Slovan Bratislava U21 – Nitra 3:2 (kon.) | Dunajská Lužná – Trnava B 1:0 (kon.) | Pohronie – Šaľa 1:0 (kon.)
Dolný Kubín – R. Sobota 4:2 (kon.) | FC Košice – Prešov 1:1 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
1:0 (0:0)
FK Slovan Duslo Šaľa
sk Neděle 15.11.2015, 13:00MONACObet liga

90
    Adam Širáň sa ešte na ihrisku nestihol ani ohriať a už vidí od rozhodcu žltú kartu.

90
    Na ihrisko sa dostáva Adam Širáň, ktorý na ihrisku vystrieda Miroslava Poliačka.

90
    Hostia posielajú do hry čerstvé sily. Na hraciu plochu vybehol Matúš Kochan, z ihriska sa porúča Martin Janco.

83
    Na ihrisko sa dostane aj Šimon Herceg. Zápas zo striedačky dosleduje Šimon Valachovič.

83
    V hre dostane priestor aj hosťujúci hráč Sinan Medgyes, ktorý strieda Miroslava Sedláka.

82
    Akciu hostí teraz prerušil faulom v strede poľa domáci hráč René Paraj, za čo vidí žltú kartu.

77
    Pohronie dalo gól!
    A domáci sa predsa dočkali! 13 minút pred koncom zápasu otvárajú skóre a dostávajú sa do vedenia po góle Patrika Abraháma! Nutno uznať, že FK Pohronie je predovšetkým v druhom polčase lepším celkom a zaslúžene vedie o jeden gól.

75
    A o strhnutie víťazstva na stranu domácich sa bude snažiť Marek Zuziak, ktorý sa dostáva do hry na úkor Michala Páleníka.

46
    Druhý polčas sa začal. FK Pohronie sa v ňom bude usilovať o naplnenie papierových predpokladov a plný trojbodový zisk. Dopomôcť by im k tomu mal aj Patrik Abrahám, ktorý do druhého polčasu nastúpil namiesto Miroslava Gregáňa.

35
    A hlavný arbiter dnešného súboja vyťahuje opäť žltú kartu. Tentoraz je potrestaný hosťujúci futbalista Šimon Valachovič.

28
    A domáci futbalista FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa Ján Nosko napokon vidí za svoj zákrok žltú kartu.