólman Dočekal teď musel předvést hodně pohotový zákrok, protože balon po skrumáži před brankou mířil někam k pravé tyči.

38
    Centrovaný balon Kučery vypadl Hroššovi před sebe. Naštěstí měli k balonu blíž hráči v modrých dresech, kteří jej poslali do bezpečí.

37
    Hlavičkový souboj Kostka versus Pospíšil vyzněl lépe pro hosty, kteří získali míč na svoji stranu.

36
    Hosté se po dlouhé době osvobodili a založili útok. Ten ale zmařil domácí Čuřík odkopem do zámezí.

35
    Slovan se v posledních minutách usadil na útočné polovině. Hlavičkujícímu Knejzlíkovi ale chyběly k zasažení míče potřebné centimetry.

34
    Frimmel si nepohlídal obranou linii soupeře a byl mu odmáván a následně i odpískán ofsajd.

33
    Čuříkův střílený centr doletěl jen do míst, kde stál připravený gólman Dočekal, který míč pokryl.

32
    Pražané ale mají problémy balon udržet. Často ho sice vybojují, ale brzy o něj přijdou.

31
    Dydowicz se pustil do křížku hned s dvojnásobnou přesilou a balon na hranici šestnáctky přišel.

30
    Je za námi úvodní půlhodina hry. Severočeši jsou zatím lepším a aktivnějším týmem. Hosté ale vedou zásluhou Kostky, který využil hned první střelecký pokus.

29
    Klokani ještě před brankou Liberce chvilku zůstali. Po útočném faulu ale musí rychle couvat zpět.

28
    Krivosheev rozehrál vůbec první hostující roh. Ten ale bez problémů odvrátil hlavičkující Blažek.

27
    Fotbalisté v zeleno-bílých dresech dobře napadají rozehrávku soupeře. Slovan byl vytlačen až na útočnou polovinu, kde bude muset začít od znovu.

26
    Nic vážného to ale zřejmě nebude. Kostka už je na nohou a chystá se zapojit do hry.

25
    Zatím jediný úspěšný střelecký autor se svíjí na trávníků. Hlavní rozhodčí tak hru raději pozastavil.

24
    Rozehrávku Slovanu si na starosti bere Pospíšil, který s balonem operuje na středu hrací plochy.

23
    Bohemians se po delší době dostali ke střele. Krivosheev pořádně protáhl gólmana Hrošša.

22
    Cseh si své defenzivní povinnosti splnil na výbornou, když si tělem pokryl nabíhajícího Krejčího.

21
    Čuřík při svém zpracování podklouzl a s míčem už se dostal za lajnu. Hosté budou vhazovat.

20
    Klokani toho ale příliš nevymysleli a po špatné přihrávce Artemuka o balon přišli.

19
    Rothe se skácel k zemi po faulu domácího Dydowicze. Hosté tak budou zhruba z polovinu hřiště rozehrávat standardní situaci.

18
    Oba týmy se v posledních chvílích perou spíše s těžkým terénem, než aby předváděly své fotbalové umění.

17
    Domácí se odhodlali k dlouhé rozehrávce. Šustrův pas byl ale až příliš dlouhý.

16
    Cal si pomohl v souboji s Tokárem nedovoleně, což postřehl i hlavní sudí Orel.

15
    Slovan ale ze své územní převahy nic nevytěžil a hostující gólman bude odkopávat od branky.

14
    Dočekalovi se vůbec nepovedl odkop od branky. Balon skončil jen za postranní lajnou.

13
    Pospíšil se kousek za hranicí šestnáctky objevil nekrytý, jenže místo střely volil přihrávku, což nebylo optimální řešení situace.

12
    A zatím ani příliš nemohou. Hosty sráží hodně nepřesná kombinace ve středu hřiště.

11
    Pražané se "mazlí" s míčem na vlastní polovině a do útoku se zatím příliš nehrnou.

10
    Slovan měl k dispozici rohový kop. Přetažený centr na zadní tyč v podání Dydowicze ale nikdo v modrém dresu do branky neusměrnil.

9
    Hosté ale u míče nevydrželi dlouho. Naopak na druhé straně se k centru dostal Knejzlík, který ale se svým pokusem neuspěl a našel pouze rukavice Dočekala.

8
    Blažek poslal nepřesnou přihrávku na Henzla a balon končí v zámezí. Bohemians budou vhazovat.

7
    Liberecká juniorka ale o výhodu přišla. Po jednom z útočných faulů musela balon odevzdat soupeři.

6
    Slovan ale na nic nečeká a snaží se o rychlou odpověď. Hráči v modrých dresech se přesouvají na útočnou polovinu, kde bude akce pokračovat.

5
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Pražané ale dokonale využili svůj první útok a z první střely na branku se ujímají vedení! Fotr odvedl pořádný kus práce, když pláchl po pravé straně, balon předložil osamocenému DOMINIKU KOSTKOVI, kterou přesnou přízemní střelou otevřel skóre – 0:1.

4
    Úvod utkání zatím jasně patří Libereckým. Klokani se zatím na útočnou polovinu takřka nepodívali.

3
    Domácí se po třech minutách hry dostali do první velké šance! Rohový kop doputoval až na hlavu Pospíšila, který ale v dobré pozice jen trestuhodně minul.

2
    Nepřesná rozehrávka směrem dopředu ale končí až u Dočekala, který rozehraje první útočnou akci Pražanů.

1
    Severočeši se ujali rozehrávky. Zatím drží míč na svých kopačkách a trpělivě kombinují na vlastní polovině.

1

Oba týmy nastupují na hrací plochu. Domácí Slovan v modrých dresech, hosté z Prahy v zeleno-bílé kombinaci.

FC Slovan Liberec: Hroššo – Šustr, Cal, Knejzlík, Dydowicz, Pospíšil, Henzl, Frimmel "C", Čuřík, Blažek, Krejčí.

Náhradníci: Konečný – Dudek, Šulc, Barac, Šustek, Djika.

Bohemians Praha 1905: Dočekal – Csech, Šetina, Rothe, Krivosheev, Kostka, Tokár, Fotr, Artemuk, Kučera, Malina "C".

Náhradníci: Fiala – Tomas, Balikič, Kubec, Berger, Káš, Grohmann.

Rozhodčí: Orel – Pospíšil, Štěrba.

Vzájemná bilance hovoří jasně pro Severočechy. Z šesti střetnutí dokázali zvítězit třikrát. Ve zbylých třech případech se zrodil nerozhodný výsledek. Pražané tak svého dnešního soupeře ještě zatím nikdy neporazili.

Při pohledu na tabulku budou mírnými favority domácí fotbalisté. Liberecká juniorka doposavad získala 21 bodů a je na jedenáctém místě tabulky. Klokani jsou na tom ještě hůře, když získali ještě osm bodů méně a jsou až na čtrnácté příčce.

Hezké nedělní odpoledne ze severu Čech. Na programu je 17. kolo Juniorské ligy, ve kterém na sebe narazí domácí FC Slovan Liberec a Bohemians Praha 1905.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.